AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 13 2024 22:20:46 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Volný pokec | Nákup aut a autodráh
strana 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Autor Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 29-12-2008 16:45
Ahoj všem zde. Chtěl bych Vás poprosit o radu s výběrem autodráhy. Jelikož mám doma větší prostor a zajímám se o závodění apod. , chtěl bych si pořídit kvalitní autodráhu, kterou bych si mohl postupem zvětšovat a dokupovat k ní doplňky. Po x hodinách hledání a čtení na netu mi z toho vychází nejlépe SCX Digital. Prosím tedy o radu jestli je to opravdu to nejlepší co je a jak jste s tím spokojeni. Připadají mi i modely lépe udělané než Carrera. Děkuji za radu.
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 29-12-2008 18:33
Otázkou je o jaké závodění ti jde. Od toho se odvíjí další výběr.

Možná jsi to přehlédnul, ale ve vláknu " Carrera - dotazy " se právě toto téma přeřásá celé vánoce. A v minulosti i v jiných, zkus si to projít a uvidíš.

Ohledně kvality aut, bude asi nejlepší si je prohlédnout v reálu. Mám nové Porsche GT3 RSR z kolekce Carrera 2009 a kvalita je hodně vysoko!

Nutno ovšem dodat, že až na vyjímky se auta Carrera na ježdění na dřevo moc nehodí a přestavba je podstatně složitější než u jiných výrobců.



Editoval Petr L dne 29-12-2008 23:06
http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 30-12-2008 00:56
Pokud to myslíš s autodráhou opravdu vážně tak SCX je asi ta nejhorší volba. Auta jsou celkem vyvedená akorát mají držák motoru na dvou slabounkývh čepech které se tak po pár hodinách tak uvolní že je nutné klec přilepit například tavným lepidlem napevno. Motory jsou poctivé ale atip tak že je ničím nenahradíš existovaly varianty ( motor + redukce od slot it) ale ne pro Digital tam jakmile dᚠsilnější motor tak schoří chip. Náhradní motory scx 42 a 42b se prakticky nedají samostatně koupit, prodává se pouze prospeed a proturbo které pálí chipy....... Co se týče dráhy tak ta scx digital není slučitelní ani s scx analogovou to znamená že všechny díly budeš muset kupovat nové. Většina ostatních systémů má díly od analogových drah stejné (carerra, scalextric, ninco....) tak že stačí koupit základní digitální set a poschánět nejaké starší dráhy za hubičku po bazarech atd .... Největší problém jsou ale ty stáhe a stále hořící chipy v autech. Očekával jsem novou ředu chipů ( přišli na trh na podzim) s určitým očekávání ale bohužel se ukázalo že jsou prakticky stejné mají stejný tišák i většina součástek včetně řídících fetů je stejná.....tak že hoří vesele dál. Cena za kus cca 500 se ještě nezdá tak dramatická kdyby ti za víkend neschořely třeba 4. Reklamace probíhají celkem v poklidu akorát že je otázka jek dlouho ? Na dráze se snažíme taky dělat závody, potom nastávají vcelku velké problémy s počítáním kol. SCX fóra jsou toho plné..... Jinak někým opěvované mechanické ovládání výhybek podle mně také není nic ideálního. Dráha má sice na běžných dílech nejhlubší drážku ze všech autodráh co znám ale použít se dá jenom originální vodítko s přesnou (malou hloubkou) aby přesně zapadlo do výhybek které jsou naopak mnělké. Co se týče ovladačů často například když to vezme do ruky někdo kdo nemá cit tak promačkne to tlačítko pro změnu dráhy. Dá se to opravit v gesu mají ty mikrospínače, akorát že se letuje do tišáku se vsemy riziky. Ještě v nich taky praskají skrutná péra a ten telefonní kabel taky moc nevydrží. Rozhodně to není dráha pro časté užívání a pro samotné děti bez dozoru......Stačí když někdo vypadne a ty ho třeba budeš chtít odtlačit a podržíš plný plyn a je po chipu.
Kdybych pořizoval dráhu od začátku tak bych šel jinou cestou. Pokud bych chtěl všechno jenom nakoupit a neexpedimentovat tak asi carrera. Jinak to momentálně nejlepší co se bude dát pořídit bude oxigen od slot.it ( to je ale jenom ta elektronická část) a doplnit kompaktabilní dráhou díly scalextric nebo ninco. Auta slot.it, chipy slot.it
Rozhodně bych také nezatracoval řešení od Standy82 http://www.slotcar.cz/ Pokud se mu to podaří dotáhnout do zdárného konce tak by mohl majitelům scx jak se říká vytrhnout trn z paty....
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 30-12-2008 01:37
Ty jo, díky moc za takový rady...teď jsem už ůplně v konci...chápu tedy dobře, že nic takového mě s Carrerou nečeká? A dělá Carrera taky takoví pitbox jako SCX? Nemůžu to najít. Díky.
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 30-12-2008 01:55
Ten předcházející příspěvek vypadá jako když nenávidím celou scx firmu ale tak to není. Jen bych chtěl říct že na autodráze mi učarovala její jednoduchost. Jezdím na dřevěných drahách a je to pro mne úžasný. Auta jsou tak jednoduchý a když se vezmou kvalitní díly tak vydrží neuvěřitelný věci. V autě se prakticky nemá co rozbít. Sem tam se vymění nějaký tem kartáček a to je všechno. Nejdražší na tom je to naše neustálé vyvíjení ve snaze být pořád rychlejší a rychlejší, tak že skoušíme jiné auta, motory , pneumatiky, převody atd. I tak to ale stojí pro normálně vydělávajícího člověka relativně rozumný peníz. Když z auta jeden motor vyndám tak ho pak dám zase třeba di jiného tak že ta prachy jako neházím přímo do koše smiley .
Potom si jdu druhý dem zajezdit s klukama do "Luny" na digitál a nestačím se divit. Dám na dráhu svá tři auta abych je přihlásil, na ovládacím panelu dráhy dám programování zmačknu tlačítko na ovladači abych je z aktivoval. Najednou cítím nějaký divný zápach který bohužel tak dobře znám......Z pod jednoho auta vychází kouř, neklamné to znamení že je další chip k.o. Auta sundám a ještě jednou kontroluji jestli si to to auto nerozmyslelo ale ale po položení na dráhu zjišuji že chip opravdu už nepojede smiley beru tedy druhé auto rozjíždím se , říkám si bezva. Blížím se do zatáčky, sundavám prst ze spouště ovladače a teď mi to dochází, auto prolétne zatáčku a končí v kotrmelcích.... Chip je také v háji sice ještě jede ale nebrzdí....Beru třetí auto, zánovní Corvettu. Auto jede, brzdí vše jak má. Oddechnu si oddávám se ježdění.......Během krátké chvíle ale zjišuji že se mi nějak nedaří zajet rozumný čas, začínám ostřit a už mi to dochází, nastaly nějaké problémy s počítáním kol. Skouším standartní kolečko, opětovné naprogramování auta, naprogramování v jiné slotu ovladače, restart řídící jednotky dráhy.... Nechce se mi tomu stále věřit.....smiley i třetí chip je v pr...y. Po jeho výměně za nový je vše ok a mužu konečně startovat do již skoro odjeté kvalifikace.......
Tak že když si to člověk spočítá tak se třeba ještě ani nesveze a už je mínus 1500,- Musím říct že je celý večer takovou epizodou poznamenaný a o nějaké radosti z jízdy se nedá moc mluvit.
Co tím celim chci říct. Digitál je jistě zajímavý ale v součastném stavu je spíš k vzteku než k radosti alespoň co se scx týče. A ta radost z ježdění je podle mně to nejdůležitější. Než nějaké lamání si hlavy s problémy. Možná by jsi mněl nejdřív začít s analogovou dráhou a užívat si její jednoduchost a spolehlivost. Vyber tak aby jsi v budoucnu když tak mohl upgradovat na digitál.
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 30-12-2008 02:04
Koukni když tak tady na ty stránky http://www.autodraha.tym.cz/ je to pražského poháru scx. Při těch závodech se stejně standartní pitbox tedy hlavně jeho funkce nepoužívá. Je tam udělané přes výhybky depo ale celá ta procedura probíhá přes počítač. Musí se koupit speci interface za cca 50 euro na převod těch informací z pitboxu do počitače a software pc Laptimer cca za stejně. I tak je to míň než originální počítadlo kol a časomíra a ještě to řídí celý závod včetně toho tankování popřípadě stop ens go penalizací a tak.
Jinak co se týče té carrery tak to ti asi poradí nejlíp PetrL protože ji má doma.
Autor RE: Doporučíte SCX ?
HWSlot
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 401
Bydliště: Thereban
Registrován od: 20.10.06
Vloženo dne 30-12-2008 10:39
Týý jo smileysmiley - to je teda mazec !!!
Smrt digitálu !!!smiley


HWS
http://www.hwslot.estranky.cz/
http://www.hwslot.estranky.cz/
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Eso Rimmer
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 71
Bydliště: Brno
Registrován od: 20.12.08
Vloženo dne 30-12-2008 12:10
Tak to mě teda moc nepotěšilo. Jestli je ta poruchovost SCX opravdu tak velká, tak to snad abych radši nekupoval nic, jak to tak čtu... U carrery se mi zase nelíbí, že ty výhybky jsou dost dlouhé, neexistují pro zatáčku a jsou taky pěkně mastné. Navíc fungují jen v jednom směru jízdy. smiley SCX mi přijde do bytu i vhodnější kvůli užší dráze...
Zlatý komunisti. Tehdy byla jedna standart autodráha a bylo. Člověka pak nenapadlo si vymrčovat. smiley

Koukal jsem se, že ta výstava v Norimberku bývá v únoru. Neví se náhodou jestli tam SCX/Carrera nepředstaví nějaké novinky ohledně digi dráhy?


Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
Editoval Eso Rimmer dne 30-12-2008 12:12
296134546
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Standa82
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 113
Bydliště: Praha
Registrován od: 15.06.08
Vloženo dne 30-12-2008 12:41
Taky přispěji s troškou do mlýna. SCXdigitál je stejně dobrý jako jiné digitály. Má své výhody i nevýhody – hledat dokonalost nelze. Které moduly se u SCX používají a které ne je věcí toho, kdo je bude používat. Pokud jde o domácí závodění, tak si myslím, že je to dost dobré. Pro závodění ve větší skupině je u SCX mnoho nevýhod (stejně jako u dalších digitálů) a proto nejsou některé moduly používané. Prostě si účastníci závodu udělají svá pravidla a ty nejsou v souladu s tím co SCXdigitál umí. Prostě je jednoduší změnit pravidla, než dokopat výrobce, aby udělal úpravu. Proto bych se já rozhodoval asi takto.
1. Budu jezdit jenom doma?
2. Chci pořádat závody, nebo se účastnit závodů?
3. Zkusil jsem si zajezdit s tím či oním typem? Doma nebo na prodejně? Nebo na závodě s větší skupinou?
Každý na to kouká z jiného úhlu pohledu.



Vývoj komponentů pro českou digitální autodráhu.
www.slotcar.cz
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Eso Rimmer
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 71
Bydliště: Brno
Registrován od: 20.12.08
Vloženo dne 30-12-2008 13:29
Standa82:
1. Budu jezdit doma a autodráhu rozkládat.
2. Nepočítám s tím, že by nás jezdilo víc než tři najednou. Chodit někam na závody nebudu.
3. Nezkoušel, protože si myslím, že je to stejně jen otázka zvyku.

Jaká je tvá zkušenost s poruchovostí SCX aut/tratě/ovladačů a dostupností náhradních dílů? Nelámou se třeba ty zobáčky při častém rozdělávání dráhy nebo tak něco? Co to tlačítko na ovladači, co se údajně snadno zamáčkne dovnitř?

kmasita:
Tak mě napadá, tobě ty čipy shořely se standard motorem od SCX na dráze SCX a nebo to bylo protože jsi v tom měl nějaký jiný motor? Já bych totiž používal jen orig. příslušenství od výrobce.


Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
296134546
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Standa82
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 113
Bydliště: Praha
Registrován od: 15.06.08
Vloženo dne 30-12-2008 14:39
Já SCXdigitál nemám, jen kámoš, kde jsem to z důvodu výroby vlastního digitálu studoval.
Auta – celkem v pohodě, při srážkách občas něco odlétne, ale to nevadí.
Vodítka – bohudík vyndavací, ale ve starších autech byl špatně udělán mechanizmus pružinky pro vracení vodítka do střední polohy (problém při nasazování, ale žádná krize) v těch novějších už je to docela dobrý.
Tratě – vše co je bez odboček a křížení je v pohodě. U křížení a odboček po čase (rok?) začne zlobit kontakt pro napájení bočnic vodítka. Taky zadrhávají vyhybky (ten mechanizmus mi připadá možná zbytečně komplikovaný).
Ovladače – z pěti kusů po roce ježdění fungují jen tři. Nebudu pitvat proč.
Čipy – i při používání s originálním motorem a bez úprav se čas od časů stane, že nějaký odejde. Možná napájení.
Vše co je výše uvedeno platí pro velké okruhy a závody. Nepamatuji, že by něco odešlo doma, pokud je vše v originálu a bez jakýchkoliv úprav a změn (možná se ale pletu, je to půl roku co jsem to testoval).
Opět připomínám, je to hračka, nehledej v tom nic víc. Doma to jezdí dobře smiley



Vývoj komponentů pro českou digitální autodráhu.
www.slotcar.cz
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 30-12-2008 14:45
Ty tři chipy schořely s motory 42B původně je scx dávalo jenom do analogových aut ale teď už je dává i do některých digitálních. To schoření ale nemohlo být díky motorům vůbec protože v tu chvíly auta jenpm ležela na dráze a k motorům přes chip žádný proud nešel.....Podobný jev už jsem viděl několikrát..... U nás si taky pořídily dva kamarádi SCX dráhu domů, bydlí u sebe a je u jednoho z nich v dílně. Koupily 5 setů, jeden ten s pitboxem a ostatní ty základní v té době ještě ze třemi auty. Ty díly tak vyjdou nejlevněji. Nejsou to žádní modeláři nebo tuningáři, jenom si prostě chtěli kdykoliv pořádně zajezdit........ Kdykoliv k nim přijdu musím se moc smát všude na stole leží spousta trosek a rozbitých aut, na tom není vcelku nic divného digitál je vlastně kontaktní sport..... Ale hlavně vždycky nemají čím jezdit. Je tam hromada spálených chipů..... Když to spočítᚠže v těch setech měly 15 aut a pár jich už mněly ještě než dráhu kupovaly, tak to začíná být zajímavé. Zcela chápu prodejce že je z té spousty chipů na reklamace rozhožčený ale co těm klukům zbývá ??? Oba mají děti tak je nechají jezdit a prostě za víken odejdocu 4 chipy, to není výmysl to je holá skutečnost..... Dokonce SCX má tzv dětský mód je to v podstatě volba kdy děti které neumí ubírat pořád vypadávají tak se jim to aktivuje a auto jede pomaleji aby pořád nepadalo...Jak myslíš že to auto dlouho jezdí? Po pár minutách se zakouří a je konec.. Kolikrát jsem přemýšlel jestli to není třeba délkou dráhy kde mohou být různé přechodové odpory mezi díly a tak ale nikdy jsme na nic nepřišly. Zdroje používáme 3ks původní.
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 30-12-2008 14:59
Já jsem na tom podobně jako kolega, chci si jezdit doma, pak nějakej ten závod se známýma max 6 aut. Dráhu občas přestavit, jinak si ji chci rozšiřovat a pomalu dokupovat nějaký ty doplňky. Do aut a ostatních věcí se nehodlám hrabat. A pokud ji koupim u nás v ČR tak by se to dalo reklamovat snad, kdyby něco..

Takovej můj poznatek, líbí se mi více u SCX např.provedení aut, pitbox, počítání,křížení a tyhle doplňky....to je hrůza, už bych ale jezdil..
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 30-12-2008 17:28
Jsem rád, že se Květa ozval, nechtěl jsem do debaty přidávat negativní info, které mám z druhé ruky.

Co se týká délky výhybek, tak to není nevýhoda, ale výhoda, při vyšších rychlostech je změna dráhy daleko plynulejší a je vidět, že o tom někdo přemýšlel.
Ono je rozdíl, když to s autem hodí o dráhu vedle na 350 mm, nebo to propluješ na 700 mm. smiley Křížení je také v sortimentu a to jak běžný kříž, tak výhybkový.

Zatím to nikdo moc nekomentoval, ale i to, že Carrera auta v provedení digitál lze v klidu provozovat na jakékoliv analogové dráze je zajímavé, člověk nemusí mít dvoje auta na domácí ježdění, ani hlídat děti kam to auto postaví!
No a co se týká krásy aut, ten Carrera chip se dá v klidu nacpat do jakéhokoliv auta co se líbí!







http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Eso Rimmer
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 71
Bydliště: Brno
Registrován od: 20.12.08
Vloženo dne 30-12-2008 19:06
S tím křížením v jednom směru jsem to myslel tak, že ty desky mají (podle PDF návodu) optický snímač jen na jedné straně, tzn. pokud se začne po trati jezdit opačným směrem, tak se musí všechny výhybky otočit o 180°... Ale tak radši zkousnu otočení výhybky, než zahoření auta.

Vzhledem k tomu, že už jste tři, kteří o těch kixech SCX čipů píšou, tak to asi není náhoda. O tom, že by carrery podobně kixovaly jsem se tu zatím nedočetl, takže se to u nich asi nestává. Asi přecijen zvolím carreru 132. Akorát, že set s krajnicemi, 3 auty, ovladači, pitem a počítadlem vyjde u Carrery na 13000Kč zatímco u SCX na 9600Kč. To už není zanetbatelný rozdíl.


Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
296134546
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 30-12-2008 19:53
Hele a Carrera dělá sety s krajnicema? Pokud vím tak krajnice má v setech pouze Exclusiv a to je autodráha s auty 1:24!



Editoval Petr L dne 30-12-2008 19:59
http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Eso Rimmer
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 71
Bydliště: Brno
Registrován od: 20.12.08
Vloženo dne 30-12-2008 20:13
Však ty krajnice jsou započítané v té ceně 13k. Vychází mi to takto:

Carrera
6250Kč Long Distance 7,2m
1266Kč (3x422Kč) vnější krajnice pro zatáčku R1/60°
1386Kč počítadlo kol
1826Kč pit box
1364Kč 3. auto
938Kč 3. ovladač
---------------------
Celkem 13000Kč což už je celkem dost peněz, takže pro začátek bych asi koupil jen tu dráhu s krajnicemi a počítadlem kol. To by vyšlo na 8900Kč. Zbytek bych dokoupil až pak podle chuti.

U SCX by to bylo jednodušší:
7800Kč SCX Digital System GT Pit Box set 6,2m (3x auto a ovladač, pitbox, krajnice)
1900Kč SCX Digital System časomíra
-----------------------------------
Celkem 9700Kč


Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
296134546
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 30-12-2008 23:17
Když jsme u toho cenového porovnání, vzal jsem ceny nejpoužívanějších dílů:

Carrera R1 30° 6 ks 1099,-
Carrer R1 60° 3 ks 1099.-
Carrera rovina standard 2 ks 499,-
Carrera rovina standard 4 ks 999,-
Carrera rovina jednoproud 1 ks 199,-

SCX digi R1 45° 2ks 531,-
SCX digi rovina standard 2 ks 550,-
SCX digi rovina jednoproud 4ks 717,-

Vezmu li pro porovnání sestavu: oblouk o 180° + 1ks roviny standard + 2 ks roviny jednoproud, tak je cena sestavy u obou výrobců prokticky stejná. Chip a vše potřebné na digitalizaci auta se také pohybuje u obou výrobců pokud se nepletu okolo 500 kč.
Cena se tedy zásadně liší pouze v ovladačích, pitstopu a řídícím systému, což je většinou jednorázová vstupní investice, u dalšího rozšiřování vlastní dráhy není cena zásadním problémem.

Co mne ale zaskočilo je cena rozšíření systému na 6 aut:

Pokud jsem pochopil strukturu SCX digital systemu, tak rozšiřující modul na 6 aut stojí bez ovladačů 3170,- U Carrera stojí to samé 599,-smiley



Editoval Petr L dne 30-12-2008 23:24
http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 30-12-2008 23:39
Scx má panely vždycky pro 3 auta. Pro provozování 6 aut musíš mít ten díl s pitboxem a k tomu ten obyčejný panel bez pitboxu. Celé se to dohromady propojuje kabelem s RJ45 konektory. Je to prakticky počítačový kabel akorát zapojení je jiné. Pokud by někoho zajímalo (to zapojení) tak ho někde mám.
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 30-12-2008 23:44
Takže je to s tím rozšířením jak píše Petr L?
strana 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
Domácí dráha z Lexanu 2
Domácí dráha z Lexanu 2
Zajímavé domácí dráhy
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 1
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio