AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 13 2024 11:48:05 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | Ostatn znaky | Scalextric
strana 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: New PB C7042
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 04-11-2010 08:27
carrot napsal:
Taky jsem koupil v R (Slot Car s.r.o.) a CZ manul jesm taky nedostal. Sice to jepovinnost, ale domhat se toho bude tko (me asi odstoupit od smlouvy, ale to zase nebude mt PB, take z blta do loue...). .


No pokud k tomu budeme pistupovat takhle tak tu podek nebude nikdy. To je toti pesn ten rozdl mezi nmi a tm rozvinutm svtem kousek na zpad.
My mme sice plno kec, ale kdy je poteba, tak mvneme rukou a nechme to plavat.


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: New PB C7042
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 04-11-2010 10:55
Pro carrot, tak co s tm SW u ses rozhodl, bude ho kupovat? A odkud vlastn jsi?
Editoval renis dne 04-11-2010 10:58
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 04-11-2010 11:33
renis: SW a kbel kupovat budu, ale a nkdy v druh plce listopadu. Stejn asi nijak neuetme na spolenm potovnm, jeliko u prodejce nikde volbu zvhodnnho potovnho za vce kus nevidm. Ale zase to potovn je tam za pr korun...

Jinak jsem z Prahy.
Autor RE: New PB C7042
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 04-11-2010 12:18
carrot napsal:
renis: SW a kbel kupovat budu, ale a nkdy v druh plce listopadu. Stejn asi nijak neuetme na spolenm potovnm, jeliko u prodejce nikde volbu zvhodnnho potovnho za vce kus nevidm. Ale zase to potovn je tam za pr korun...

Jinak jsem z Prahy.


No j jsem nemyslel a tak ten kabel jako SW, ten by se pak dl zkopit a mohlo by to bt levnj...smiley
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 04-11-2010 13:00
renis napsal:
carrot napsal:
renis: SW a kbel kupovat budu, ale a nkdy v druh plce listopadu. Stejn asi nijak neuetme na spolenm potovnm, jeliko u prodejce nikde volbu zvhodnnho potovnho za vce kus nevidm. Ale zase to potovn je tam za pr korun...

Jinak jsem z Prahy.


No j jsem nemyslel a tak ten kabel jako SW, ten by se pak dl zkopit a mohlo by to bt levnj...smiley


Tak to m pravdu o SW se klidn podlit mem, pokud teda pok do cca 15. listopadu.
Autor RE: New PB C7042
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 04-11-2010 13:20
carrot napsal:
renis napsal:
carrot napsal:
renis: SW a kbel kupovat budu, ale a nkdy v druh plce listopadu. Stejn asi nijak neuetme na spolenm potovnm, jeliko u prodejce nikde volbu zvhodnnho potovnho za vce kus nevidm. Ale zase to potovn je tam za pr korun...

Jinak jsem z Prahy.


No j jsem nemyslel a tak ten kabel jako SW, ten by se pak dl zkopit a mohlo by to bt levnj...smiley


Tak to m pravdu o SW se klidn podlit mem, pokud teda pok do cca 15. listopadu.


Jet mi dej vdt o jaky SW se jedn, my mme zatm zkuenost s PC Lap Counter, kter se jev jako dost vymakan...
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 04-11-2010 13:36
PC LAP counter je mon vymakan, ale dit digitl od Scalextricu neum. To um jedin Scalextric Sport Digital Console:
http://ssdc.jackaments.com
Autor RE: New PB C7042
renis
len

Pspvk celkem: 37
Bydlit: ostrava
Registrovn od: 26.08.10
Vloeno dne 04-11-2010 15:08
No tak nm to na star PB lo ten PC Lap Counter, ale je pravdou,e jen v omezen verzi staenou z netu a poadn neotestovanou, moc jsme neodzkoueli tankovn paliva.
Autor RE: New PB C7042
fido-dido
len

User Avatar

Pspvk celkem: 131
Bydlit: Ostrava
Registrovn od: 18.10.10
Vloeno dne 04-11-2010 16:31
ach boze ta anglictina.

carrot jak se vubec v tom programu nastavuje PIT-LANE a co tam vse muzes delat?

PC LAP CONTER je v cestine tam se da navoli rychlos tankovani ale potrebujes cidlo vstup a vystup s PIT-LANE
http://www.scalextrichornilhota.estranky.cz
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 04-11-2010 17:29
Omlouvm se, e jsem takhle ponil PC LAP Counter. Myslel jsem si, e toho um o dost mn, ale kdy koukm na web, tak toho um spoustu. SSDC a PC Lap Counter mi pjdou funkn hodn podobn a nenael jsem zbn dn velk funkn rozdly, SDDC um navc oproti PC LAP Counteru prv PACE CAR s variabiln rychlost viz:

SSDC records the throttle positions for every car at every moment. In the event that race settings are
loaded either for racing or in free practice, and that a known car is running on a known track, SSDC is
able to compare the recorded data against data that it already holds for this car and track combination.
should the car record a new fast lap time, the recording will be stored in the database for future use by
pace cars.

co je pro m nejzsadnj vhoda proto chci tenhle SW.

PC LAP Counter vypad, e m nkter funkce propracovanj a je to i univerzlnj program, jeliko tch digitl um od vce vrobce, kdeto SDDC jen Scalextric.

V SSDC se Pit Lane nastavuje jednodue zartnutm, e se m aplikovat fuel management, zvolenm parametr a pak to spolupracuje s PitPro nebo se auto prost zastav na trati a tankuje dle nastavench parametr...

Autor RE: New PB C7042
tomr
len

Pspvk celkem: 44
Bydlit: CZ - Brno
Registrovn od: 27.01.08
Vloeno dne 04-11-2010 17:31
Petr L napsal:
carrot napsal:
Taky jsem koupil v R (Slot Car s.r.o.) a CZ manul jesm taky nedostal. Sice to jepovinnost, ale domhat se toho bude tko (me asi odstoupit od smlouvy, ale to zase nebude mt PB, take z blta do loue...). .


No pokud k tomu budeme pistupovat takhle tak tu podek nebude nikdy. To je toti pesn ten rozdl mezi nmi a tm rozvinutm svtem kousek na zpad.
My mme sice plno kec, ale kdy je poteba, tak mvneme rukou a nechme to plavat.


ehm - podek zde nebude nikdy.

.... ale j zase jsem z t sorty, e kdy u nakoupm cokoli za draho v CZ tak chci veker "extras" smiley - take samozejm nvod CZ vyaduji. A tak ho u mm slben - peklad se pr dl a bude mi zasln bhem pr dn. Take ekm do ptho tdne a pak bych samozejm reklamoval.


Tom
Editoval tomr dne 04-11-2010 17:33
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 04-11-2010 17:45
tomr napsal:
Petr L napsal:
carrot napsal:
Taky jsem koupil v R (Slot Car s.r.o.) a CZ manul jesm taky nedostal. Sice to jepovinnost, ale domhat se toho bude tko (me asi odstoupit od smlouvy, ale to zase nebude mt PB, take z blta do loue...). .


No pokud k tomu budeme pistupovat takhle tak tu podek nebude nikdy. To je toti pesn ten rozdl mezi nmi a tm rozvinutm svtem kousek na zpad.
My mme sice plno kec, ale kdy je poteba, tak mvneme rukou a nechme to plavat.


ehm - podek zde nebude nikdy.

.... ale j zase jsem z t sorty, e kdy u nakoupm cokoli za draho v CZ tak chci veker "extras" smiley - take samozejm nvod CZ vyaduji. A tak ho u mm slben - peklad se pr dl a bude mi zasln bhem pr dn. Take ekm do ptho tdne a pak bych samozejm reklamoval.


A kde si kupoval ty prosm. J jsem vbec nepedpokldla, e CZ nvod bude. Ale kdy bude, tak bych ho smao tak bral. Zase na druhou stranu na cenu, za kterou jsem v CZ kupoval si nemu stovat. Byla cca srovnateln jako se prodv bn v UK, ba dokonce, jeliko te C7042 nedostatek, tak se v UK nkde prodvaj i dr, ne jsem j kupoval v CZ.
Autor RE: New PB C7042
tomr
len

Pspvk celkem: 44
Bydlit: CZ - Brno
Registrovn od: 27.01.08
Vloeno dne 04-11-2010 19:37
od p. smji z ostravy. Joo cena tohoto dlu je v CZ zrovna v poho. Ono vbec u tch autodrch to nen tak drastick jak v rc modelain. Tam vpodstat pouze US....


Tom
Autor RE: New PB C7042
fido-dido
len

User Avatar

Pspvk celkem: 131
Bydlit: Ostrava
Registrovn od: 18.10.10
Vloeno dne 05-11-2010 13:23
pro carrot

PACE CAR v SSDC to je hodne zajimave.
v utery jdeme jezdit tak to znova odskousime na PB. zda se to auto opravdu da naucit menit rychlost. a potom co se stane kdyz ho nekdo omylem vyhodi na vyhybce a pak ho znova nasadi.

my chceme PC hlavne kvuli sopotreby paliva a moznosti tankovan.

tankovani kdekoliv na draze teda umi oba dva Softwery u PC LAP COUNTERU nabizi moznost pripojeni druhy PB jako cidlo pro vjezd do PIT-lane a treti PB cidlo pro vyjezd.
pokud jsme dobre program pc lap conter pochopili da se nastavit bud automaticke dotankovani a nebo rucni a to v PIT-lane kde dotankovava po zastaveni auta - podle polohy plynoveho pedalu. po skonceni tankovani se auto zase da do pohybu. Zatim to nemame odskousene.

teorie-
pak jsem slysel verzy ze snad novy PB by mel umet rozpoznavat jednotlive vyhybky a melo by jit urcit ktera bude pro PIT-lane tak by rozeznal zda jsi zajel do PIT-LANE. jenom jsem slysel takovy nazor.

http://www.scalextrichornilhota.estranky.cz
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 05-11-2010 13:32
Podle toho, co pe, tak u Pit Lane se chovaj oba SW asi dost podobn.
Autor RE: New PB C7042
fido-dido
len

User Avatar

Pspvk celkem: 131
Bydlit: Ostrava
Registrovn od: 18.10.10
Vloeno dne 05-11-2010 13:50
Zkouseli jsme Pit-Lane zprovoznit pres PC ale nepocHopili jsem jaky je rozdil mazi PIT-lane C7041 http://www.scalextric.com/shop/track/digital-track/digital-pit-lane-game/ a PIT-PRO
http://www.scalextrichornilhota.estranky.cz
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 05-11-2010 19:04
PIT-PRO je modifikovan C7041, kter jde pipojit kabelem k PC a m senzory pro vjezd a vjezd + dal vychytvky (start svtla apod...)
Autor RE: New PB C7042
fido-dido
len

User Avatar

Pspvk celkem: 131
Bydlit: Ostrava
Registrovn od: 18.10.10
Vloeno dne 06-11-2010 12:26
a ty ho mas? da se koupit a nebo vyrobit?
http://www.scalextrichornilhota.estranky.cz
Autor RE: New PB C7042
carrot
len

Pspvk celkem: 25
Registrovn od: 09.10.07
Vloeno dne 06-11-2010 13:30
J PIT-PRO nemm a ani zatm nepotm s tm, e budu poizovat, kdy se to d nasimulovat. Koupit se to d od tpka na sloftorum.com, co spchal PB PRO a udlat samo taky, ale jak to nevm, jeliko jsem to jet nezjoval.
Autor RE: New PB C7042
fido-dido
len

User Avatar

Pspvk celkem: 131
Bydlit: Ostrava
Registrovn od: 18.10.10
Vloeno dne 06-11-2010 15:03
ted mi to je jasne. dik
http://www.scalextrichornilhota.estranky.cz
strana 2 z 3 < 1 2 3 >
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
05
05
Pohr SCALEXTRIC 1. zvod
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 3
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio