AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 12 2024 22:01:15 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Volný pokec | Nákup aut a autodráh
strana 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 01-01-2009 03:28
Ještě bych vám trochu zamotal hlavu. Rozhodně neprosazuji Carreru ale jenom nedoporučuji scx. Co se týče šířky dráhy tak když jezdíš s magnetama což u scx musíš kvůli počítání ( u carrery nevím ) tak je všechno ok auto jezdí beze smyků a když to přeženeš tak většinou hned vyletíš ale když jsme u scx ty magnety sundaly tak se na té úzké dráre v zatáčkách pořád vyhazuješ. Neplatí jenom o scx ale všech úzkých drahách. Bez nadsázky!!!
Ještě tady nikdo moc nemluvil o scalextric. Dráha patří mezi ty užší ale je dost precizní a hlavně stejná i na analog tak že je možné bez většího schánení koupit starší dráhy a koupit nějaký základní digitální set a jenom dokoupit pár výhybek...Hlavně proč Scalextricu píšu je fakt že ho podporuje slot.it . Dokonce sám vyrábí scx kompaktabilní chipy které pasuji přesně do všech slot.it aut jsou pomněrně malé a nebyl by je problém zastavět prakticky do čehokoliv. A to hlavní pokud by tě to chytlo tak pouhým dokoupením slot.it oxygen ovládacího panelu by jsi povýšil na to momentálně nej co v digitálu bude k mání. a prakticky všechno z té původní dráhy by jsi použil. Ještě jedna poznámka k autům. Slot.it je skvělý že má kromně karosérie ihned dostupné všechny náhradní a tuningové díly. K tomu ještě vydrží opravdu hodně..... Je pomněrně jednoduchý ale super funkční a netrpí na nějaké nadměrné opotřebovávání atd. Celé auta stojí cca 1200,- v nesrovnatelné kvalitě proti konkurenci v základu broušené ory, duralové náboje kol, motor 21.500 ot/min. Naproti tomu scalextric auta sice na domácí dráhu ok ale jakmile se do nich začneš vrtat ( ato se začneš smiley )tak většinou hned praskne šasí u držáku zadní osy nebo držáku motoru a ty šasí se opravdu moc špatně schánějí...pokud vůbec jsou tak větčinou dodací doba je několik mněsíců. Ty plastové pastorky a šmajdající kola vůbec nemá cenu rozebírat. Vím že scalextric má taky spoustu problémů ale myslím že si určitě zaslouží pozornost......
moje hodnocení:
nejlepší dráha carrera
nejlepší auta slot.it

Jinak odpověď na to že sám jezdím na scx dráze. Jako hlavní prioritu mám ježdění na dřevěné dráze ( pohár krušnohor) kdo neskusil doporučuji nebude se vám na ten plast chtít vracet...... Ale zpět k otázce. K scx jsem se dostal tak že v Černočicích je v restauraci Luna udělaná veřejná dráha, kam si může prakticky zajít zajezdit kdokoliv. Byl jsem tam pozván, půjčily mi auto ( sériové) dostal jsem samozřejmně napoprvé oblož, tak jsem řekl že to tak nemůžu nechat, zašel jsem k Rebasovi a koupil svoje první scx auto bylo to F360 a hned při dalším ježdění jsem už vyhrál nějakou rozjížďku tak mi to chytlo. Scházíme se tam každou neděli je tam skvělá parta a zábava. Ty problémy z dráhou člověk zjišuje postupně čím déle je s ní ve styku. Dělal jsem tam taky propojení dráhy na cca 5 míst od napájecího dílu. Je to opravdu hrozně moc znát, hlavně když jede víc aut u sebe, třeba po startu než se celé startovní pole roztrhá ...... Dělali jsme chlazení toho řídícího panelu, předělávali magnety a snímací trubičkové kontakty v tom napájecím dílu. SCX dráha jde pomněrně dobře rozdělávat a stavět ale trpí dost na špatné kontakty mezi těma jednotlivýma dílama. Máme jak jsem psal několik propojení cca tak každých pět metrů a ještě na spustě dílů propjené pravé a levé vodiče drah a stejně se často stane že auta na některých dílech zastavují a pocukávají. Řešíme to rozpojením a napružením těch kontaktů ve spojích.....
Tak že takhle jsem se dostal k scx... Doma scx dráhu nemám. Nejdřív jsem si nakoupil spustu dílů od fara ( cca za 15000,-), záhy jsem ale pochopil a s velkou strátou se toho zbavil. Na rady skušených jsem zakoupil dva sety Exclusive ( kvůli obrubníkům, nejsem totiž příznivce jízdy z magnety). Nedávno jse mi povedlo sehnat za nějakou protislužbu napájecí scx box tak si akorát vyrábím kombinovaný napájecí díl že si budu moct pustit do každé drážky vzl᚝ digitální scx signál. Bude to fungovat tak že mi v jedné drážce bude moct jezdit třeba analogové auto a v druhé digitální. Žádné výhybky, mám to čistě jenom na tastování a dolaďování těch scx aut.
Ještě jeden poznatek k scx autům:
Karoserie lehké, kvalitní nejsou ani moc náchylné na rozbytí a to na tom digitálu opravdu schytají ran......
Podvozek, vyklápěcí držák motoru a zadní osy, na novém auté ok ale rychle se zvětšující vůle až do neůnosných mezí že kola v zatáčkách zalézají až pod úroveń podvozku a auta začnou neočekávaně a zákeřně vypadávat.
Nacvakávací vodítka při přetočení v zatáčkách vyskakují ze svého úchytu, musí se znovu zamáčknout. Po několikerém vypadnutí se srazí hrany a vodítko vyskakuje stále víc a víc, řeší se to výměnou vodítka. U nových modelů scx aut ( s novým typem chypu) je to předělané vodítko na začátku lépe drží ale při větší ráně se rozlouskne takový otočný váleček ve kterém drží a jelikož neexistuje jako náhradní díl tak je zle. Řešil jsem to totální přestavbou na formulové scx vidítka ( vysoustružení speciálního kovového pouzdra a zalepení na místo původního kroužku. Přijdeš tím sice o vratné pérko ale zase je to bytelné a celkem bezproblémové.... SCX nedodává žádné náhradní díly šasí ani držák motoru tak že jakýkoliv poškození znamená buď bastlení nebo strátu auta....to je proti konkurenci taky mínus. Jediné co má scx asi nejlepší ze všech je uložení přítlačného magnetu na dvou štelovacích šroubcích. Umožňuje velice jemné nastavení přítlaku magnetu.
O hořících chipech jsem psal už dříve, ještě mi napadá jedna věc. SCX digitál hlavně s utaženým magnetem má takové trochu spoždění při ovládání, kdo je zvyklý na analog pochopí hned při první zmačknutí ovladače, stává se že člověk chce popoject pár centimetrů a auto ujede třeba půl metru.... V manuálu píší že když se auto dá na dráhu a samovolně se zozjede a ujede třeba půl metru že to není závada.....

Jinak ješte správa z jiného soudku ta dráha v Černošicích končí majitel se rozhodl ukončit nerentabilní provoz....Jelikož má nedostetek míste pro restauraci tak z ní udělá z ní salónek o kterém ví že ho minimálně 100x za rok naplní hosty, tak že ekonomicky zcela jasná priorita. Pokud by jste někdo chtěl okusit jízdu na cca 40metrů dlouhé dráze která stála cca 150tisíc tak bude otevžená někdy do května.....Hledáme teď jiné prostory ale je to obrovský problé jelikož Černošice je takové pražské předměstí a ceny nemovitostí a nájmů jsou úplně hrozné.....
Myslím že jsem popsal všechny moje skušenosti s scx digital s ostatnímy digitály mnoho skušeností nemám.
Editoval kmasita dne 01-01-2009 03:43
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 01-01-2009 03:46
Devils napsal:
Můžete ještě prosím napsat rozměr (délka,šířka) autíčka SCX ? Díky


SCX Digital je 1:32 tak že rozmněry není třeba rozpitvávat jsou u všech 1:32 stejné smiley
Autor RE: Doporučíte SCX ?
sutor
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 359
Bydliště: Praha
Registrován od: 10.04.07
Vloženo dne 01-01-2009 09:58
Ale Květo, tak už je nech, a si kluci vyberou podle svého. Stejně je každá individuální zkušenost nepřenositelná na někoho jiného a myslím, že objektivních i subjektivních důvodů proti zde zaznělo dostatek. Na to, aby si člověk uvědomil, že šlápnul vedle, musí přijít sám. Připomíná mi to někdejší diskuze o FARU - kolik jeho tehdejších plamenných zastánců ho má ještě dnes? Většina z nás také dnes autodráhu a možnosti jejího využití posuzuje už s poznatky z ježdění na dřevu, které jsou poněkud odlišné oproti jejímu ryze domácímu užívání.

A pak, nějaká ta špatná investice přece k první autodráze a životu patřísmileysmileysmiley ...


Honza
Editoval sutor dne 01-01-2009 10:02
Autor RE: Doporučíte SCX ?
JMS
člen

Příspěvků celkem: 349
Bydliště: Holešov
Registrován od: 21.03.07
Vloženo dne 01-01-2009 10:39
No Květo, to s tou hospodou je škoda, že tu dráhu zruší, ale ekonomická stránka je nesmlouvavá.
Jak jsem napsal- vidím možnost v klubu, kde bude silný kolektiv, několik druhů drah.
V Praze a okolí je klubů celkem dost, klasické dráhy vpodstatě 2, ale lidí si myslím, že hodně.
Kdyby se semkli, sehnal se plac na klub, tak by to mohlo fungovat.
Jenomže-KDO? by se do toho vrhl, aby tomu šéfoval?
Jsou to nejenom starosti s provozem klubu, sháněním peněz atd., ale hlavně čas, kterého máme všichni málo.smiley

Je možnost zpracovat projekty na různé druhy dotací- využití volného času mládeže,
protidrogové prevence atd.
Nejideálnější by bylo, kdyby se našel nějaký synáček pana poslance(zapálený pro slotracing) a ten by při porcování medvěda, nějaký ten meloun sehnalsmileysmileysmiley

Nebo nějaký silný sponzor zapálený do aut, který má prostory, které by se daly použít.
Vždycky, když přijíždím do Prahy vidím na odbočce na Říčany na autosalonu FORD BUSCH plakát -prostory k pronájmu v patře nad salonem.
Už je to tam hodně dlouho.
Co kdyby se tam někdo zeptal a zkusil to?smiley



JMS
www.blueking.cz
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 01-01-2009 12:33
Pracujeme na těch prostorech na hodně frontách. U nás zrovna jako na potvoru ty domy mládeže vůbec nefungují, škola se u nás potýká sama z nedostetkem prostor. Chodí tam s náma jezdit kluk který je v sousední obci v představenstvu, tak se samozřejmně různě špičkujeme aby nám něco přidělil a tak smiley on nám s úsmněvem na tváři oznámí že u nich už se nic "sehnad nedá že už to bylo rozkradeno" smiley...... Jinak Říčany to je alespoň pro mně hrozně daleko, potřeboval bych ten klub mít někde blízko abych tam mohl kdykoliv zaskočit, je mi jasné že tam bude nekonečně práce a tak a když si předstevím že pojedu někam 60 km tam něco pokutím a zase vyrazím zpět tak bych tam asi moc často nechodil. Už teď to mám celkem z ruky Podbaba cca 38 km, Slaný 55 km. Líbylo by se mi něco do 10 km abych tam mohl kdykoli když budu pracovní zápal nebo chu na ježdění zaskočit. smiley
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 12:39
to Kmasita: Já právě ty modely ještě naživo neviděl, tak proto jsem se ptal na rozměry..Mělo by to být teda 14,5 cm na dýlku a cca 8 cm na šířku..Pak nechápu jak se vejdou na SCX dráhu, která je 16 cm široká..To si musí přece překážet v zatáčce..Mě hrozně táhne u SCX to dotankování,,to musí udělat to ježdění o dost zajímavější, nebo se mýlim?
Autor RE: Doporučíte SCX ?
lukowicz
člen

Příspěvků celkem: 16
Bydliště: Bohumín
Registrován od: 22.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 13:01
Zeptám se ještě takhle protože mně kmasita nalomil k carreřesmiley (stále je to 50 na 50)
Ohledně pitstopu jsem četl že auto po ujetí pár kol začne cukat a dráha ho sama navede do boxů.Jenže kolik je to těch pár kol??Když dám plnou nádrž.
U SCX jsem četl že plná u nich je na dvacet kol, v průměru,tudíž takkřka reálné jak při skutečných závodech.
Kolik informací se zobrazuje na displeji u počítadla kol?.
Myslím tim celkový čas,nej čas na kolo, atd atd.....
Docela mně irituje že je třeba nalepit jakési samolepky na počítání.
Autor RE: Doporučíte SCX ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 01-01-2009 13:21
Moje oblíbené P956 má rozmněry šířka 62 mm délka 149 mm a výška zhruba 30mm každé auto je ale samozřelmně jinékvůli měřítku a velikosti originálu smiley

Ještě chci doplni že jsem psal že ta dráha scx je úzká !!!
Nejsem si úplně jistý ale podle src pravidel nesmí mít žádné auto 1:32 šířku větší než 67 mmm
kmasita sem připíchnul tento obrázek:


Editoval kmasita dne 01-01-2009 13:28
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 13:38
To je parádní..Po podobnym koukam, buď jezdit Le mans nebo Dtm..
Autor RE: Doporučíte SCX ?
sutor
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 359
Bydliště: Praha
Registrován od: 10.04.07
Vloženo dne 01-01-2009 14:44
V tomto vláknu je to sice nekonsistentní, ale reaguji na příspěvek JMS ohledně provozování autodrahových klubů.
Možností získat finanční grant na volnočasové aktivity dětí existuje sice teoreticky hodně, v praxi je ale téměř nereálné na ně právě tímto způsobem dosáhnout - autodráha potřebuje jednak poměrně hodně velké prostory, minimálně alespoň temperované, které jsou velmi obtížně využitelné pro jinou souběžnou činnost. Co je ale nejdůležitější, je ta skutečnost, že bys musel po získání grantu následně s dětmi skutečně aktivně pracovat. To je taky důvod, proč se většina fungujících drah udržela jen v rámci různých technických činností DDM, kde se modelářské činnosti mohou pravidelně věnovat placení zaměstnanci.

Praha je navíc hodně specifická i z hlediska její rozlohy, průjezdnosti, výše nájmů, množství zájemců o využití prakticky všech volných prostor atd. Není to náhoda, že v současnosti i většina DDM část svých prostor pronajímají za tržní nájemné dalším subjektům. O prostorách, které obhospodařují městské úřady ani nemluvím. Paradoxně přesto není až tak zásadní problém získat někde nějaký prostor, ale jde o to, že nemᚠvůbec žádnou jistotu, že tě z něj během pár měsíců zase nevyšoupnou i s dráhou na dlažbu.
Dtto platí i pro potenciální členy klubů - není jich zase až tak moc, jak by to na první pohled vypadalo nebo odpovídalo statisticky počtu Pražáků, a z toho zbytku je opravdu aktivních naprosté minimum. A i těch pár aktivních má také své starosti a povinnosti. Není proto divu, že většina lidí dnes volí víceméně pasivní členství při DDM, bez ohledu na to, zda toto řešení považují za dobré - prostě přizpůsobují se realitě.
Samozřejmě, že by bylo jen ku prospěchu věci, kdyby se podařilo dosáhnout alespoň bezproblémové koexistence všech odvětví SRC, ale obávám se, že ani to nebude zdaleka tak jednoduché, jak by to logice věci odpovídalo - je tu na všech stranách tolik předsudků, osobních averzí a netolerance, že nějaký rozumný konsensus je dost obtížný.


Honza
Editoval sutor dne 01-01-2009 14:46
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Eso Rimmer
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 71
Bydliště: Brno
Registrován od: 20.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 16:56
Tak pod tíhou argumentů (pálení čipů, širší dráha) jsem se nakonec vrátil tam, kde jsem byl na začátku, tzn. k myšlence pořídit carreru 132. Objednal jsem z Rakouska set Long Distance. Kostky jsou vrženy. smiley
Teď zbývá jen promyslet co by bylo nejrozumnější dál přikoupit. Jestli krajnice, 3. auto s ovladačem a nebo počítadlo. Pitbox myslím nemá ve dvou lidech cenu, takže ten by přišel na řadu až později.


Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
296134546
Autor RE: Doporučíte SCX ?
HWSlot
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 401
Bydliště: Thereban
Registrován od: 20.10.06
Vloženo dne 01-01-2009 17:11
Taky se sem chci trochu zamotat. Nikdy jsem sice netoužil po digi dráze,ale toužím po Carreře analog.smiley Měl jsem Faro a pak tu možnost, že jsem měl v ruce dílce od všech u nás dostupných výrobců. Scalextric a SCX jsem okamžitě zavrhnul pro jejich rozměry - moc úzké. Tak mi zůstalo na výběr Ninco nebo Carrera. Kvůli ceně, jsem šel do Ninca. Kuwa - dal bych si pár facek. Je to jak z gumy a křivý jak šavle. Ale SCX není o moc tužší. Tak jen další důvod proč ne neSCX, ale proč jo Carreru.

A taky jsem chtěl ukázat jedno autí od SCX - rozměry
šířka 48 mm a délka 120 mm smiley
a je to :


HWS
http://www.hwslot.estranky.cz/
HWSlot sem připíchnul tento obrázek:

http://www.hwslot.estranky.cz/
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 17:18
to Eso Rimer: Taky už jsem obrátil a asi půju do tý Carrery, hlavně kvůli té šíři dráhy a snad menší poruchovosti. Co je super, že je na to poměrně dost dílů a hodně shopů v Německu. Prosimtě můžeš mi napsat tedy ještě jednou, jak tam funguje to dotankování. To znamená, že není stojan jako u SCX a vše je jen na tý malí krabičce co leží?
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 17:21
Jo a budš mít tedy ten set Le mans s dráhou 7,50 m..?
Autor RE: Doporučíte SCX ?
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 01-01-2009 17:50
Napsáno bylo už asi vše podstatné. Osobně se stavím do tábora spokojených vlastníků Carrery. Dva Evo sety Nurburgring na český panelák bohatě stačí. Bohužel letos-loni Ježíškovi už na rozšíření o jiné poloměry zatáček a nějaké krajnice nezůstalo smiley
Digitální otloukání aut mně zatím neoslovilo.


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Doporučíte SCX ?
lukowicz
člen

Příspěvků celkem: 16
Bydliště: Bohumín
Registrován od: 22.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 19:12
Devils napsal:
Prosimtě můžeš mi napsat tedy ještě jednou, jak tam funguje to dotankování. To znamená, že není stojan jako u SCX a vše je jen na tý malí krabičce co leží?

Tady máme pěkné video jak to asi funguje
http://www.youtube.com/watch?v=RzL714LvxJc
Záleží asi na době jakou tam strávíš ,min 5 a max 10sekund.Kolik se ale dotankuje toho paliva podle určité doby?
Editoval lukowicz dne 01-01-2009 19:18
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 19:35
Díky, koukal jsem na to..špatné to není,ale nemůžu si pomoct a vynadívat se prostě na ten pit box u SCX..Škoda, že to tak nemá Carrera, bylo by rozhodnuto. Mě se to prostě u SCX hrozně líbí, je vidět kolik kol zbývá a můžu dotankovat jen kolik chci a neztrácet čas. To si myslim hrozně přidá na tom závodě..
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Eso Rimmer
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 71
Bydliště: Brno
Registrován od: 20.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 20:08
Devils napsal:
Jo a budš mít tedy ten set Le mans s dráhou 7,50 m..?


jj, ten Long Distance


Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
296134546
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 20:40
jj pokud Carreru, tak bych sel taky do toho nebo dtm..
Autor RE: Doporučíte SCX ?
Devils
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 66
Registrován od: 29.12.08
Vloženo dne 01-01-2009 23:59
Ještě bych se zeptal, protože to nemůžu nikde najít, dá se u Carrery nastavit méně nebo více paliva na startu, nebo jde jen, že po nějaké době začne cukat apod a musí se zajet do boxu. Na videu je to ukázáno, ale víc se z toho nedá vyčíst. A jde někde vidět, že dochází palivo, nebo jak to vůbec u Carrery funguje. Ještě taková maličkost, zdá se mi, když koukam na ty videa, že ty auta u Carrery jezdí lehčeji a na jednom videu jim u SCX auta pořád vypadávali..
strana 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
07
07
Vítkov-Klokočov, 13.-15.7.2007
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 2
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio