AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 17:23:16 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | Voln pokec | Prost vo vem okolo autodrhy
Autor Pneumatiky
jarek
len

Pspvk celkem: 17
Bydlit: Blov okr. Zln
Registrovn od: 03.10.06
Vloeno dne 01-11-2006 21:52
Ahoj autki,jsem asi stejn nadenec jako Vy,ale nejsem si jist,jestli mne nevyenete.Nevlastnm toti eskou drhu ale Ninco.Je to stabiln tra dlouh 18,6m .Modlky si stavm sm.Tedy pedevm podvozky.Motor Falcon a ostatn materil vtinou ten,co se pouv na klubovch devnch drhch.Kastliky
formulek od BPA,ostatn vtinou od MTR 32,oba jsou v odkazech.
Tak k tm gumm.
Vyzkouel jsem kde co.Pedevm silikonov mikroporzn gumi z USA.Nkter
byli lep,jin ne.Byl jsem pesvden,e mkk gumi porzn jsou lep,ale to neplat na plastov drze.Vyzkouel jsem i gumu na zednick hladtka,tvrd i mk,jede to, ale nen to ono a moc rychle se kola sjedou pod prmr.To plat vce mn i o tch silikonech.Zaal jsem lepit na boky gum flastry na lepen du o rzn sle.Na mkkch gumch to nefunguje,na tch tvrdch to jzdn vlastnosti nezlep,ale nesjd se tak rychle. Z tchto pokus mi vyli nejlpe tvrd silikony
od JKproducs,ale je dost problm je sehnat.Spolu s bonicemi z flastr jsou nepekonateln a dlouho vydr.Jejich pprava je ale pracn.Tyto informace snad
ocen nkdo,kdo se gumama vc zabv. To hlavn,co jsem chtl napsat,e jako druh nejlep jsem ohodnotil nov SOFT Slick od FARO.Moc mi nevyhovuj rozmry,ale i tak na n pejdu.Pouvm plastov disky s ervky.Pro auta s kastlikami od MTR o prmru 15,3 mm,pro formulky 11,9 mm.Na ty vt sta
zit disk a vyrobit z gumov hadice O krouek irok 3mm s prmrem 17,3mm,kter navlknu na disk a vypln prostor vybrn v gum SOFT Slick,
jinak by se guma v tom mst propadla.Nasazen guma na tomto disku m i po
pebrouen prmr 21mm a to u mi sta.Byl jsem fakt hodn pekvapen,jak ty kola sed i kdy jsou dost zk.Nedalo mi to a ze t gum jsem vyrobil jeden pr
kol se kou 12mm.Tu tet gumu jsem otoil vybrnm nahoru,nasadil na disk a oba kraje odzl a ty pak po pebrouen jednoho boku pipravovanch kol k nim pilepil,pak jsem teprve zil disk na mru ky gumi.Gumu lepm lepidlem na lepen du,vrobce Rajdus.Lepen spoj nen skoro vidt a toto lepidlo nevytvo
tvrd spoj,ale spoj zstane prun.Pro mnoh je, to co pu panlsk ves,ale tm,kte se brouenm kol ji zabvali ,to snad me pomoci.Mm dost fotek svch model,pokud by byl zjem,mohu poslat.
Autor RE: Pneumatiky
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 02-11-2006 10:50
Koukm e lenc ( v dobrm slova smyslu ) se tu slejz m dl vc. Dky za kadou novou report kter by jakkoliv mohla pomoci ostatnm pi een svch problm. J osobn jsem ty Soft-slicky obrel vera tak je tak zkusm prubnout a se k tomu dostanu. Ale takovou chvlu jsem na n neekal. JK-Produkt pidm do odkaz.
P.S.: kde shni ty Falcony? J pro n musm a do Liberce kde mi je obdnval jeden len mstnho klubu model. Loni to bylo troku nedostatkov zbo.
Autor RE: Falcony
jarek
len

Pspvk celkem: 17
Bydlit: Blov okr. Zln
Registrovn od: 03.10.06
Vloeno dne 02-11-2006 13:03
Ahoj,
prvn jsem objednval z USA,dal jsem bral od J.Mka (SRC Zln) a posledn od
M. Tomka (MTR 32).Jestli nem mu vypomoc,zatm mm dost.


jarek
Autor RE: Pneumatiky
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 03-11-2006 10:18
To je v pohod, zatm mm doma dva nepouit a dva motory Speed take mm zatm klid. Ale jak koukm tak njak esk dodavatel a web na kterym by se dali obdnat nenexistuje. Jen to kdo co pithne od vrobce z USA. To jsem si myslel.
Autor RE: Falcony
jarek
len

Pspvk celkem: 17
Bydlit: Blov okr. Zln
Registrovn od: 03.10.06
Vloeno dne 03-11-2006 16:44
Snad se nepletu,nemm to oven,ale T.Zednek m v st n.L. dobe zsoben
obchdek s SRC zbom a prodv mimo jin i motory Chetah (snad se tak jmenuj) a mm pocit,e jsem je nkde v zahraninm opu vidl a mohla by to bt
obdoba Falconu.Tum,e mi kal,e je m asi za 250 kc a ze je od nej berou i Ti, co jezd plastiky 1/24.Chtl jsem jeden objednat,abych vdl vc,ale pi posledn objednvce jsem zapomnl a te mm dly drhy komplet,tak tam nic neobjednvm.Web nem dokonen,tak mu jedin,kdo by mnl zjem ,me napsat na slot2003@volny.cz , a mm na nj jete jednu adresu tomas.zednicek@volny.cz ,nevm na kterou jsem objednval.Falcony mm,za m jak polovic,tak to sm vyzkoum u T.Zedneka a nebudou.Pokud ten motor
u nj koupte nkdo jin ,dejte vdt.


jarek
Autor RE: RE:Pneumatiky
Jirka B
len

Pspvk celkem: 209
Bydlit: Brno
Registrovn od: 02.05.09
Vloeno dne 30-11-2011 20:11
Zdravm vechny.Mm dotaz.Nkde jsem se doetl,e zadn pneumatiky by mli bt z prye tvrdosti SH20-40. Vm,e vtinou pouvte na plast hotov pneu. Mm nabdku,kde mi nabz krouky na pneu o tvrdosti SH10-15. Proto se ptm zkuench.Nebude to moc mkk a bude se to dt brousit smirkem? V tvrdosti prye se moc neorientuji.Dk za odpovdi. Jirka B


Jirka B
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
26
26
Pohr SCALEXTRIC 5. zvod
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 2
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio