AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
Úvodní stránka ::  Články ::  Seznam krátkých zpráv ::  Diskuzní fórum ::  Fotogalerie ::  Ke stažení ::  Odkazy ::  Vyhledávání
May 12 2024 00:44:27 
 
Kalend
PotSttPSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZVODY

1:32
Porsche Cup
Krunohorsk pohr
Moravsk liga
Slovakia Cup

POSLEDN LNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikaj modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nov znaka ...
KLUBY A KROUKY
AMC Podbaba 132
esk Tebov
DDM Hradec Krlov
MC SRC Most
Prask klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch | Voln pokec | Design aut
strana 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: Obtisky
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 08-01-2007 18:35
To Honza Toho Aston Martina m ze Slovenska? V 1:32?
J ho ekm tak do 14 dn a budu ho stkat zvenku. A ty lut lemy jsou z folie? Na fotce to vypad super a j mm v plnu to taky stknout.

Autor RE: Obtisky
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 08-01-2007 21:37
Nechci t odrazovat od nstiku ale z venku bych to rozhodn nedlal. Jen t varuju ped ztrtou karoserie. Lexan se pokud vm vdy stk zevnit. Aspo tedy to co se t celolaku. I ty lemy bych dlal radi zevnit. Pokud vm tak Metalick British Racing Green nevypad bez lesku moc hezky.
Autor RE: Obtisky
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 08-01-2007 21:43
Honzo, vm e je to jako plotr se skalpelem msto per, ale netuil jsem e se to tak i jmenuje, proto jsem to nazval tak neobratn. Sorry. Nechtlo se mi to rozepisovat.
Autor RE: Obtisky
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 08-01-2007 22:42
J budu postupovat podle instrukc dodavatele a pokud ve dobe dopadne, tak stkat na podklad - zkladovou barvu, pmo autobarvou urenou pro AM.

To tom59herder. J ml monost koupit i samotnou karoserii.
Autor RE: Karoserie AM
Honza
len

User Avatar

Pspvk celkem: 432
Bydlit: Ostrava
Registrovn od: 30.11.06
Vloeno dne 13-01-2007 17:09
Karoserie pochz ze Slovenska od MTR, (http://www.mtr32.com/), ikdy j ji mm od Jarka, kter chtl vyezat ty masky a pruhy, mm takov dojem, e autor (MTR) to taky stk zvenku, povrch nen dokonal, chtlo by to asi trochu zakrt drobn vady, zkuste se vrobcem kontaktovat a zeptat, nejsp je k dostn i jako kus, materil je asi durofol, je pomrn tenk (tak do 1/4 - 1/2 mm), moc byteln to asi nebude....
O instrukce k nstiku by se s nmi Vtek mohl podlit - hlavn m lze tmelit - pokud chci pipevnit nap. zadn spoiler, jakou zkladn barvu pout, jak lak....,
taky jakm zpsobem komunikovat s MTR (psal jsem mu vloni e-mail a neodpovdl mi), objednn, placen....
Editoval Honza dne 13-01-2007 17:13
www.grafik-jan-vician.cz
Autor RE: Obtisky
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 13-01-2007 21:53
Take.
Astona budu mt od mtr 32. Mohl jsem si objednat i samotnou karoserii, ale nakonec jsem objednal i podvozek a kola s disky + obtisky. Aby se mi rentovalo potovn smiley
Doporuen postup pro barven je - zkladov barva (pout barvu na stotisk) a pak nstik barvami MTN (ve spreji) a nebo v mm ppad snad originlem na AM (stkac pistole - airbrush). Ta zkladovka by mohla po mm soudu sladit a srovnat povrch.

Komunikace v pohod pes e-mail, esky a bez diakritiky. Platba pevodem na et nebo po dohod jinak.

To Honza. Ml bych taky zjem o vyezn masky a pruh. Jak obdrm zsilku, tak napu e-mail.
Autor RE: Obtisky
Ku_e
len

User Avatar

Pspvk celkem: 241
Bydlit: Havov
Registrovn od: 15.12.06
Vloeno dne 14-01-2007 21:30
BY Honza: Pokud se s tou folii dlaj reklamy na auta tak by mla bt vodvzdorn ne???A co mysl kdybych chtl njakou nlepku na normal auto vydrelo by to?????
195-970-788 Kue.bloger.cz
Autor RE: Obtisky
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 15-01-2007 06:26
Urit, Nlepky na reklamy aut jsou vodvzorn, ale jen kdy jsou kvalitn nalepeny na ist odpatn povrch. Nkde jsem etl, e je pro lep prilnavost i pedehvaj, aby lepidlo na nich bylo jet vc schopno se pichytit. Ale nen to podle m nutnost.
Co se te pouit tchto nlepek na modelech tak si myslm e je to ideln. Jen tak se nesloupne, neode, jen je krapet silnj tedy na to mtko. Holt nen to obtisk. Pokud bys ji nemohl sehnat ta se d pout i nlepka, kterou v tuningu pouvaj na pruh pednho okna. Tu seene skoro vude v nejruznjch barvch.
Autor RE: Obtisky
Ku_e
len

User Avatar

Pspvk celkem: 241
Bydlit: Havov
Registrovn od: 15.12.06
Vloeno dne 15-01-2007 07:25
J to nechci na model ale na normal auto...ale pesto dksmiley
195-970-788 Kue.bloger.cz
Autor RE: Samolepky na auta
Honza
len

User Avatar

Pspvk celkem: 432
Bydlit: Ostrava
Registrovn od: 30.11.06
Vloeno dne 15-01-2007 12:55
Ku_e:

Mitch to v podstat popsal sprvn, jen s tm nahvnm je vedle - pi naht se samolepc flie zane thnout jak vkaka a ned se s n pracovat. Proto ji nelze lepit ani na vyht podklad. Slou k vrob npis a symbol na auta, reklamn tabule, vkladce obchod ap., dr skvle, v exteriru m garantovanou trvanlivost 2 roky (ale je del...). Je troku hrub ne bychom potebovali, ale lze ji pout. Ostatn sm uvid.

us. H
www.grafik-jan-vician.cz
Autor RE: Obtisky
src ceska trebova
len

User Avatar

Pspvk celkem: 212
Bydlit: Sport klub, U Koupalit 2092, 560 02esk Tebov
Registrovn od: 02.10.06
Vloeno dne 16-01-2007 13:39
Trochu se Mitche zastanu - u ns v klubu dan folie pouvme hodn - ale k tomu zaht. Nevm jak to Mitch myslel ale rozhodn nezahvat pedem. Po naezn a nelepen na odmatn povrch je dobr to lehce pejet teplem z fnu na vlasy ( NE horkovzdunou pistol ) - krsn to zakulat hrany - nen potom vidt tolik ta tlouka materilu. POZOR - tento postup se nehod na karoserie z lexanu a podobnch materil - jsou na teplotu hodn nchyln. SRC T smileysmileysmiley
www.autodraha-src.ceskatrebova.com
Autor RE: Obtisky
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 16-01-2007 13:53
Jak km, nkde jsem to etl a tak jsem si to mon spletl. Je mon, e to bylo i na pedeht povrch tsn ped nalepenm, u fat nevm ale tomu s tm fnem bych vil.
Autor RE: Obtisky
Ku_e
len

User Avatar

Pspvk celkem: 241
Bydlit: Havov
Registrovn od: 15.12.06
Vloeno dne 16-01-2007 17:19
S tm fnem je to dobr npad urit to nkdy zkusim...ale ted jde o to jestli ten fen nezni tu nlepku tak e by po ase pestala lepit a zaala se odlupovat???smiley
195-970-788 Kue.bloger.cz
Autor RE: Obtisky
vitek
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1642
Bydlit: Zln
Registrovn od: 07.12.06
Vloeno dne 16-01-2007 18:46
Mm docela zkuenosti se samolepcmi tapetami d-c-fix. Jestli se nepletu, tak se dlaj i jednobarevn. A ty je mon v klidu zahvat, tak jak bylo psan - fnem. Hlavn pak pi ohybu pes hranu. Pro lep upevnn na hran - proti odlepovn rk apod., pak vrobce doporuuje pout lepidlo.
Tapeta vydr taky ledacos, ale pravdou je, e jsem je na autko jet nelepil.
Autor RE: Obtisky
Ku_e
len

User Avatar

Pspvk celkem: 241
Bydlit: Havov
Registrovn od: 15.12.06
Vloeno dne 17-01-2007 20:39
Ty co mi poslal Honza jsou fakt supr a docela dobe dr...
195-970-788 Kue.bloger.cz
Autor RE: obtisky
ceco
len

User Avatar

Pspvk celkem: 18
Bydlit: SR, Vek Meder, Zhradncka 1001/17
Registrovn od: 28.01.07
Vloeno dne 07-02-2007 11:42
Zdravm Vs!
K obtiskom by som chcel doda len toko, e som skal jeden typ flie od firmy LOMOND (www.lomond.cz) a zd sa mi vhodn na autka. Konkrtne sa jedn o Lomond Tatoo Inkjet Paper a je uren na vrobu "tetovaiek" pre deti na domcich tlaiarach. Jedn sa o vemi tenk papier, ktor m jednu starny extrmne lepiv. Mem odporui! Hlavne pozor pri nanan, vemi to lep! kd vrobku: 2010440smiley


http://www.digislot132.estranky.sk/
Autor RE: Obtisky
MTR32
len

Pspvk celkem: 19
Bydlit: Bratislava
Registrovn od: 07.02.07
Vloeno dne 07-02-2007 21:08
Mozna bych mel nekolik poznamek k obtiskum,protoze mam s jejich vyrobou dost zkusenosti.Asi nejlepsi jsou decaly z dobre inkoustove tiskarny na vodovem papiru,ktery je bezne k dostani v ruznych netovych obchodech v zahranici i v CR.Ma to jen jeden hacek a to obtisky bile barvy.Neni na trhu domaci tiskarna,ktera by to zvladla.Ja pouzivam k tomuto ucelu tiskarnu OKI DP 5000,ale ta se jiz 6 let nevyrabi a i cena tiskarny a naplni je vysoka.Nerikam,ze neni mozne udelat bile obtisky i na inkoustovce,ale je to narocne.
Jestli nekdo bude chtit vedet vice,muzu napsat podrobneji na mail.
S folii si hlavu nedelejte,vetsinou drzi na kastlich velice dobre,jen se musi povrch karoserie dobre odmastit.Da se bezne koupit od 1/2 metru v mnoha barevnych odstinech a v ruznych tloustkach ve specializovanych prodejnach pro reklamu.V CR napriklad fa.SPANDEX - www.spandex.cz.Ja pouzivam tu nejtensi ,je sice jednou tak draha jako normalni tlouska,ale mnohem lepsi.Pro doma ale staci i takova.Folii pri nalepovani nijak nenahrivam,takova technologie se pouziva vetsinou v reklame na velke plochy,ale pro nalepeni nejakeho prouzku na auticko je to zbytecne.
www.mtr32.com
Autor RE: Obtisky
MTR32
len

Pspvk celkem: 19
Bydlit: Bratislava
Registrovn od: 07.02.07
Vloeno dne 07-02-2007 21:18
Mitch napsal:
Nechci t odrazovat od nstiku ale z venku bych to rozhodn nedlal. Jen t varuju ped ztrtou karoserie. Lexan se pokud vm vdy stk zevnit. Aspo tedy to co se t celolaku. I ty lemy bych dlal radi zevnit. Pokud vm tak Metalick British Racing Green nevypad bez lesku moc hezky.


Od MTR32.
Ja vsechny karoserie strikam zvenku a zadna se mi nikdy "neztratila".Zevnitr se strikaji proto,aby na zavodnich polomaketach vydrzela ta barva co nejdele a pri soubojich na draze se neposkodila.Taky samozrejme vypada i vice leskle,ale to ja dosahnu nastrikem hotove karoserie i s obtisky bezbarvym lakem.Pro mne nastrik zevnitr nepripada do uvahy,nebot na vylisku karoserie jeste pribudou ruzne dolepovane veci,ktere nabarvit zevnitr nejdou.
www.mtr32.com
Autor RE: Obtisky
MTR32
len

Pspvk celkem: 19
Bydlit: Bratislava
Registrovn od: 07.02.07
Vloeno dne 07-02-2007 21:22
Honza napsal:
Karoserie pochz ze Slovenska od MTR, (http://www.mtr32.com/), ikdy j ji mm od Jarka, kter chtl vyezat ty masky a pruhy, mm takov dojem, e autor (MTR) to taky stk zvenku, povrch nen dokonal, chtlo by to asi trochu zakrt drobn vady, zkuste se vrobcem kontaktovat a zeptat, nejsp je k dostn i jako kus, materil je asi durofol, je pomrn tenk (tak do 1/4 - 1/2 mm), moc byteln to asi nebude....
O instrukce k nstiku by se s nmi Vtek mohl podlit - hlavn m lze tmelit - pokud chci pipevnit nap. zadn spoiler, jakou zkladn barvu pout, jak lak....,
taky jakm zpsobem komunikovat s MTR (psal jsem mu vloni e-mail a neodpovdl mi), objednn, placen....


OD MTR32
Odepisuji na vsechny maily,ktere jsou mi doruceny.Jestli Ti neprisla odpoved,tak zavada neni na moji strane.Jestli chces vedet nejake podrobnosti,tak mi napis a ja se ozvu.
www.mtr32.com
Autor RE: Obtisky
Mitch
len

User Avatar

Pspvk celkem: 1003
Bydlit: New Bor City
Registrovn od: 20.09.06
Vloeno dne 09-02-2007 07:11
Zdravm MTR32.
Konen t poznvm. S tm lexanem jsem to myslel prv kvli tomu lesku. Kdy se to stkne zevnit tak je to jak leskl tak dobe chrnn ped pokozenm. Ale pokud to lakuje zvenku a pak jet zvl᚝ irm lakem pak to jist nem chybu.
strana 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Pesko do fra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorsk prva
Administrtoi

TOPlist

DDM HRADEC KRLOV

Seznam novinek
Kalend
BPA Gallardo + Vsledky
O DDM Bark

PIHLEN
Jmno

Heslo



Zapomnli jste heslo?
Zadejte o nov zde.
NHODN FOTOGRAFIE
src ceska trebova
src ceska trebova
Setkn Liboovice
RYCHL VZKAZ
Pro zasln muste bt pihlen.

Dosud dn vzkazy.
PTOMNI
Host: 4
dn len online

Registr. len klubu: 255
Neaktivovanch len: 0
Nejnovj len: Gobio