AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 13 2024 20:48:50 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Volný pokec | 1:32
Autor Veletrh autodráhařů
Tomnem
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 181
Bydliště: Kondrac 119,258 01 Vlašim
Registrován od: 12.11.07
Vloženo dne 21-07-2008 14:40
Pepíno má výborné nápady,které je škoda neuskutečnit.Setkání jaké navrhuje,by bylo určitě pro každého zajímavé.Pojďme se k tomu postavit líp,než k,, 2.Setkání".
Tím myslím i sebe,rád se zúčastním i pomůžu.


TomᚠN. www.tomnem-slot.estranky.cz
www.tomnem-slot.estranky.cz
Autor RE: Veletrh autodráhařů
Mitch
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1003
Bydliště: New Bor City
Registrován od: 20.09.06
Vloženo dne 21-07-2008 15:03
To je ale především význa pro naše české importery a výrobce i včetně těch malých neznámích domácích výrobců vyrábějící třeba jen určité segmenty či tuning díly. My je rádi poznáme a věřim že by bylo o čem hodit řeč. Vlastně my spotřebitelé by jsme do tohoto tématu moc kecat neměli, je to o jejich dohodě jestli se chtějí setkat a prezentovat své výrobky či zboží na jednom místě.
Já sám za sebe říkám že je to dobrý nápad, ale je to na nich. Nikdo je tam nutit nemůže.
Napadá vás místo kam by se všichni pohodleně vešli na jeden plac a bylo tam vše potřebné, dřevěná i plastová dráha, pohostinství a ubytování?
Autor RE: Veletrh autodráhařů
Rebas
člen

Příspěvků celkem: 326
Bydliště: Praha
Registrován od: 18.01.07
Vloženo dne 21-07-2008 15:32
Myslím, že české importéry tohle zajímat nebude smiley
stěží některé dostaneš na model-hobby...


Rebas
178856806
Autor RE: Veletrh autodráhařů
JMS
člen

Příspěvků celkem: 349
Bydliště: Holešov
Registrován od: 21.03.07
Vloženo dne 21-07-2008 15:52
Ze zkušeností vím, že tam nedostaneš ani ty potencionální kupce, nebo zájemce- viz setkání v ČT.
Něco tady virtuálně domluvit a potom stejně přijede pár lidí, to už tady bylo včetně modelářské soutěže.
Když má někdo zájem, tak si ty dodavatele, nebo výrobce najde.
Od Pepína jsem dostal SZ, že kluci z Prahy potřebují nějaké díly na stavbu ovladačů- vzkázal jsem aby se ozvali přímo mě a ??? Nic.
Opravdu mě začíná připadat, že v téhle republice je vše úplně postavené mimo chápání.


JMS
www.blueking.cz
Autor RE: Veletrh autodráhařů
Lada64
člen

Příspěvků celkem: 76
Bydliště: Hradec Králové
Registrován od: 17.12.07
Vloženo dne 21-07-2008 15:54
Akce by to byla určitě zajímavá, hlavně pro nás jako spotřebitele, proto je nutné hlavně najít nějakého spojence mezi závodníky z dřevěných autodráh a poshánět kontakty na jejich dodavatele.
Také by nebylo od věci oslovit například výrobce obtisků.
Autor RE: Veletrh autodráhařů
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 21-07-2008 16:11
Z těch aktivních členů našeho fóra si troufám tvrdit, že je min. 40% těch, co jezdí dřevo. Obávám se, že vše, co je běžně na trhu je zde 1000x prodebatěno a nějaké nové dodavatele těžko objevíš smiley

Výrobce obtisků jsem jednou oslovil ( zmiňoval jsem to nedávno v jiné diskusi) a zájem o 1"32 byl nulový.

Stran obtisků by bylo daleko užitečnější zorganizovat v rámci setkání workshop na téma výroba obtisků. Mezi členy je určitě pár kolegů, kteří by k tomu měli co říct a co ukázat.


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Veletrh autodráhařů
ALSracing
člen

Příspěvků celkem: 49
Bydliště: Víska
Registrován od: 25.06.08
Vloženo dne 21-07-2008 17:03
Nápad dobrý, ale obávám se, že v podobě "veletrhu" nepříliš reálný. Impertéry to asi zajímat nebude, výrobců tu pokud vím moc není a ti co nějak fungují jsou spíše orientovaní na zahraniční klientelu. Spíš by možná měla šanci nějaká obchodně zábavní akce v podobě výměnné a prodejní burzy pro veřejnost s možností otestovat modely na dráze, s nějakým předváděcím ježděním atd. Prostě takovej dráhovkářskej blešák....smiley
Kdysi dávno jsem na něčem podobným byl s kamarádem v Německu a bylo to poměrně zajímavý.
Takovejhle blešák funguje třeba už mnoho let mezi radioamatérama a pořádá se tuším jednou nebo dvakrát ročně.
K uspořádání by stačila nějaká tělocvična či se domluvit s nějakým hospodským co má sál. Dokud se nemusí topit, tak by to mohlo být i za minimální peníze protože pro toho hospodskýho to bude vpodstatě akce, která mu zvýší kšeft.smiley
Pochopitelně je ale nutná dobrá propagace.
www.alsracing.net
Autor RE: Veletrh autodráhařů
sutor
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 359
Bydliště: Praha
Registrován od: 10.04.07
Vloženo dne 22-07-2008 10:16
Plně souhlasím s ALSR - racionální podnikatelský duch se nezapře. Je třeba si hned na začátku uvědomit, že těch pár zdejších příznivců autodráhy nikoho svou případnou miniobjednávkou nevytrhne (autodráha většinou není koníček milionářů). Víme, jak to dopadá s reálnou účastí zájemců.

Na burzách jsem byl v Německu, Anglii i v USA - vždy to byly zajímavé akce (pro sběratele i normální příchozí, kteří si chtěli koupit jen jedno autíčko na doma jako náhradu za zničené), ale je nutné si uvědomit, že tam se jedná o stovky až tisíce účastníků včetně temních prodejců z širšího okolí. Nevím, jak velký potenciál je v tomto směru u nássmiley..., každopádně prodejci se dají spočítat na prstech jedné ruky.



Honza
Autor RE: Veletrh autodráhařů
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 22-07-2008 21:26
Nabízím přátelské výměnné setkání dne 13. 9. 2008 před nebo po závodu PORSCHE CUP v HK. Je tu plast, dřevo i digitál, lze tedy testovat. Místo nějaké máme (i když nic moc) a hospa je přes cestu. Když už je závod, bude tu alespoň sorta lidí a škoda to nevyužít.

Zároveň bych to propagoval i mezi lidmi na plakáty, které budeme po městě kvůli září (měsíc autodráhy v HK) vylepovat.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
Editoval Pepino dne 22-07-2008 21:27
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Veletrh autodráhařů
sutor
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 359
Bydliště: Praha
Registrován od: 10.04.07
Vloženo dne 23-07-2008 08:40
Něco podobného jsem chtěl taky navrhnout. Dvě mouchy jednou ranou - i kdyby nikdo nepřišel na setkání, závody to zachrání.


Honza
Autor RE: Veletrh autodráhařů
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 23-07-2008 18:52
Veletrh je silné slovo. Ale burza při závodech je to pravé ořechové. V plastu i papíru to funguje na 100% - s tím mám své zkušenosti. Lidi kupují to vidí. Často se i dopředu domluví s obchodníkem na odběru apod.
Neúčast malovyrobců na veletrhu v Praze plně chápu. Tržba na akci by nezaplatila ani náklady na stánek. Výsledkem je, že si člověk raději zajede na modelářský veletrh do Vídně (mám to blíž než do Prahysmiley).
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
83
83
Setkání Libošovice
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 3
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio