AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 00:58:17 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | Ostatn znaky | Carrera
Autor Motrax X-10 Tiger na drahe Ites(Faro)
rockmaster
len

Pspvk celkem: 86
Bydlit: Bratislava
Registrovn od: 01.08.11
Vloeno dne 29-12-2011 16:02
Dobry den.Vedel by mi niekto pomoct rozlustit,preco tento vysokootackovy motor po dvoch koleckach na drahe vypina?Model aj motor vyzeraju uplne v poriadku,ale prehrieval sa mi ovladac Ites,tak som kupil novy od Fara.Ten sa zohrieva tiez,ale na starom transformatore mi po case svieti cervene svetielko a auto potom nereaguje.Musim pockat cca 30 sekund a auto ide znova.Velmi dobre jazdi,ale stale nieco strajkuje.Moze to byt transformator?Ostatne auta jazdia bez problemov a motor X-10 Tiger je od Fara,tak by mal na ich drahe fungovat.Nechapem to.smiley
renovacianabytku.sk
Autor RE: P.S...
rockmaster
len

Pspvk celkem: 86
Bydlit: Bratislava
Registrovn od: 01.08.11
Vloeno dne 29-12-2011 16:11
Prerobil som auta Ferrari 1:38,co davali za body na pumpach Shell na autodrahu.Pouzil som komponenty z Carrera go a jazdia na drahe Ites ako dive.Spominam to preto,lebo sa daju kupit po 2 eura (samozrejme plus auto Carrera go)a clovek tak ziska velmi originalne a odolne auta.Niektore ani nepotrebuju magnet a dokonca sa mi podarilo aj zachovat zvukovy efekt s repracikom pocas jazdy.Ak mate carrera go,tak si myslim,ze velmi zaujimava cesta k originalite :-)
renovacianabytku.sk
Autor RE: Motrax X-10 Tiger na drahe Ites(Faro)
src ceska trebova
len

User Avatar

Pspvk celkem: 212
Bydlit: Sport klub, U Koupalit 2092, 560 02esk Tebov
Registrovn od: 02.10.06
Vloeno dne 29-12-2011 16:15
K motoru Motrax - nevm na jak drze a jak trafo m, ale na 99% je to vysokm proudovm zatenm na kter asi Tvoje drha nen pipraven a ovladae Faro na toto stavn nejsou urit. Pokud m plastovou drhu bacha na "vytaven" troleje z plastu smiley. Veho moc kod. Jarda


Kad tvrtek pokud je pracovnm dnem je nae tydrha oteven pro veejnost od 17 hodin.
Nejdel typroud autodrha v esk republice
Editoval src ceska trebova dne 29-12-2011 16:15
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Motrax X-10 Tiger na drahe Ites(Faro)
rockmaster
len

Pspvk celkem: 86
Bydlit: Bratislava
Registrovn od: 01.08.11
Vloeno dne 29-12-2011 16:34
Dikes.Draha je od Itesu a Trafo je tiez to stare komunistcke(seda krabica s otocnym vypinacom a dvoma pripojnymi kablikmi).Sa divim,ze ten motor faro predava,ked nefunguje dobre na ich drahe.Pride mi to nezmyselne.Je to skoda,lebo auto jazdi super a mimo drahy sa kolesa krutia bez vypadkov a velmi rychlo.Pouzil som aj gulickove loziska.smiley
renovacianabytku.sk
Autor RE: Motrax X-10 Tiger na drahe Ites(Faro)
src ceska trebova
len

User Avatar

Pspvk celkem: 212
Bydlit: Sport klub, U Koupalit 2092, 560 02esk Tebov
Registrovn od: 02.10.06
Vloeno dne 29-12-2011 17:23
Trafo Piko urit nen stavn na tak vysok proudy. Mimo drhu je autko bez zaten tak si bere nula nula nic proto trafo "dr" ale moc to nezkouej, nebo na nejni napt ale radji vbec. Faro m tyto motorky asi na rozen sortimentu. Mon by nekodilo upozornn v e-shopu, e ovladae Faro u tohoto motorku "sudnou"smiley. Jarda


Kad tvrtek pokud je pracovnm dnem je nae tydrha oteven pro veejnost od 17 hodin.
Nejdel typroud autodrha v esk republice
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Motrax X-10 Tiger na drahe Ites(Faro)
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 29-12-2011 17:54
Ono je asi problm, e jinak velmi poveden ovladae Faro neunesou prakticky dn motory, kter se aktuln montuj do model.
Dtem kolabovali i s Dallarami INDY od Scalextric a tam je klasick Mabuchi 18000 RPM.
eenm je asi vymnit drtov odpory za diodovou matici. Ped lety se tady tm kolegov zabvali, take jak na to, nebude problm najt.
Jinak j ml do tla Faro pistole zamontovan steva elektronickho ovladae a to pak ustlo cokoliv smiley




http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Karamba!
rockmaster
len

Pspvk celkem: 86
Bydlit: Bratislava
Registrovn od: 01.08.11
Vloeno dne 30-12-2011 08:51
Fuuuuha,tak dakujem smiley.Tak teda mam preluftovat ovladac lepsimi suciastkami a kupit novy transformator?Ma niekto napad aky transformator by to mohol byt?V tom sa vobec nevyznam.Pol roka vylepsovania modelu,80 Eur do suciastok a nakoniec musim vymenit celu autodrahu koli motorceku.Ach Faro,Faro...co mi to stvaras?Tomu sa povie Slapnut do prazdna :-)
renovacianabytku.sk
Autor RE: Motrax X-10 Tiger na drahe Ites(Faro)
HWSlot
len

User Avatar

Pspvk celkem: 401
Bydlit: Thereban
Registrovn od: 20.10.06
Vloeno dne 30-12-2011 09:22
To nen krok do prazdna, to je vvoj smiley...smileysmiley


HWS
http://www.hwslot.estranky.cz/
http://www.hwslot.estranky.cz/
Autor RE: RE:Motrax X-10 Tiger
Jirka B
len

Pspvk celkem: 209
Bydlit: Brno
Registrovn od: 02.05.09
Vloeno dne 30-12-2011 14:50
To rockmaster-Co se tk tch autek z pump Shell,daj se pout,ale ne na drze
GO. Ml jsem v myslu je pout na Go,ale autka jsou ir ne 50mm a to by se nemohly na drze pedjdt.A za druh co si pamatuji z mld-to trafo ani ovlada na X-10 nesta.My jsme si v dvnch dobch nechvali trafo dlat ,aby nm to uthlo motory Mabuchi F16 a26.To trafo mm dodnes a napjm s tm drhu Carrera Go. Trafo m 10A a regulaci 0-16V po dvou voltech.Lpe eeno ty trafa jsou dv,kad na dv drhy/mm 4-drhu.Mm to v bedn a je to pkn tk a velk.Jet usmrnn seleny.Pamatuje hodn.A ovladae jsme museli taky upravovat,ale to u si nepamatuju hodnoty odporu.Ale stail by ovlada podle T.Herdera./diodov/.M na to funguje.Jirka B


Jirka B
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
12
12
Zimn pohr 2004/2005 HK
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 3
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio