AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 20:22:06 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | esk autodrha | Ppravovan modely ...
Autor Ferrari vs. Dallara
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 19-10-2006 08:39
Zdravim bratry v triku.
Chtl jsem se jen zeptat, jestli u jste se nkdo stal astnmi majiteli nkterho z ve uvedench model z nov modelov ady. Pokud ano, tak by nebylo odvci, tedy pokud se Vm bude chtt, napsat alespo krtkou recenzi vlastnmi slovy jak jste doposud s novm modelem spokojeni. Jde o nzor na celkov zpracovn vozu, pedevm podvozku i jeho karosskch detail a hlavn jzdnch vlastnost. Prost pro i proti a ve co jste doposud na modelu vypozorovali.
Pokud budete mt chu na napsn plnohodnotnho testu dotynho modelu s fotodrafiemi nebo i bez, tak to mete napsat ve wordu a s piloenmi fotografiemi to poslat bu m Mitchell.Phoenix@seznam.cz nebo rovnou pepinovy. Report jist rdi zveejnme na tituln strnce toho serveru.
Myslm e takovto nov plnohodnotn reporte a recenze i testy novch produkt by naemu spolenmu webu jist dost pomohli a zachrnili ped patkem a nezjmem. Nemyslte?
Zatm lidikysmiley
Autor RE: x-tra
x-tra
len

User Avatar

Pspvk celkem: 10
Bydlit: Havov
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 24-10-2006 07:21
J jsem koupil Dalaru . . . tak se ve volnm ase pokusm nco o n napsat a snad i foto pipojm
250931062
Autor RE: Ferrari vs. Dallara
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 24-10-2006 07:34
Slva hur! Aspo jeden prkopnk. Dky moc, bude mon prvn z len, kter njakou vlastn report nebo test nape.smiley
Editoval Mitch dne 24-10-2006 08:01
Autor RE: HWS
HWSlot
len

User Avatar

Pspvk celkem: 401
Bydlit: Thereban
Registrovn od: 20.10.06
Vloeno dne 30-10-2006 00:36
No, s Ferrarkem u jsem jezdil - docela to ujde. Ale sp by m zajmala ta Dallara. A halvn, jak se chov na t esk autodrze. Mm 4 formulky - 3 od Ninca (Steward Fort, Jordan Honda a Ferrari 310smileya 1 od SCXMcLaren MP24). A mm s nima trochu problm. Jsou toti docela dlouh a irok. Na vnitn drze v zatkch mi chytaj zadnma kolama o svodidla. Ale POZOR - nemm je pipevnn v dlcch drhy, ale tak od t a pt mm. vn dlce drhy. Take kde je to jen ty 3mm. tak to budu muset pedlat a posadit je a na tch - min. 5mm od dlce drhy. Tak by m docela zajmalo, jak se v tch zatkch chov ta Dallara.


HWS
http://www.hwslot.estranky.cz/
http://www.hwslot.estranky.cz/
Autor RE: Ferrari vs. Dallara
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 01-11-2006 17:02
J je vidl jezdit jen na stavoven napt a jezdili pkn. Asi uro to nebude na kdovjak rychlosti v zatkch, ale to an v Indy carech nejezdji naplno. Szim na obrubnky, kter vjdou, ty m pak mon pesvd si ji koupit. Ale zatm mm co dohnt ve starch autech a kudlm na ferrari. Ty jsou m prioryta. Jsem zvdav na report od esk Tebov
Autor RE: Ferrari vs. Dallara
Ivo
len

Pspvk celkem: 2
Bydlit: Slan
Registrovn od: 13.11.06
Vloeno dne 13-11-2006 10:50
Ahoj, Dallara jsem si objednal asi ped 14 dny, bhem 3 dn dorazila. Mm starou drhu 74 mm a trochu jsem se bl zatek a ky formul. Ale super. Autka sed, akcelerace o.k., mohu jen doporuit. Proveden autek je velice dobr, karoserie je pevn, robustn, lakovn bez kazu, detaily dobe proveden. Jet SOS... shnm dal dly 74 mm v ern. To jen jako kdyby nkdo ml nco pebytenho smiley. Ivo
Autor RE: Ferrari vs. Dallara
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 14-11-2006 07:13
Ahojky, vtm t v klubu.
Jsem rd e na Dallaru slym zatm jen samou chvlu a nepotvrzuj se obavy z velkch problmu ohledn roztee stracch kartk a vodi.
Co se te zk drhy tak u jsem tu nco psal. Pokud m njak dly ze irok drhy tedy s rozte 90mm tak by jsme se mohli dohodnout. Mm pr dl zk kterou bych kdytak vymnil.
Autor RE: Ferrari vs. Dallara
Ivo
len

Pspvk celkem: 2
Bydlit: Slan
Registrovn od: 13.11.06
Vloeno dne 14-11-2006 13:07
Ahoj, co se te roztee kartk, nutn bylo troku je vyhnout ven, jinak nebyl kontakt v zatkch 100% n. Vodie jsou 100%, vyzkouen i na starm potadle kol... Co m za dly?
Autor RE: Ferrari vs. Dallara
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 15-11-2006 08:08
pln vechny, kter se na starou drhu vyrbli vetn jednoho potadla, kterch podle m zrovna moc nebylo.
Mm, svodidla, drky svodidel, spony, dost dl od veho. 25 rovinek, 40 zatek, 8 ken, 2 ppojn dly, 4 zen, 1 plku, 1 potadlo. Tohle ve v ernm proveden. V ed mm jen 15 rovinek a 13 zatek. Ale jak km jsem ochoten to vymnit protoe to nen mj hlavn pedmt sbrn. Jdu po irok drze. Tam toho mm krapet vc.
Pokud bude mt zjem tak si peti kdesi ve starch zprvch moji nabdku na vmnu a ozvi se.
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
06
06
koda 130 RS
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 2
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio