AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 12 2024 20:38:49 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Závody a akce | Různé závody
Autor Krušnohorský pohár; Most Velebudice 8.10.
Pavel 128
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 318
Bydliště: Praha
Registrován od: 06.01.09
Vloženo dne 10-10-2011 11:35
Díky pořadatelům za pěkné závody a hezky prožitou sobotu. Po sportovní stránce se mi moc nedařilo, nějak jsem se s Velebudickou tratí nedokázal srovnat a nastavit na ni regel, přitom "doma" na Podbabě auta fungovala super. Na tra jsem si zvykl až ke konci o čemž svěčí nakonec i to, že nejlépe jsem dopadl v NASCARech a to ne jen v pořadí ale dokonce jsem měl s tímto teoreticky nejpomalejším autem nejlepší nájezd kol za celý den.
Autor RE: Krušnohorský pohár; Most Velebudice 8.10.
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 11-10-2011 17:30
Přidávám se k pochvale pořadatelů. Já byl se svým výsledkem spokojen jen na 50%, ale to bylo mojí vinou.
Autor RE: Krušnohorský pohár; Most Velebudice 8.10.
Honza65
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 164
Bydliště: Most
Registrován od: 05.04.07
Vloženo dne 01-11-2011 19:58
Další kolo závodů Poháru KŠP.Tentokrát ve Slaném na tzv.Salzringu v nové budově DDM.smiley
Kategorie: Závod je vypsán pro komerční plastové modely v měřítku 1:32 dle platných propozic a technických pravidel Krušnohorského poháru (KŠP).
Organizace závodu:
Dvoudenní závod. Pořadí startu jednotlivých kategorií a nasazení účastníků do jízd se řídí platnými pravidly KŠP.
Systém závodu: 4 x 2 minuty (každá kategorie)
Startovné: 20,- Kč za každou kategorii, které se soutěžící zúčastní.
Časový rozvrh závodu:
Pátek 4. 11. 2011:
17,00H.otevření autodráhy
17,30 – 22,00H. volný trénink / v průběhu závod A5 /
Sobota 5. 11. 2011:
7,30 – 8,25H.otevření autodráhy, trénink
8,30H.začátek závodu (v pořadí GTLM/32,C/32,H/32,F/32,N/32,K/32)

Časový harmonogram závodu může být upraven dle aktuálního počtu závodníků.
Upozornění: autodráha je přestěhována do nového objektu, který se nachází přes ulici oproti předcházejícímu sídlu, a to v budově SOU. Nyní je v budově přestěhován celý Dům dětí. Sama autodráha se nachází ve druhém patře. Přespání bude zajištěno v objektu, pravděpodobně na zapůjčených matracích (bude ještě upřesněno).
Stravování nebude zajištěno. Jako obvykle je v těsné blízkosti večerka Žabka a restaurace Hamburk, kde bude rezervován stůl.
Pozn.:
Vzhledem k úpravám na starém hlavním parkovišti, kde se již nedá parkovat bude trochu problém s parkovacími místy. Doporučuji si věci vyložit před budovou DDM kde vám je pohlídá spolujezdec a pak zaparkovat někde v přilehlých ulicích.
Přihlášky s uvedením zájmu o přespání zasílejte do středy 2.11.2011 na emailovou adresu:hametik@seznam.cz nebo telefonicky na 723 577 484.
Autor RE: Krušnohorský pohár; Most Velebudice 8.10.
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 07-11-2011 13:59
Chtel jsem pro ty co se zavodu ve Slanem nezucastnily poreferovat o novych prostorech. Byl jsem moc mile prekvapeny... Draha byla prestehovana do novych a podstatne vetsich prostor DDM. Naproti pres ulici. Vse je nove udelane a k dispozici je nekolik dalsich mistnosti, zarizena kuchyne,depo, nebo luxusni nocleharna s kobercem a moznosti vypujceni az 80 ks madraci na spani. Doufam jen ze ddm na modelare nezanevre nebo jim nekdo prostory zase nevezme tak jak to bohuzel zname z ruznych koutu republiky a zustane vse tak jak to bylo ted... Moc drzim palce !!!
Autor RE: Krušnohorský pohár; Most Velebudice 8.10.
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 09-11-2011 09:20
Připojuji se k předchozímu příspěvku K. Mašity. Přidávám, že kuchyňka je vybavena i nádobím.
Jinak závody, až na malou technickou poruchu, probíhaly plynule asvižně. I mazání bylo v pohodě, jedině já jsem spálil u GT modelu motor. Naštěstí jsem měl náhradní od Pavla a tak můj start nebyl ohrožen.
Autor RE: Krušnohorský pohár Most 21. 1. 2012
Pavel 128
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 318
Bydliště: Praha
Registrován od: 06.01.09
Vloženo dne 23-01-2012 12:25
Díky pořadatelům za super závody, perfektní bylo urychlování a popohánění Vládi Basáka díky kterému vše odsejpalo. Krásně strávená sobota.

Co se týče vlastního sportu, tak první dvě kategorie se mi povedly perfektně, v GTLM jsme svedli krásný souboj, tři auta se honila v jednom kole a celkové 9. místo považuji za velký úspěch, když navíc na osmé chybělo půl kola. V cesácích jsem poprvé protlačil Punu do top 10, skončil také devátý, takže super.

Ostatní kategorie pro mne naopak skončily propadákem, v historikách se Alfa držela kolem 11.-12., pak se ale svlékla guma a rozřízla o kastli, nakonec se dobelhala 16. Formule neuvěřitelně klouzala, že se s tím nedalo jet, přitom v tréninku fungovala skvěle, klouzání mne tak rozhodilo, že jsem si při výměně drážky přepóloval regel, tak jsem si už v klidu došel pro novou pojistku, naštěstí pak regel fungoval a formule pomalu dokroužila 17. Těšil jsem se na NASCAR, kde se mi obyčejně daří... auto které jde většinou při chybě přes budku, klouzalo, začala se svlékat guma, po několika zastávkách kdy jsem ji nasazoval nakonec na rovince opustila disk úplně a předjela auto..., tak to mne alespoň pobavilo, do poslední drážky jsem už nenastoupil a tak předpokládám, že jsem se nevešel ani do top 20 smiley.

Aber das ist Motorsport...smiley
Editoval Pavel 128 dne 23-01-2012 12:44
Autor RE: Krušnohorský pohár; Most Velebudice 8.10.
JK
člen

Příspěvků celkem: 226
Registrován od: 09.09.09
Vloženo dne 23-01-2012 13:01
Das macht nichts, die Übung macht den Meister...smiley. Škoda, že jsi nepoužil na historiky Standovo Porsche, to je na podobné tratě úplně ideální.
Autor RE: Krušnohorský pohár; Most Velebudice 8.10.
Pavel 128
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 318
Bydliště: Praha
Registrován od: 06.01.09
Vloženo dne 23-01-2012 13:05
Šetřím ho na PC, tedy doufám, že se na nějaký PC letos dostanu... Standovo 917/10 by určitě mělo velké šance, protože v prosinci jsem s ním na stejné trati skončil 11. a to jsem ho měl poprvé v ruce.
Editoval Pavel 128 dne 23-01-2012 17:32
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
24
24
Pohár SCALEXTRIC 3. závod
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 4
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio