AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 20:34:40 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | esk autodrha | Ppravovan modely ...
strana 1 z 2 1 2 >
Autor LOLA Charouz Racing System
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 01-06-2008 18:49
V poslednch dvou letech se na zvodnch okruzch vytvalostnch zvod objevil esk tm Charouz Racing System s vozem Lola.
Nejsem schopen ci, jestli se nkterho z tchto voz meme dokat jako hotovho auta. Proto dvm k vaze zda nejt stejnou cestou zskn karoserie v 1:32 jako u kody 130.
Pot co jsem na vlastn oi v T vidl 130 v 1:24 z lamintu od pana Kumika, myslm, e je to cesta.
Taky se domnvm, e to bude po vech strnkch vhodnj ne resinov model. A i dekly by se daly udlat ve vt serii.

Tady je Lola B07-17 Judd - sezona 2007.
vitek sem pipchnul tento obrzek:


Editoval vitek dne 01-06-2008 18:52
Autor RE: Cahrouzovic Lola
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 01-06-2008 18:50
A tady Lola Aston Martin - sezona 2008.
vitek sem pipchnul tento obrzek:

Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 17-06-2008 09:55
Co se te Vtkova dotazu, tak j bych byl pro kdyby se vytvoila kastlika na tento pro echy mon budouc legendrn vz.

Myslm, e je v nm velk potencil a pokud se teba na pesrok zada tak by to mohlo dopadnout lp ne letos. Ikdy 3 msto mezi beznovmi specily je podle m ndhern umstn a bohuel jak jsem na to koukal ve zprvch tak mon od lid pli nedocenn. Kuc ze stje Antonna Charouze odvedli neskuten kus vborn prce.

PS: Zznam letonho Zvodu Le Mans

Jo, chtl jsem se zeptat jestli by mezi Vmi nebyl zjem o kompletn zznam z Leton zvodu v Le Mans. Konen to vyslali na kanlu, kter chytm tak jsem vysthoval nae a zablokoval HHD Rekordr na cel vkend. Te eim jak to z toho dostanu na DVDka pa to jsou takov objemy dat, e nevim zda to m smysl eit. Je to cca 12 hodin (pesn to jet nevim) zznamu z nmeckho Eurosportu v digitln kvalit.
Editoval Mitch dne 17-06-2008 10:06
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 17-06-2008 16:36
Zjem o zznam bych ml. Koukal jsem na vstupy na esk verzi Eurosportu (maj LeMans jet dva roky) a byl to ڎASN vkon.
Jen na okraj - po havrii v sobotu odpoledne spadli na 46. msto a dojeli na 9. Auto lapalo jako hodinky a Enge jel jako bh. Myslm, e nebt t nehody, tak skonili za nafky 7.
vitek sem pipchnul tento obrzek:

Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 17-06-2008 18:29
Vtku nedojeli nhodou 10t? Ale m recht, e na to jak se na zatku dsn propadli to je heroick vkon, koda e jsem tu nehodu nevidl. Jet si to musim zkouknout jednou jestli to tam nkde neni. Nevidl jsem toti vechny vztupy.

Budu s tebou potat, ale potej s tm e to me bt teba na 5DVD. Fakt nevim jak se to tam vleze a komprimovat se mi to fakt nechce, u jen kvli kvalit obrazu.
Je to vlastn i dobr studijn materil pokud se pak nkdy bude zajmat o njak model z tohoto ronku a jeho decaly.

PS: Hrozn rd bych se dokal ronku kdy benzny naprej naft. Jsem zastnce toho e nafta pat do kamen. Je fakt e to jede, ale kdy se na to lpne tak je to jako mal soukrom ekologick katastrofa, jak kdy bouhnou kamna.
Editoval Mitch dne 17-06-2008 18:35
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 17-06-2008 18:45
J u si auta kter mn zajmala sthnul z http://www.motorsport.com/photos/series.asp?S=LEMANS&Y=0.
5 dvd je v pohod. Zbytek v SZ.
vitek sem pipchnul tento obrzek:

Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Honza65
len

User Avatar

Pspvk celkem: 164
Bydlit: Most
Registrovn od: 05.04.07
Vloeno dne 20-06-2008 07:21
Mitchi dojeli 9-t,jak pie Vtek.ja mam v potai zaznam z loskho zvodu,ale letos jsem byl bohuel na dovolen.Tak jestli to bude mon tak bych ml zjem o leton zznam.Pedem dkuji.Je koda t nehody,protoe pi t stihac jzd v zvru zvodu jezdil Enge srovnateln asi s tovrnma nafakama.
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Marian
len

User Avatar

Pspvk celkem: 248
Bydlit: Libcany u Hradce Kralove
Registrovn od: 05.02.08
Vloeno dne 23-06-2008 09:46
Ja bych si zase rad postavil Moslera MT900R s posadkou Vojtech/Heyer. Tak jak jezdil ve FIA GT v Monze. Myslim ze Moslera dela NSR, a je dostupny i jako white kit. Zbarveni toho auta s velkym napisem Sport5 (moje oblibena TV stanice), je skutecne perfektni.
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 27-06-2008 12:21
To Marian
Ninco
http://www.criccrac.com/fichaprod.php?id=8821&id_cat=102&id
_marca=0&offset=0&ofertas=&novedades=true&proximamente=
NSR
http://www.criccrac.com/fichaprod.php?id=8651&id_cat=102&id
_marca=0&offset=0&ofertas=&novedades=true&proximamente=
Editoval vitek dne 27-06-2008 12:46
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 27-06-2008 12:38
Vtku myslm e jsi tm svm odkazem lehce rozboural strukturu webovho uspodn. Tedy aspo mi to tak pjde.
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 28-06-2008 10:56
U je spraveno. Vzniklo to zkoprovnm a vloenm dku s adresou. Dky za upozornn.

Ale polom otzku jet jinak (nvrat k tmatu).
Kolik byste byli ochotni dt za stavebniku Loly z letonho LeMans?
Stavebnika - kastle (ir) + pilot, dekly, podvozek (planeta), kola (pneu+diky+inserty), osy, motor s pastorkem, pevod.
vitek sem pipchnul tento obrzek:

Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 30-06-2008 14:15
Pro se pt? Zan snad MTR32 fuovat do emesla? smiley

No asi t zklamu, ale tak jak to popisuj by to v normlnm obchod pilo po dlech na celkem slunej balk. Vim tomu, e by to bylo dlo, ale sm nejsem zastnce drahch stavebnic. Urit bych za to nedal vc jak za bn hotov model kdy vemu v potaz, e bych si to musel jet lakovat. Urit ne vc jak 1000,- (a to jen proto, e jde o esk tm).
Vm ekne si krt jeden, ale sm se snam stavt si auta tak aby m nevyla na vc ne pr stovek tak do 500,-. Moc pkn jsou ty kity od Fly, kdyby byl vbr. Ale dt 1500,- za nehotovou vc ikdy jedinenou (ale to vme jen my) je sice hezouk, ale ne pro mou kapsu. Samozejm m ni cena tm milej.

Ovem kdyby to byla omezen slovan srie kter by dokldala, e jde o nco vjmenho pak by to ve m mon svdom zlomilo. Myslm, e popis vozu s slem vyrytm do podvozku nap:
Lola Aston Martin No.10 Le Mans 2008 01 / 10
Editoval Mitch dne 30-06-2008 14:31
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 30-06-2008 16:02
Mitchi, i u toho kitu od Fly se dostane k 1000,- Vdy samotn stavebnice stoj okolo 700,- a pak jet njak ta barva, vymnit kablky, obtisky a jsi tam ani nemrkne.


Jo a pokud se ti utrhnou nklady pi stavb, tak to slovn pro klid due ti tam nechm udlat v klidu za pr korun u ns, co dlaj vizitky na dvee, sta si ct co tam chcsmiley



http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 30-06-2008 17:30
Nechci nikomu fuovat do emesla. V tto oblasti se na urit nectm.
Jen se pokoum vyprovokovat njakou diskusi a vm, e stedobodem vah o stavb jsou penze.
Nemyslm, e byla pln mimo cena od 1500,- do 2000,-. A samozejm "vt" seri me bt o nco mlo zajmavj. Tch 500,- je tak za "motor" vetn potovnho. smiley
Pravdou toti je, e z h.... bi mon uplete, ale nezaprsk.

Ta limitka je DOBR npad.

Problm je v tom, e leton spn umstn a jmno Engeho me pinst toto auto jako hotov model. Kr pokud tato koncepce Loly zstane v dalch letech ve startovnm poli. Auto by toti taky mohlo bt ve verzi LMS (bez Engeho). Jestli se ale nepletu, tak v obou ppadech se plat za licenci serilu (zvodu).
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 30-06-2008 22:59
Petem, ale Ilpe tam m teba toho Vipera GTS a je v modr s decaly, hotovka a tak za 775,-k, Ferrari 512S taky hotovka, jen sloit. Jo a s tm frzovnm dvench ttk to je sice fajn npad ale pokud se nepletu tak podvozky mvaj povrchovku njakm chromem nebo co to je a tm bys tohle zniil, nebylo by to originl.

Vtku, jsem rd e aspo tm slovnm jsem t motivoval. Prost bych rd aby to vypadalo jako pipraven kit hotov originln stavebnice a ne aby m nkdo naknul: Jee, to sis zbastlil z dl od tamhle toho a tmhle onoho a te z toho dl limitku, to doku taky atd bla bla bla...
Za to by mi to fakt nestlo, to by mi staila jen kastle a zbytek bych si mohl sladit aspo podle svho a dostal bych se na podobnou stku.
Jinak ten problm bych pustil z hlavy pa dv jak do roka se nic takovho ve vt srii urit neobjev a u malch vrobc to bude za podobn penz.
Osobn radi podpoim esk ruiky ne taliny nebo panly.
500,- za motor? Proboha a za jakej kdy jich koup 10 narz. Falcon je proti tomu za hubiku.
Ani si nikterak nezpesnil bli specifikaci, pedpokldm z toho e to m zatm jen v hrubm nkresu ve sv hlav.
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 30-06-2008 23:45
No jak Mitchi mysl, j pr tch skldaek doma mm a pokud to nem pro dti na blbnut, tak stejn bude muset nco udlat alespo se zadn npravou a pevody. I sem tam bude muset hnout do kastle a podvozku a tak tam njakou korunu nech. Nic nen zadarmo a pokud chce njakou fajnovku, tak ji neekej za cenu lowcostovho sertimentu.

Falkon za pr korun si kup klidn kbl, jenom jsem zvdav kde s tm bude jezdit.


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
sutor
len

User Avatar

Pspvk celkem: 359
Bydlit: Praha
Registrovn od: 10.04.07
Vloeno dne 01-07-2008 08:49
A kde budete jezdit s tm zakzkovm kitem, doma? M jednu drobnou nevhodu, nespluje dn pravidla...


Honza
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 01-07-2008 09:21
1. Opt podotkm, e nehodlm nic vytvet - ani kategorii, ani auto. Zajm mn, jestli je skupina lid schopna se domluvit na zajmavm modelu auta. Aktuln ve vazb na esko - podle spn pedlohy.
2. Osazen motorem je to posledn. Tento prvek by mohl klidn absentovat.
3. Primrn se na to dvm jako na sbratelskou zleitost, kter me i slun jezdit. Njak zaazen do kategorie mn a tolik nezajm.
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Marian
len

User Avatar

Pspvk celkem: 248
Bydlit: Libcany u Hradce Kralove
Registrovn od: 05.02.08
Vloeno dne 01-07-2008 11:50
To bych radsi nechal vyrobit dekaly na toho Moslera smiley, je to jednodussi cesta k tomu mit model se kterym muzes jezdit doma i rychle smiley, a bude to "ceske" auto. No a 100 kusovou serii dekalu muzes ocislovat.

Pokud bych vedel, ze se proda 100 kusova serie Moslera v barvach Charouzova GT One, tak neni nic jednodussi, nez domluvit se s NSR na 100ks bileho Moslera, udelat 100 ks krabicek a 100 ks dekalu, a Petr L. doda stitek na dvere s poradovym cislem. No a dekaly bych udelal ve dvou verzich, pro vuz cislo 103 i vuz cislo 104, a vuz cislo 104 s napisem Sport 5 a bez napisu. Bez toho napisu myslim ze vyhrali ve sve kategorii na Silverstone, letos. No a cely by to manazoval Pepino, ten je aktivni.
Autor RE: LOLA Charouz Racing System
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 01-07-2008 12:33
Pnov mne vynechte smiley



http://132slotcars.blogspot.com/
strana 1 z 2 1 2 >
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
17
17
Setkn Liboovice
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 4
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio