AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 15:55:13 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | Voln pokec | Nkup aut a autodrh
strana 1 z 3 1 2 3 >
Autor Carrera - dotazy
Eso Rimmer
len

User Avatar

Pspvk celkem: 71
Bydlit: Brno
Registrovn od: 20.12.08
Vloeno dne 22-12-2008 12:29
Zdravm, te jsem k Vnocm 4,5 let netei koupil Carreru GO Mario a jak jsem pi vbru prochzel strnky o autodrhch, abych zjistil jak je situace na trhu, tak jsem si ekl, e bych si mon mohl koupit autodrhu i pro sebe. smiley Doma mm letitou, dalo by se ct dvougeneran eskou autodrhu ale zalbily se mi ty Carrery, tak uvauju, e kdy u autodrhu tak novou a starou se pokusm njak zpenit. Pvodn jsem chtl jt zase do esk, ale kdy jsem zjistil jak mal je sortiment doplk pro Faro oproti Carree, tzn. v podstat stejn jako ped tmi cca 20 lety, kdy jsem s n jezdil j, tak m zaujala vc ta Carrera.

Take te k mm dotazm:
1. Bydlm v byt a tm pdem mm k dispozici plochu cca 200x330cm s tm, e tch 200 je neju msto (bonice stolu naproti atn skni) take njak ten cenk by se jet nael. Zajmalo by m, jestli se do takovh6o prostoru d vmstnat cca 11m drha velikosti Evolution? Pvodn jsem chtl jt do Go!!! kvli ni cen aut, dl a menm rozmrm, ale pak jsem se doetl, e auta z Go jde pout i na Evolutionu. Navc pro Go nevidm doplky jako teba krajnice i kdy nevm, jestli bych je vyuil.

2. S tm souvis otzka analog vs Digital. Lk m monost jezdit ve 3 na jedn autodrze. Jak je rozdl mezi digitlem Pro-X a Evolution 132? Pochopil jsem, e 132 je novj, ale jak je mezi obma systmy rozdl? Jsou auta a dly vzjemn zamniteln, nebo funguj Pro-X dly na 132? Viml jsem si, e na netu lid obas prodvaj Pro-X, take by se dala koupit pouit levnji. Nevm ale, jestli tam pak nen njak nekompatibilita se 132. Taky jsem si viml, e u Digital 143 jsou 3 auta a ovladae soust setu, zatmco u 132 jen po dvou. Ten napjec dl je standartn pro 3 (nebo i vc?) lid a sta teda dokupit jen dal auto a ovlada? Jako dal monost bych vidl kvli cen koupit naped sadu analog (nap. se mi lb ten Diesel Power) s tm, e bych asem upgradnul na Digital 132. D se upgrade kit pout na vechny dnen auta srie Evolution? Existuje i na srii Go?

3. Potadlo. Zajmalo by m jak je vyeen u Digital 132/143 potadlo kol (asu). Jak to pozn, kter auto tm projelo, kdy se d pejdt z pruhu do pruhu? To je v tch digi autech njak ip, kter to pi prjezdu zaregistruje?


Nachystejte uzene, na sndani jsem zptky!
Editoval Eso Rimmer dne 22-12-2008 18:58
296134546
Autor RE: Carrera - dotazy
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 22-12-2008 21:30
Carrera je velmi dobr volba, ale m spolehliv nejvt dly ze vech dostupnch vrobc a tak by bylo mon vzhledem k prostoru pro drhu uiten probrat i ostatn vrobce. Porovnn velikosti dl lecos napov:
http://www.autodraha-src.ceskatrebova.com/ceny_autodrahy.htm

K otzce 1:
do 200x330 se d nacpat lecos, ale otzkou je bude li to mt njak smysl. Nejlep je si nejdve postavit okruh, kter je navren v setu a chvli pojezdit. Pak se lpe hodnot, co stavt.
Pro vlastn projekci drhy je nejlep pout nejak SW - Carrera Track planner, Sloman atp. Je jich k mn dost, leckdy i Free.
Krajnice se pochopiteln vyut daj, protoe jinak ten na vnj stop brous mantinel a je ve vhod( v malm prostoru se mlokdy poda postavit drhu, kde jsou ob stopy rovnocen).

ad 2 :
Digital 132 umouje myslm pouit ovlada ProX. Auta ProX se daj pout, je tam monost nastaven Downgrade blackboxu na ProX, vechny ostatn dly a jejich nasazen doporuuji probrat s technickou podporou Carrera.
Digital 143 m detailn popsan zde na webu v lnku.
132 m Black box pro 4 ovladae a monost rozen o dal modul, v setu jsou 2 ovladae + 2 auta, ostatn je nutn dokoupit.
Analog-Evolution m stejn dly drhy s digital 132 i s ProX, sta vymnit pipojovac dl s Blackboxem a vloit vhybky. Digital auta 132 jezd jak na analogu, tak na digitalu 132.

ad 3
Kad digi auto m svj chip, kter komunikuje s Black boxem. Pihls auto k ovladai a systm si pak kad auto hld. Jak to bh si natuduj teba na:
http://slotcarinside.heim.at/_sgt/f10000.htm
Je to cel o ProX, ale pro pochopen systmu to bohat sta.
V setu Digital 132 bn potadlo nen, projdi si katalog na strnkch Carrera, je tam kad dl a jeho funkce i pouit pesn popsan.
Na Carrera strnkch jsou dostupn i manuly a i strnka otzek k cel produkci, ve na co se pt se tam d spolehliv dohledat. smiley

Jo a ten Upgrade z Evolution na Digital je myslm vzhledem k cen Digitl set levnj realizovat koup Digitl setusmiley

Tak hodn stst



Editoval Petr L dne 22-12-2008 23:48
http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Carrera - dotazy
Eso Rimmer
len

User Avatar

Pspvk celkem: 71
Bydlit: Brno
Registrovn od: 20.12.08
Vloeno dne 23-12-2008 00:11
jj, dky, u si protm to FAQ ke 132 na carrera-toys.com. Jsem si pi prvnm prohldnut njak neviml, e tam maj celkem dost informac...

M by asi stailo i 1:43 ale ten digitl tam vypad ponkud ochuzen (3 auta, nen potadlo ani krajnice). Na netu byl inzert, kde borec prodval PRO-X asi 12m s potadlem za 5500K, tak proto m zajmaly ty rozdly mezi tm a 132. Te jsem se tam doetl, e potadlo pro-x pot auta podle vodtka kdeto 132 u pomoc diody a e automat reimu tam auta njak zbyten zajdly do pitstopu.

Asi by to teda chtlo jt do t 132, ale kdy koukm na ceny, tak jsou to celkem plky (set, potadlo, tet ovlada a auto, njak doplkov dly a vhybka,...), Optimln by byl nkup z druh ruky, ale 132 je asi na bazar jet moc nov, protoe jsem zatm dn nevidl. Snad po tdrm dnu, by se mohly objevit njak nevhodn drky. smiley

Jinak nev se obecn na jak dlouho se se sri digital 132 pot? Aby rok nebo dva nepili zase s nm pln jinm co samozejm nebude se 132 digitalem kompatibiln jako to te pou na svch strnkch (od r. 2009 nebudou 132 zptn kompatibiln s pro-x ani exclusive. dajn kvli njakm licencm, co mi pijde docela pochybn prohlen.)

Ohledn t velikosti mi lo o to, aby se daly postavit i njak alternativn trat a ne jen ta jedna ze setu. Budu si to muset zkusit v tom editoru... Nebt tch omezen u 143, tak bych asi el do nj.

Mimochodem jak je u carrery cyklus vydvn novch model, tzn. kdy a jak asto?


Nachystejte uzene, na sndani jsem zptky!
296134546
Autor RE: Carrera - dotazy
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 23-12-2008 02:12
No jsou i mnohem dra konky.................smiley


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Carrera - dotazy
lukowicz
len

Pspvk celkem: 16
Bydlit: Bohumn
Registrovn od: 22.12.08
Vloeno dne 23-12-2008 09:02
Co teba SCX Digital smiley Nene nemyslm to zas tak vn.Teba takov RC modelstv a u letadel nebo autj je hooodn drah konek.

ale stejn, j vybrm mezi SCX Digital a Carrera Digital 132 a tak by mn zajmalo kterou z tch dvou znaek?
Globln SCX vychz s pitboxem levnj.Kvalita aut a trat zd se bt stejn,take jde sp o cenu.
Taky jsem se po 20ti letech vrtil k autodrze kdy jsem ted synovi na aukru vydrail SCX Compact za skvlch 700.No a nakoplo m to e bych pro sebe a sv ptele koupil njakou kde se d podn zapait ve vce lidech . A to umon prv digitln systm.
Editoval lukowicz dne 23-12-2008 09:16
Autor RE: Carrera - dotazy
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 23-12-2008 10:13
SCX podle mne nen v digitlu zrovna nejlep a technick een je myslm nkde na pl cesty.
( mechanick dly ve vodtku, magnet na boku podvozku pro pot n kol, v nabdce je komplet sortiment dl drhy s nzvem SCX digital- dly snad nejsou toton s analogem?)Cena je podle mne asi nejvtm kladem systmu a dvodem jeho rozen.

Zd se, e ostatn vrobci dothli systm technicky dl. Na trhu je jet Scalextric, Ninco a Carrera.

Ninco mne odradilo provedenm dl drhy, jsou mk a to se mi nelb.
Na Scalextric jsem nenael nic negativnho
( Scalextric SSD je i zkladem digitlu u SlotFire a Slot.It vyrb pro svoje auta SSD chip, ty si SSD urit nevybrali proto, e je levnsmiley) .

Dky rozmrm dl drhy a hloubce vodc drky jsem nakonec volil Carrera 132. Jedn o 2. generaci systmu a narodil se a po systmech svch konkurent a ml monost/ vhodu neopakovat chyby svch pedchdc - doufm. Zatm jsem spokojen.smiley



Editoval Petr L dne 23-12-2008 10:17
http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Carrera - dotazy
Pecan
len

User Avatar

Pspvk celkem: 185
Bydlit: Praha
Registrovn od: 23.10.06
Vloeno dne 23-12-2008 13:24
Carrera m jaktak vhodu v dlech drhy (jsou ve vtm mtku a z tvrdho plastu, ale kolikrt jsou prohnut).
Dly SCX Digital system nejsou kompatibiln s analogem z jednoho prostho dvodu: SCX zaalo digitl vyrbt jako prvn a pojali to jako pln novou autodrhu (mon taky kvli kompatibilit se Scalextric Classic). Ostatn vrobci zaali honem vyrbt taky digitln systmy a aby se k SCX aspo trochu piblili (a mon i ueili prachy), tak digitly postavili na pvodnch dlech.

Naprosto bezkonkurenn je systm tankovn paliva u SCX, kde mte stle kontrolu nad stavem paliva (to u Carrery neni, tam a zane dochzet palivo - bez jakkoliv indikace - tak auto zane cukat a navc v pitboxu muste vdy dotankovat do plna).

Scalextric se mi jev svou technologi jako pln nejhor (je to sp hraka) - veker ovldn je a moc sloit (o potadlu kol ani nemluvim). Tankovn je te nov - tak nevim co si o tom mm myslet, ale u od pohledu ("stav" paliva je zobrazovn na mnohobarevnm panelu - vyzer jako hraka pro mrouse).

S Nincem dn zkuenosti nemm. Drha je sice dost irok, ale zas pli mkk. Digitl umouje jzdu a osmi aut (pokud se vm je ale poda sehnat smiley

Systm pehazovn vhybek u Carrery a Scalextricu je pes diody, u Ninca pes peruen vode drhy.
U SCX je pes zobek kter vyjd z vodtka (vhybky jsou dky tomu ist pasivn prvek). Myslel jsem si, ese ten zobek mus ulomit, ale nen tomu tak - je to tm bezporuchov).

U typroudov SCX drhy dlouh 30 metr pouvme pro napjen 3 trafa zapojen do ppojnho panelu a jezd to v pohod. 25 metr dlouhou Carreru ve tydrze musme na dvou mstech propojit kabely bo dochz k pomrn velkm ztrtm.

Rozhodnut co je lep nechm na vs, ale z mch vlastnch zkuenost bych bez vhn volil SCX.
Autor RE: Carrera - dotazy
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 23-12-2008 16:05
No nevm, pouit stejnch dl jako u analogu se mi jev jako etrn k zkaznkovi, a v konen dsledku i vhodn pro vrobce a to nejen ve vtch vrobnch srich dl a tm rychlej nvratnosti investic, ale i co se tk marketingu, jeden produkt neohrouje druh,ale naopak ho podporuje, take rozhodn je to sprvn volba.
Pi vvoji urit k sporm kvli pouit shodnch dl nedolo sp naopak - zadn muselo zkonit existenc dl respektovat a to nikdy vvoj neusnaduje.
Propojen kabelem se po 10 m stejn dl automaticky, take to bych tak za nevhodu nepovaoval. Zvl᚝, kdy nklady na propojen se potaj na desetikoruny za kus dvojlinky.
Pitstop je asn vc, ovem otzkou zstv, je li to zrovna to, co vtina uivatel potebuje.
Je poteba tak zmnit, e pokud se rozhodnu upgradovat auto na digitl, tak u Scalextric a Carrera je to podstatn jednodu, ne u SCX.
No a u Carrera mu digitl auto postavit i na analogovou drhu a ono si porad, to je tak zajmav, zvl᚝ jezd li dti.
Take tak jednoznan to nen, kad systm m svoje + a svoje - smiley

No asi by bylo nejlep, kdyby se systm choval jako SCX, ml auta konstrukc a jzdnch vlastnost jako Scalextric, odoln jako Carrera , chip co si porad s analogem jako Carrera, kolizn management vhybek jako SlotFire, eleganci proveden vhybek jako SlotFire a ovladae jako od Slot.It, vetn monosti pout bn ovlada z analogu. - Tak to sp vypad jako zadn pro Standu82, kam dl ve vvoji smileysmileysmiley



Editoval Petr L dne 23-12-2008 16:56
http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Carrera - dotazy
Eso Rimmer
len

User Avatar

Pspvk celkem: 71
Bydlit: Brno
Registrovn od: 20.12.08
Vloeno dne 23-12-2008 17:39
Jak jsem si protal ten FAQ, tak jsem se tam doetl, e by dajn ml jt upgradovat firmware blackboxu z PC. To by znamenalo aspo stenou nadji, e by systm digial mohl bt do budoucna flexibiln z hlediska odstraovn vad a roziovn funkc. Nicmn na strnkch jsem ale dnou sekci pro staen firmware nenael, take kdov jestli vbec njak upgrady budou.

Tak m napad, e to zruen kompatibility s Pro-x od r.2009 je mon prvn ukzka vyuit aktualizace firmware. smiley

Jinak doufm, e letos hodn lid dostane nevhodn darem Digital 132 a hned 25. to upnout na aukro a je z eho vybrat. smiley

Co ty nov autodrhy? Kdy je Carrera vydv? Na zatku nebo na konci roku? A nebo prbn?

EDIT:
Pvodn jsem ani nevdl, e digital umouje automaticky ovldat auta na trati, ale je koda, e kdy u to jde, tak e se ned zaznamenat vlastn jzda a ta pak pout jako ghost car tak jako ve videohrch. No a kdyby se to auto pi kadm zajet lepho asu automaticky peprogramovalo na nov rekord, tak to by bylo pln optimln. smiley


Nachystejte uzene, na sndani jsem zptky!
Editoval Eso Rimmer dne 23-12-2008 17:43
296134546
Autor RE: Carrera - dotazy
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 23-12-2008 20:05
Pokud systm umouje uprade, urit se asem najde nkdo, kdo do toho bude vrtat, na SCX tak existuj alternativn SW.

Nov produkty jsou u vech vrobc vdy k vidn na veletrzch, na pultech jsou o vnocch a zbytek pak bhem roku, no a tak pod dokola.

Aby auto jezdilo samo a "uilo" se, muselo by mt dynamick senzory atp. a systm by musel mt monost pracovat ze zptnou vazbou, aby bylo auto schopno reagovat na zmny pilnavosti trat opoteben pneu atd.
Pro normln jedn snad sta to co nabz digitl bn.

Jinak ke Carrera se dlalo njak hejble a dala se drha ovldat z hern konzole....


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Carrera - dotazy
Eso Rimmer
len

User Avatar

Pspvk celkem: 71
Bydlit: Brno
Registrovn od: 20.12.08
Vloeno dne 23-12-2008 21:33
Nael jsem zajmav strnky celkem podrobn popisujc jak funguj a co je uvnit digi systm carrery, scx, ninco, scalextrix: http://eng.slotbaer.de

Dokonce se te dvm, e je tam i nvod jak peprogramovat tu ervenou krabiku u 143 tak, aby umla skoro vechno co 132, vetn modifikace aut.


Nachystejte uzene, na sndani jsem zptky!
Editoval Eso Rimmer dne 23-12-2008 21:38
296134546
Autor RE: Carrera - dotazy
Standa82
len

User Avatar

Pspvk celkem: 113
Bydlit: Praha
Registrovn od: 15.06.08
Vloeno dne 23-12-2008 23:14
Kdo si pok ten se dok. smiley Ve co zde bylo eeno by ml umt systm Slotcar.cz, kter vyvjm ve spoluprci s nkolika leny. (Bohuel to chvilku potrv, dlme to ve volnm ase). smiley
Pouze ve zkratce.
1. Penositelnost analogovch voz mtka 1:32 a 1:24 na digitl Slotcar.cz.
2. Vechny vlastnosti SCX digitl + mnoho dalch (systm prapork, prjezd boxem, tankovn).
3. Automatick rozpoznn vypadnut auta z drhy a nastaven povinnho prjezdu boxem.
4. Samostatn box pro kad vz.
5. Jzda v optimln drce.
6. Modulov systm (dly 60x40 cm) vetn krajnic a okol drhy.
Sice to trv, ale eme univerzln vodtko (nic jednoduchho).



Vvoj komponent pro eskou digitln autodrhu.
www.slotcar.cz
Autor RE: Carrera - dotazy
kmasita
len

Pspvk celkem: 213
Bydlit: Dobichovice
Registrovn od: 11.03.08
Vloeno dne 24-12-2008 08:36
U je asi na ase. Minulou nedli mi v Lun pi pihlaovn schoeli najednou 3 scx chipy. Jeden je mrtv pln, druh pestel brzdit a tet pestal potat. Nevm co se stalo ale rozhodn mi to u nebav smiley
Autor RE: Carrera - dotazy
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 26-12-2008 19:21
No jak je vidt nic nem jen kladysmiley


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Carrera - dotazy
kmasita
len

Pspvk celkem: 213
Bydlit: Dobichovice
Registrovn od: 11.03.08
Vloeno dne 27-12-2008 11:07
Bohuel digitl v pojet SCX je jeden velk prser a rozhodn se nehod do klub a na trochu vnj jedn....
Autor RE: Carrera - dotazy
Standa82
len

User Avatar

Pspvk celkem: 113
Bydlit: Praha
Registrovn od: 15.06.08
Vloeno dne 27-12-2008 12:31
Uvdomme si, e digitl je teprve v plnkch a e zatm jde jen o HRAKU! smiley A hraky se prodvaj dobe. smiley Analog se za mnoho let vypracoval k urit dokonalosti, ale tak k uritmu stop stavu. U digitlu je to otzka asu. Digitl bohuel ovldli obchodnci a udlali z nj pouze lep i hor hraku pro mal nebo velk dti. Vichni si chtj hrt. Jednotliv systmy jsou jen patn sluiteln. as kvalitnho digitlu je teprve ped nmi. Chce to zkuenosti a hodn praxe, aby vznikl vedle hraky i systm pro skuten bezproblmov zvodn.
Alespo si to myslm. smiley


Vvoj komponent pro eskou digitln autodrhu.
Editoval Standa82 dne 27-12-2008 12:34
www.slotcar.cz
Autor RE: Carrera - dotazy
Eso Rimmer
len

User Avatar

Pspvk celkem: 71
Bydlit: Brno
Registrovn od: 20.12.08
Vloeno dne 27-12-2008 12:51
Koukm na ten SCX a lb se mi, e tam jsou ty vhybky pasivn, take jich tam me lovk narvat kolik chce a navc ty ken oproti carree stoj polovinu.


Nachystejte uzene, na sndani jsem zptky!
296134546
Autor RE: Carrera - dotazy
Petr L
Administrtor

User Avatar

Pspvk celkem: 2145
Bydlit: Praha
Registrovn od: 04.04.07
Vloeno dne 27-12-2008 13:17
No to jo, pasvn vhybky, co tam uet, tak pokud nestav od nuly, ta jsi utratil za nkup dl drhy a analog me hodit do trn, no a jet to auto, to mus bt aktivn a moc. Doporuuji si njak rozebrat a pak si udlat pedstavu, jak snadn bude konverze na SCX digitl v ppad aut jinch vrobc. Cenov to pijde cca na 500,- to nen jin, ne u ostatnch vrobc, ale ty pravy pedn sti podvozku aby se tam cel to hejble velo.....


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Carrera - dotazy
Eso Rimmer
len

User Avatar

Pspvk celkem: 71
Bydlit: Brno
Registrovn od: 20.12.08
Vloeno dne 27-12-2008 13:30
Ale j mm te jen star ITES, take bych nic z analogu nepedlval. Kupoval bych digi sadu a tu pak u jen eventueln doploval dalmi digi dly, take mn je jedno, jestli jsou ty analog auta/trat penositeln nebo ne. Vybral jen z aut pmo od vrobce drhy.

Te se dvm na strnky SCX a nco mi nen jasn. U Digital Basic Set tam pou 3x ovlada, 3x auto a v eskm obchod na http://autodrahy.e-obchod.com/store/goods_scx-10120_84_autodraha-scx-digital-system-start-set.html je 2x auto a 2x ovlada. To maj na ofic strnkch patn popisy, nebo co?


Nachystejte uzene, na sndani jsem zptky!
Editoval Eso Rimmer dne 27-12-2008 13:31
296134546
Autor RE: Carrera - dotazy
sutor
len

User Avatar

Pspvk celkem: 359
Bydlit: Praha
Registrovn od: 10.04.07
Vloeno dne 27-12-2008 14:02
Ne se bude finln rozhodovat o tom, co koupit, promluv si s Kvtou Maitou - ten m s SCX opravdu bohat zkuenosti a zn vechny jeho klady a zpory.

A mimochodem, ten set je i na oficilnch strnkch dvouautov...smiley


Honza
Editoval sutor dne 27-12-2008 14:03
strana 1 z 3 1 2 3 >
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
78
78
Setkn Liboovice
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 1
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio