AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 13 2024 07:21:25 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Závody a akce | Různé závody
strana 1 z 2 1 2 >
Autor Východočeský pohár
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 26-03-2009 15:35
Na základě textů v Rychlých vzkazech se tímto vyjádřím k Východočeskému poháru (dále jen VP).

V tuto chvíli tento závod neberu jako plnohodnotný závod a za situace, která je kolem tohoto závdu mu nedávám moc naději na úspěch, ačkoliv bych byl rád za opak.

Myslím si, že není možné informovat kluby týden před akcí, že se u nich děje, upřeňovat vše 2 dny dopředu apod.

My se např. na začátku března dozvěděli, že by se jako v březnu mělo jet u nás. Po diskuzi s kolegou v klubu, který to má starost jsem apeloval na to, a se nejprve zjistí, zda vůbec někdo přijede. Závod byl samozřejmě nakonec odložen.

Stejně tak nechápu organizátory, proč např. jeden ze závodů dají do termínu 20.6., kdy se jede Scalextric v Bílině a zároveň Porsche v Pardubicích.

A ve finále zjistím, že se dokonce v jeden den jede finále Porsche Cupu u nás v HK na Benešeovce a předposlední závod VP v HK v Baráku (a u obojího máme být).

Jak jsem v diskuzi s příslušnými závodníky napsal, závod je založen na účasti 2 organizátorů, pak 5 lidí z ČT (kteří mají zrovna čas) a 2-3 lidí z HK (kteří mají zrovna čas a nejsou na jiných závodech).

Taktéž nechápu, proč je vyhlášeno 9 kategorií, když např. na posledním VP v HK v Baráku se dle výsledků odjeli jen 3 kategorie s min. účastí apod.

Podle mě sešité moc horkou jehlou. Z SMS jsem navíc ani nepochopil, zda mají být informace o VP na tomto webu nebo na hradeckém.

Chápu, že toto všechno mi nedává důvod, proč zde info nezveřejnit, na druhou stranu je to můj web a nechci zvát lidi na "nehotový" závod (akci). Navíc, když se podívam na zde zveřejněnou zprávu s pozvánkou, jsou tam jen 2 reakce (nezájem?)

Prosím proto organizátory o vyjádření.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
Editoval Pepino dne 26-03-2009 15:37
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Východočeský pohár
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 26-03-2009 17:04
Sorry, že jsem hodil tento míček do hry, ale do ČT to nemám daleko a proto mně to zajímá - chci si zajezdit. Je jasné, že pokud to má fungovat (a proč by nemělo), tak termíny, avizování etc. musí sedět a běžet. To snad není problém tady udělat vlákno a tam napsat vše podstatné.
Je fakt, že před Vánoci to v ČT nebylo špatné, ale dovědět se, že se něco děje v HK dva dny před akcí není OK.
A plně chápu Pepina, že se mu některé věci nechtějí propagovat.


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Východočeský pohár
src ceska trebova
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 212
Bydliště: Sport klub, U Koupaliště 2092, 560 02Česká Třebová
Registrován od: 02.10.06
Vloženo dne 27-03-2009 08:27
Ahoj Vítku, není zač se omlouvat. V klubech kde by se mělo jezdit, pravidla co napsal Eda Nechvátal máme. Je pravda, že nikde asi ani nepadlo při domlouvání VP, kdo a jak by měl tato pravidla s kalendářem zveřejnit. My se alespoň u nás v Třebové domluvíme a asi dáme na nᚠweb pravidla VP. Kalendář akcí v našem klubu je na webu, ale je pravda, že zatím nikde není kalendář celého VP. Pokusím se domluvit s organizátory za nᚠklub a v pondělí to třeba trochu napravíme. Zda o VP bude zájem ukáže čas. Poznámka k organizaci VP: podle diskusí v našem klubu jsem myslel, že hlavní organizátoři VP jsou kluby z Hlinska a Hradce. Naši účast v roli organizátorů jsem bral spíše „učednickou”. Jarda


Každý čtvrtek pokud je pracovním dnem je naše čtyřdráha otevřená pro veřejnost od 17 hodin.
Nejdelší čtyřproudá autodráha v České republice
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Východočeský pohár
src ceska trebova
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 212
Bydliště: Sport klub, U Koupaliště 2092, 560 02Česká Třebová
Registrován od: 02.10.06
Vloženo dne 30-03-2009 13:15
Na webu src.ceskatrebova.com je odkaz věnovaný Východočeskému poháru. Jsou tam pravidla, kalendář i kontakty na jednotlivé pořadatelé. Jarda


Každý čtvrtek pokud je pracovním dnem je naše čtyřdráha otevřená pro veřejnost od 17 hodin.
Nejdelší čtyřproudá autodráha v České republice
Editoval src ceska trebova dne 30-03-2009 13:15
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Východočeský pohár
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 31-03-2009 08:37
Tak jsem se díval na pravidla pro VP. Docela se mi líbí a pokud bude vyhovovat spojení jistě na některý závod, v druhé polovině roku, se budu snažit dostat.
Mám dotaz na karosérie v maketách, je možné použít i papír a balzu a zda jsou karosérie vyráběné kdysi n.p. Microtechna Praha vnímány jako "bubliny"?
Autor RE: Východočeský pohár
src ceska trebova
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 212
Bydliště: Sport klub, U Koupaliště 2092, 560 02Česká Třebová
Registrován od: 02.10.06
Vloženo dne 01-04-2009 12:37
Na našem webu jsou propozice pro 1. závod VP 2009. Vše je podle pravidel VP pouze jsme upřesnili magnety a startovné. Jarda


Každý čtvrtek pokud je pracovním dnem je naše čtyřdráha otevřená pro veřejnost od 17 hodin.
Nejdelší čtyřproudá autodráha v České republice
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Východočeský pohár
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 01-04-2009 12:58
Já se omlouvám, ale týden před je Scalextric a týden po Porsche Cup, takže určitě nepřijedu !!!


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Východočeský pohár
eda
člen

Příspěvků celkem: 1
Bydliště: Hlinsko
Registrován od: 01.04.09
Vloženo dne 03-04-2009 10:41
Zdravím všechny a zároveň se omlouvám,ale ež včera mě propustily bílé pláště,proto moje reakce bude stručná.
Termíny závodů - měsíc ve kterém se kde pojede byl znám již v únoru a na upřesnění termínu jsme se domluvili na jednání v HK 21.února s tím,že všichni oynámí termín do 25.února.Vám na Benešovce se to nepodařilo do konce března /možná vázne vnitřní komunikace/.
Kategorie - počet narostl dvakrát na základě Tvého-Vašeho ? stanoviska,že komerční autíčka se stavěnými nemohou jezdit.Jenom se teď zamýšlím,čím se od sebe nyní po úpravě pravidel liší.Už jenom pneu a to je podle mne také jen otázka času,protože většina závodů se jezdí na dřevě a pak je logické používat levnější profi díly SRC.Např. jeden pár gum cca 100,-Kč a protože jsou na modelz 1:24,tak je rozříynu a mám dva páry na 1:32.
Kdo se bude zúčastňovat závodů?Ten kdo bude mít důvod nebo motiv.Někdo jeydí yávodit.Jiný si dobře yajeydit a přitom strávit příjemný den s přáteli.Někdo oboje.Někdo s prodejem.Ale je to jedno.Všichni jsou potřeba.Ti,co závodí,tak yvzšují sportovní úroveň,jiní vztvářejí příjemné klima a ani bey prodejců bz to nebzlo ono.Máme snadný přístup k materiálu.
Papír-balsa ano.
Bublinz microtechna ne.
Na závěr ke všem připomínkám - termín uzávěrky k VP byl 25.2.09 a tím bzla pravidla uzavřena do 30.června.
Diskuse - jedině diskuse zkvalitní a posune VP vpřed.Proto je každý náyor,námět nebo rada vítán a neyapadne.Všechnz náyorz v období do 30.6. budou minimálně registrovánz,ale může probíhat i permanentní diskuse.
No,moc stručné to nen.
Zdravím.
Eda
Autor RE: Východočeský pohár
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 12-04-2009 13:51
Tak jsme včera na přbudované dráze v České Třebové odjeli závod Východočeského poháru. Myslím, že dráze výrazně prospělo jak opatření krajnicemi a sítěmi, tak její nový tvar - hlavně s ohledem na nasazování.
Byl to příjemný den v domácké atmosféře (v papučích na občerstvení smiley jen gulášek pro tentokrát chyběl smiley ).
Láďa Just st. udělal poučnou přejímku, kde si každý mohl ujasnit v čem jeho auto "pokulhává" a do příště !!musí!! odstranit. Samotný zavod se odjel jen ve čtyřech kategoriích. Ten poslední s Favoritama byl fakt zážitek. smiley Tzv. stavěné vozy absentovaly.

Na závěr si dovolím dodat, že si myslím, že je zbytečné ohrnovat na nos a koukat přezíravě na plastovou dráhu. Plnohodnotné závodění může být i na ní.


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Východočeský pohár
src ceska trebova
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 212
Bydliště: Sport klub, U Koupaliště 2092, 560 02Česká Třebová
Registrován od: 02.10.06
Vloženo dne 16-04-2009 10:23
Na webu SRC Česká Třebová (www.src.ceskatrebova.com) jsou výsledkové listiny 1. závodu Východočeského poháru u nás. Přes víkend ještě Pietro udělá tabulku průběžného pořadí, kterou v tydnu hned doplníme. Jarda


Každý čtvrtek pokud je pracovním dnem je naše čtyřdráha otevřená pro veřejnost od 17 hodin.
Nejdelší čtyřproudá autodráha v České republice
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Východočeský pohár
src ceska trebova
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 212
Bydliště: Sport klub, U Koupaliště 2092, 560 02Česká Třebová
Registrován od: 02.10.06
Vloženo dne 08-05-2009 08:36
Zdravím všechny - kdo pojedete příští týden na Východočeský pohár do HK ??? Pietro


Každý čtvrtek pokud je pracovním dnem je naše čtyřdráha otevřená pro veřejnost od 17 hodin.
Nejdelší čtyřproudá autodráha v České republice
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Východočeský pohár
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 09-05-2009 12:51
Když mi vypadl "krušnohor", zvažoval jsem účast na VP, ale do Hradce se vlakem včas nedostanu takže nepřijedu.
Autor RE: Východočeský pohár
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 09-05-2009 18:31
Dostat se na předměstí Pardubic je vskutku komplikované. smiley Díky Pietrovi je to mnohem lepší.

To Ivan44 Přeji rychlé uzdravení.


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Východočeský pohár
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 11-05-2009 14:23
Kategorie I/K

- všechny díly včetně pneu originální
- pastorek může být kovový a připájený
Toto je v prvidlech východočeského poháru. znamená to, že spolu soutží formule i vozy se zakrytými koly společně?
Autor RE: Východočeský pohár
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 11-05-2009 14:29
Ne, formulky si jedou samostatně.


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Východočeský pohár
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 11-05-2009 18:45
Kategorie I/K = modely vyrobené firmou Ites s 9V motorem, všechny díly včetně pneu originální, pastorek může být kovový a připájený

Tzn. jak auta, tak formulky, ale vše originál, takže na dřevě se budou klouzat pneu. Navíc, nejsem si jist, ale v rámci VP se tato kategorie ještě ani jednou pro nezájem nejela.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Východočeský pohár
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 11-05-2009 19:14
Aha, toto se fakt nikdy nejelo, proto jsem odpověděl chybně. Omlouvám se.


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Východočeský pohár
Lada64
člen

Příspěvků celkem: 76
Bydliště: Hradec Králové
Registrován od: 17.12.07
Vloženo dne 12-05-2009 08:45
Omlouvám se ze sobotního závodu, jsem povolán na měření do Hořic a to od pátku odpoledne až do neděle.
Autor RE: Východočeský pohár
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 12-05-2009 09:12
A kdo bude dělat přejímku Mistře???


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Východočeský pohár
Lada64
člen

Příspěvků celkem: 76
Bydliště: Hradec Králové
Registrován od: 17.12.07
Vloženo dne 12-05-2009 10:18
Jelikož je otcem seriálu Eda, tak určitě někoho schopného nominuje.
Myslím, že jste posledně viděli, o co při přejímce jde. Pravidla jsou jednoduchá, tak toho ke kontrole moc není. Myslím si, že tato činnost nemůže stát na přítomnosti jednoho člověka.
strana 1 z 2 1 2 >
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
136
136
Setkání Libošovice
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 5
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio