AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 19:52:55 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | Voln pokec | 1:32
Autor NSR Solar Production limited set...
Pavel 128
len

User Avatar

Pspvk celkem: 318
Bydlit: Praha
Registrovn od: 06.01.09
Vloeno dne 01-11-2011 12:01
... tak toho se asi nedokme. Jene Porsche 917 K No. 20 a Ferrari 512 S No. 8 je pro mnoh zns kultovn dvojice a Michael Delaney v podn Steva McQueena s Erichem Stahlerem v podn Sigfrieda Raucha jsou pro m nco jako Winetou a Old Shaterhand... 917 K No. 20 ppadn No. 21 (ze zvru filmu) se daj od NSR koupit ve pikov technick kvalit a eknme prmrn kvalit maketov. S 512S je to ovem hor, star modely od Fly jsou ji nedostupn a navc se po technick strnce s NSR srovnvat nedaj. Ve skni mi ji dlouho leel kit FLY 512 S Test Le Mans 1970, rozhodl jsem se karosrii zkombinovat s podvozkem od NSR. Volbu podvozku NSR Ford Mk IV a hlavn st pestavby, tedy vlastn zstavbu podvozku do karoserie, provedl Pavel Svoboda, ktermu tmto dkuji za hlavn st prce, sm bych se do toho nepustil, obtisky dodal Fslot a zbytek u byl na mne. Vsledek mete posoudit ve fotogalerii. Model by vlastn odpovdal pravidlm pro estihodinovku historik, ale vzhledem k pracnosti a sil mu vnovanm ho do zvodu nepustm smiley.
Pavel 128 sem pipchnul tento obrzek:

Autor RE: NSR Solar Production limited set...
Jan
len

User Avatar

Pspvk celkem: 162
Registrovn od: 22.02.08
Vloeno dne 01-11-2011 13:44
Jsem rd, e "moje" Ferrari 512 kit, skonil u Tebe smiley super prava, prost ndherasmiley


Jan
Autor RE: NSR Solar Production limited set...
Pavel 128
len

User Avatar

Pspvk celkem: 318
Bydlit: Praha
Registrovn od: 06.01.09
Vloeno dne 01-11-2011 13:50
Ten nen od tebe, je pmo od ILPE, koupil jsem ho asi ped dvma lety. Od tebe mm 512-ku z Le Mans 1970 No. 15, Scuderia Filipinetti. Pvodn jsem uvaoval pestavt tu, ale Stahler ml prost 8-ku.
Autor RE: NSR Solar Production limited set...
Dutch
len

Pspvk celkem: 60
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 08.02.11
Vloeno dne 18-11-2011 07:07
No taky m tve,e Ferrari 512 nejde u nikde koupit smiley Z Le Mans 1970 mm jen Porsche 917K No. 18 - Piper - Lennep smiley ............ a to jen dky Janovi smiley


Dutch
Autor RE: NSR Solar Production limited set...
Pavel 128
len

User Avatar

Pspvk celkem: 318
Bydlit: Praha
Registrovn od: 06.01.09
Vloeno dne 18-11-2011 09:01
To No. 18 dlal Fly i NSR. Viml sis, e ta 917 No. 20, kterou McQueen rozbil, byla vlastn pestkan Piperova 18, ze zpomalench zbr je to vidt smiley.

Podle informac z tohoto webu, v lnku o novch podvozcch Fly, vyplv, e Fly by se k vrob 512-ky mlo vrtit, tak uvidme. Exkluzivita Carrery se asi d skuten obchzet tm, e vrobce uvede jen oznaen a nikoli nzev. Racer, Fly a asi i dal maj rzn Ferrari mezi novinkami. Bylo by fajn aby Ferrari nezstalo jen u jednoho vrobce.
Autor RE: NSR Solar Production limited set...
DeKon
len

User Avatar

Pspvk celkem: 28
Bydlit: Frdek-Mstek
Registrovn od: 29.06.09
Vloeno dne 22-11-2011 20:37
Pavel 128 napsal:
To No. 18 dlal Fly i NSR. Viml sis, e ta 917 No. 20, kterou McQueen rozbil, byla vlastn pestkan Piperova 18, ze zpomalench zbr je to vidt smiley.



Pavle,co j mm informace,tak jak rozbit 917 no. 20 tak i rozbit a vybuchl 512 byly loly t70 pekarosovan na tyhle dv auta.
http://www.autosportsltd.com/
Michael Keyser byl u naten a dokumentoval ho a vydal o nm spoustu materilu.
Autor RE: NSR Solar Production limited set...
Pavel 128
len

User Avatar

Pspvk celkem: 318
Bydlit: Praha
Registrovn od: 06.01.09
Vloeno dne 23-11-2011 09:22
Pavle,co j mm informace,tak jak rozbit 917 no. 20 tak i rozbit a vybuchl 512 byly loly t70 pekarosovan na tyhle dv auta.
http://www.autosportsltd.com/
Michael Keyser byl u naten a dokumentoval ho a vydal o nm spoustu materilu.[/quote]

O pestavbch T70 na 512 jsem etl, Maranello odmtlo auta poskytnout a tak mli 512-ky snad jen dv-ti a jednu 312 ze soukromch tm, tak asi opravdu rozbili msto 512 tu T70. U toho Porsche se mi to ale moc nezd, za prv jich mli k dispozici dost, kdy se auto pi t scn rozpad je mu vidt i dost pod kabt a i ze vnit to pod vypad jako 917, navc by museli eit markantn vstupy pro vzduch ke chladim, kter 917 dky vzduchem chlazenmu motoru nemlo (a proto bylo tak elegantn). Pedpokldal jsem, e lut 18, kterou i pi naden pilotoval David Piper, byla pokozena pi nehod (Piper piel o nohu) a tak pokozen vz zrepasovali a pak zniili pln pi t nehod filmov. Nechci se ale pt, etl jsem o tom dost ale rozhodn ne vechno. Na poslednm snmku z nehody No. 20 z tvho odkazu, je ve spodn sti pod dvemi vidt pruh se zbytkem menho blho tere, ve filmu pi t scn lze zaznamenat barvy 18-ky, T70 mohla ale klidn pedstavovat nejdv 18-ku a pak 20-ku a zbry jsou rzn sesthan, tko ct. Mon by nm k tomu mohl napsat jet nkdo sv poznatky smiley. V kadm ppad dky za odkaz na super strnku.
Autor RE: NSR Solar Production limited set...
Jan
len

User Avatar

Pspvk celkem: 162
Registrovn od: 22.02.08
Vloeno dne 23-11-2011 12:38
Pidm trochu ze "svch" zdrojsmiley
Poten rozpoet na film Le Mans byl jedenct milion dolar, byl vak znan pekroen. Spolenost Solar Produktion koupila nebo si pjila vozy pedstavujc nejnkladnj flotilu, jak byla kdy pohromad: tyi Ferrari 512 S, ti Porsche 917, tyi Porsche 911, dva Lola 70, dva Chevron B 16, po jednom Ferrari 312 P, Porsche 908, Porsche 914, Chevrolet Corvette a nkolik dalch voz. Pro film bylo angaovno 30 prvotdnch jezdc. Jejich pehled, uvdn na konci filmu, pipomn startovn listinu, zvodu MS.....jednou byl zcela bezeln znien vz Lola, kdy havaroval dve, ne se dostal do zornho pole kamery.
Totln zniit vozy jako Ferrari nebo Porsche nebylo prv levn. Mc Queenovi bylo vytkno, e nenael njak ekonomitj zpsob....ve stejn zatce, kter se projd rychlost 220 km/h havaroval David Piper. Vz Porsche 917 se zcela rozlomil a Piper utrpl tk zrann. Film mu vynesl sice znan honor, razovou pojistku, podkovn "za obtavost" uveden v titulcch, ale tak invalidn vozek a dv berle do konce ivota.
Z knihy, Z depa senzac, autor: Milo Skoepa......super knihasmiley

Je pravda, e po letech kdy se na film dvm, najdu "chyby" ale rd pihmoum oko, protoe je to prost Le Mans.....smiley Nikdo nic lepho nanatoil....pochubuji, e natosmiley


Jan
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
06
06
Papr na domc drze
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 3
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio