AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 18:13:18 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | Ostatn znaky | Scalextric
strana 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Pepino
Super Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 1154
Bydlit: Hvozdnice
Registrovn od: 13.09.06
Vloeno dne 31-08-2010 07:30
Pozor, pokud nemte originln ji digitalizovan auta z vroby, ale pouvte ipy, tak toto se mi stvalo prv v tchto ppadech !!! Auto nekontrolovan vyltlo, jako kdybych tomu pln naloil na ovladai. A testem jsem zjistil, e je to prv u vkldanch ip. Jinak m na 10 m nejely ani 3 auta. Ideln propojit vdy pod drhou dly kabely.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 31-08-2010 07:47
No zajmave je, e to dlaj auta ze setu tripl cup, kde jsou ti porsche, tak tam dv blbnou a pak mme dv auta, kde se vkladali ipy a u jednoho to sem tam udl a druhe je zatm ok. A co vyhbky, mte napjen zvla?
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Pepino
Super Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 1154
Bydlit: Hvozdnice
Registrovn od: 13.09.06
Vloeno dne 31-08-2010 09:23
Scalextric DIGITAL jsem vyhodil, jak pu jinde.
----------------
Nemonost tyrdrhy po celm okruhu.
Kvli typu zmku na dlech nejde drha zpevovat, protoe dly nejdou dvat stylem dva vedle sebe, dle jeden uprosted a dv samostatn lajny na krajch.
Problmy s ipy.
Problmy s napjenm.
Odboen obou aut, kdy jedou za sebou.
Zkrut dl (i pi pesnm postaven dle programu) v zatkch R1 = nemonost plynulho prjezdu (zasekvn originl vodtek).
----------------
Jinak s ANALOG vozy bez problm, naopak, idel pomr cena vkon na vech typech autodrh v. deva.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 31-08-2010 11:17
Jo to jsme nkd etl, e jsi to zruil a kdy tak pemlm nad tou 4drhou a jejim zpevnn, ned se to udlat pomoc dlu s jednodrhou to by mon lo, ne? viml jsem si, e ty jejich zmky neumonuj to co jsi popsal, s R1 zatm nenme zkuenosti a ty ipy - no uvidme, pravdou je, e zatm nen dny splen jen obas to autiko blbne jak jsem ji popisoval. U toho pedjdn je pravda, e u ken se to stva, ale v zatce se mi zd, e ta dioda je ble, tam se to snad jet nestalo.
No dle reakce na mj dotaz, soudm, e tady asi moc lid nechod,co?
Editoval renis dne 31-08-2010 11:20
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 31-08-2010 11:41
Jo vtina se ozve pouze kdy potebuje vyeit svj problm smiley



http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Pepino
Super Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 1154
Bydlit: Hvozdnice
Registrovn od: 13.09.06
Vloeno dne 31-08-2010 14:37
Spe bych se zeptal, kolik lid m zkuenost se Scalextric Digital?

Myslm, e tch moc nen. Nato tch, kte od toho chtj nco vc, ne jen hraku pro dti o kterou se nemus starat.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 31-08-2010 15:19
A ty teda jezd na m?
Autor RE: zkuenosti se Scalextric Digital
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 01-09-2010 19:58
Na Scalextric Digital jezdm celkem pravideln. Drhu obas obmnuji. Vtinou dlka 15-20m s cca 4-5 vhybkami. Jezdm s maximln 4mi auty narz.
Pouvm bu napjec dl pro 4 auta na 15V nebo napjec dl pro 6 aut na 12V s displayem a nkolika hernmi mdy. S powerbase na 4 auta jezd auta v podstat bez problmu, ale ned se na nm nic nastavit a je to tedy jen na klasickou jzdu jako na analogu, akort s monost vhybek. Star powerbase na 6 aut m znm a asto probran problmy s napjenm (e je modifikace PB Pro). asto s 6PB (u m vtinou teba pi zneistn drhy i kartk vodtek) dochz k OVERLOADU a nutnosti restartu cel POWERBASE a tedy i zvodu.
Co se tk digi ip do aut, tak mm zkuenosti s temi typy ip. Nejhor zkuenosti mm s Retro-Fit Digital Chip B - Saloon Type (C7006) - u nj mm spnost tak 50%. Bu se ip splil pi prvnm poloen auto s nm na tra nebo auto jezdilo pomalu a postupn skoro zastavovalo. Ta dru polovina ip (z cca 10ti) jezd v poho. Mnohem lep zkuenosti mm s typem ip Retro-Fit Digital Chip A - Single Seater Type (C7005) do formul, kter dvm i do klasickch aut a zatm vechny OK. Dal typ ip je v autech, kter jsou digi ji od vroby (mm Audi TT) ) - jsou podobn C7006 ale auta jezd bez problm.
ipy do aut s DPR mi funguj bez problm.
Celkov je digi nronj na istotu drhy a kvalitu a istot sbracch kartk na autech.
Vtinu ve popsanch problm s napjenm by ml ae eit nov Advanced 6 Car Digital Powerbase (C7042), na kter netrpliv ekm a prv nn se zan prodvat. Vce teba:
http://www.slotcarillustrated.com/Reviews/Misc_Products/p2_articleid/542
nebo
http://www.slotforum.com/forums/index.php?autocom=custom&page=C7042
Jin zmky drah na prav a lev stran m pi skldn drhy o vce lajnch tak tvou a dost omezujou, to taky nechpu, co je k tomu vedlo...

Celkov m ale digi od Scalextricu stle bav a vm, e se jejich systm bude dle rozvjet a zlepovat.
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 01-09-2010 20:28
No chlapi kdy to tu tak zapla Bh e jezdm Carrera ..........


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 02-09-2010 08:39
carrot, dky za tv zkuenosti a poznatky, ty problmy s overloadem mme taky, my jsme to po poatench problmech se zdrojem, jak u jsem tady psal zkusili nahradit autobaterii a je to podstatn lep, auta se tak neovlivuj, jet bych se t zeptal, jestli m rozvod ze zdroje rozveden na vce mstech na drze nebo jen pes PB a jeslti napj vhybky zvl᚝? A mysl, e ta nov PB bude stabilnj?
Editoval renis dne 02-09-2010 08:39
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 02-09-2010 13:05
Na drze nemm dn modifikace tkajc se napajen (tedy ani zvlt napjen vhybky). Urit se to tm zlep, ale jeliko u m na tom jezd vtinou dti, tak jsem to njak neeil. Pro bezproblmov zvody bez vpadku kdytak pedlm drhu na analog (vymnm PB a vyhodm vhybky).
Peti si ty recenze, na kter jsem dal odkazy, kde se pe, e s napjenm u nov PB nezaznamenali problm (otzkou ale je, jak to bude u delch drah teba nad 20m - s tm podle m vrobce moc nepot...).
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 09-09-2010 09:22
U Scaley se asto mluv o Inox MX3 na itn trolej. I to me pispt ke spolehlivosti.


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Jirka
len

Pspvk celkem: 417
Bydlit: Holubice, Praha-zpad
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 09-09-2010 11:15
Ml jsem scalextric digital krtkou dobu. Nevyhovoval mi pro jin vlastnosti ne jsou tady popsan. Vera jsem byl zrovna u Rebase a ukazoval mi hlavn problm pi dletrvajcm pouvn traovch dl. Byla to nadmrn vle mezi koncovkou troleje a samotnou trolej. J bych to eil dnm proletovnm s pouitm pjec kapaliny na nerez. To by mohlo myslm odstranit nebo zmrnit problmy s napjenm.


Zvod je ivot, to co je ped i po nm je jen ekn.
tel. 723577484
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 10-09-2010 07:53
Jirko a mue napsat pro, jak byly ty dvody? Jinak zatim se zd, e problm s napjenim odstrann ta autobaterie se jev dobe, nyn se pokoume napojit na PC a dal krok ns ek v nedli...
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 13-09-2010 11:50
carrot, tak mi nedalo to jak jsi psal, e se ned provzat tydrha a vyzkouel jsem to, faktem je, e samotn dly dvoudrhy jdou pipojit jen na jednu stranu, myslm tm obdrku, ale kdy jsem do toho dal dly s jednodrkou tak se to spn podailo, pravdou je, e se to urit prodra...smiley
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
Jirka
len

Pspvk celkem: 417
Bydlit: Holubice, Praha-zpad
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 13-09-2010 15:22
Mn hlavn vad, e je scalextric zk a v zatce se nedalo pedjet. A u digitlu mi vadilo, e se vhybka nestaila vrtit, kdy blzko za sebou jeli dv auta a dle pokud se vhybka umstila teba do zatky po sjezdu z mostu a byla tud trochu naklonn ke krajnici, tak vhybka se vlastn vahou na tu stranu samovoln peklopila. Jinak je ale scalextric hezk drha, oceuji hlavn autka (krom tuningu) a nikomu j nechci rozmlouvat. Znm lidi co na n nedaj dopustit.


Zvod je ivot, to co je ped i po nm je jen ekn.
tel. 723577484
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 14-09-2010 17:39
renis - a jet vt problm nastv u zatek, kde existuje jen jeden polomr jednodrkovho dlu... Jak snadn by bylo, kdyby ty zmky mli symetrick na obou stranch...
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 14-09-2010 19:40
Tak to m teda pravdu...
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
tomr
len

Pspvk celkem: 44
Bydlit: CZ - Brno
Registrovn od: 27.01.08
Vloeno dne 16-09-2010 07:55
Pouivm 2 drhy scalextric digital a napjn bez problm. Zaklepvm. Na zatku jsem ml jen problmy s formulovmi ipy.

Ale zvauji nyn tvorbu tydrhy digital. Nevm jak lze propojit vechny drhy dohromady - kdy bych pouil kiovatky, tak si myslm e nebudou pasovat konektory. Napad m jedin origo spojejn na kiovatce uznout a spojit dv drhy uprosted, tj. druhou a tet kolej uprosted kiovatkou a po stranch dt jednokolejky. Bude v tom prolbm nebo to pojede?

Mte s tm nkdo zkuenost????

MJ. nov powerbase pro 6 by mla bt bez prolbm, ekm a se objev v R.
Autor RE: Scalextric DIGITAL poznatky
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 16-09-2010 09:31
tomr napsal:
Pouivm 2 drhy scalextric digital a napjn bez problm. Zaklepvm. Na zatku jsem ml jen problmy s formulovmi ipy.

Ale zvauji nyn tvorbu tydrhy digital. Nevm jak lze propojit vechny drhy dohromady - kdy bych pouil kiovatky, tak si myslm e nebudou pasovat konektory. Napad m jedin origo spojejn na kiovatce uznout a spojit dv drhy uprosted, tj. druhou a tet kolej uprosted kiovatkou a po stranch dt jednokolejky. Bude v tom prolbm nebo to pojede?

Mte s tm nkdo zkuenost????

MJ. nov powerbase pro 6 by mla bt bez prolbm, ekm a se objev v R.


Ahoj, tak se obvm, e jsem nepochopil jak to mysl s tmi kiovatkami a kterou kiovatku vlastn mysl, tu klasickou co se pouv u analogu nebo vyhybkov ken?
strana 2 z 3 < 1 2 3 >
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
27
27
Setkn Liboovice
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 3
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio