AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 13 2024 16:07:16 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Závody a akce | PORSCHE CUP
strana 2 z 2 < 1 2
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 10-04-2011 12:21
No já jsem si to tentokrát opravdu "užil" :
do noci jsem dělal régl pro mladého a ten svůj jsem kvůli tomu několikrát rozebral, pochopitelně nabyl čas ho již pořádně odzkoušet, takže v prvním závodě jsem díky rozštelovanéhu dorazu na "full" měl díru v plynu a napotvoru přesně mezi poslením regulovaným stupněm a plným, což je na časech pěkně vidět. To se dalo doštelovat a hurá do dalšího závodu.
U Historiku se mi odlepila zadní pneu, takže při prudkém přídání na rovině vždy auto poskočilo a dojelo si do zatáčky mimo drážku.
Ve druhém závodě jsem si přepóloval régl a i přez pojistku mi odešlo štelování brzdy, měl jsem pak k dispozici dvě možnosti: žádnou brzdu, nebo tvrdý zkrat. To na klasika a Z bylo fakt průšvih, to, že to, že jsem pak při výjezdu z tunelu chytil u Z očima sousední stejné auto a v klidu ho pilotoval mne již opravdu nepřekvapilo.
Ještě jsem se v duchu podivoval, že to i přez tu brzdu pěkně jde.

Ale jinak to byl fajn den smiley

Poák brzdy vyměním, auta poslepuji, do réglu dám lepší pojistky a asi zvýrazním červenou na kabelu u banánku na brzdu a hurá do dalších závodůsmiley


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 10-04-2011 12:55
Myslím že je načase přijít se systémem handicapových závaží podobně jako v dtm. Myslím že by na Standu stačilo tak 100 gramů na střeše...smiley
Teď vážně, ty časy jsou fakt dobrý, nepamatujete si někdo na které drážce se jezdí nejrychleji, nebo nemáte stažené data ze spytehu?
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 10-04-2011 13:25
Data nemám, ale jsou uložena v PC na Podbabě. Osobně mně vyhovovala fialová a ta druhá směrem ke středu, obě střední mně moc nesedly.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 10-04-2011 19:34
Tak beru zpět, Mitchův čas v klasikách je prý OK.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
Standa
člen

Příspěvků celkem: 275
Registrován od: 24.01.09
Vloženo dne 10-04-2011 20:52
Květo, ty časy jsou OK, ...ale ty nájezdy mohly bejt lepší,v Historikách mě, jak jsem psal,klekly fousy,původní prognoza byla 120, a v Plackách byla původní prognoza 125cca, ale po 4 stentu, když už bylojasný, že jedu pouze proti sobě, tak mi bylo připomenutö, že jsi tam v tréningu jel 7,6....no to jistě chápeš, bylo nutno přostřelitsmiley,tedy alespoň na těch 7,5, ikdyž jenom s úzkou 956 na P6 a ne naF15,tak jsem taky párkrát vypadl.Nejrychlejší je prostředek, jako jinde, z krajních červená.
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 10-04-2011 21:34
Stando, jsem rád že jsi v obraze, i když jsem "domácí" tak jsem tu dráhu navštívil v úterý poprvé a bohužel jsem asi po hodině byl odvolán zpátky do práce. Stihnul jsem vyzkoušet akorát černou a červenou a většinu času jsem jezdil s NSR Puntem AW na F30kách což bylo na učení dráhy super - na časy nic moc (na černé 8,4) na červené už nevím. Dál jsem jezdil dlouho s F512 s AW - příprava na 6H Most (paradoxně v Mostě vůbec nefungoval tak že jsem ho tam na místě honem předělával na SW) na červené 7,9... Na pár kol jsem vytáhnul Moslera (to bylo těch 7.6) ale hned jsem ho uklidil protože ty f15 byly na to namazání moc a byl jsem jakmile jsem přitlačil pořád venku a při poměrně velkém provozu jsem byl rád že zůstal celý....
Vím že mé otázky zněly pro někoho divně, ale na Podbabě mám sice členství ale prakticky se tam nemám šanci dostat protože kroužek probíhá v úterý kdy mám pracovně nejnabitější den. Když potřebuji něco vyzkoušet tak jezdím s Jirkou do Slaného odkud má klíče a můžeme tam kdykoliv....Tam to mám zase 70km... Budu se samozřejmně muset na závody na Podbabě připravit tak tahám postřehy....K.
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 10-04-2011 21:39
Ještě musím říct že mi hodně mrzela ta kolize termínů, nevím kdo jí má na svědomí, ale závodů komerček není zase tolik aby se to muselo překrývat, PC na Podbabě jsem se chtěl zůčastnit ale prioritou zůstává KP....
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
Standa
člen

Příspěvků celkem: 275
Registrován od: 24.01.09
Vloženo dne 11-04-2011 05:51
to je jasný....jinak moje prognoza na Kr.,Mosler+F15-top lap 7,2s.
Autor RE: PC 2011 - 2. závod (Praha 6)
Pavel 128
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 318
Bydliště: Praha
Registrován od: 06.01.09
Vloženo dne 11-04-2011 09:09
Díky pořadatelům, krásné závody. Odehrálo se i dost dramat, vyvrcholením bylo přistání 997-ky 1:24 na parapetu okna. Vyzkoušel jsem si nový regel od Jirky Hamety, fungoval super ale musím doladit spouš, která mi skřípe ukazovák. Ve všech kategoriích jsem se umístil docela dobře, kromě historika u kterého se utrhla guma, ale po pitstopu ještě docela sluště dokroužil až do cíle. Na osmi dráze jsem si také užil docela dost přímých soubojů, což se mi často nestává. I švagr (Pavel Pácalt) už nakoukl do první desítky a dle časů jezdil slušně ve všech kategoriích, navíc, kromě placky, má starší auta po mě obutá na silikonech. Pěkné také bylo, jak Petr Liška spokojeně řídil švagrovo Z-ko (bílé 911) a přitom odjel dvě kola, než si všimnul, že kouká na jiné auto smiley. Pěkné a dramatické byly i závody čtyřiadvacetin, kterých jsem se zúčastnil jen jako nasazovač, protože jsem měl ještě čas, a nelitoval jsem. Zajímavé je oceňování prvních pěti, na Podbabě dokonce šesti míst, poháry, to je pěkné a motivující. Vzhledem k tomu, že se na Podbabě udělovalo šest pohárů, tak jsem byl samozřejmě sedmý smiley, ale reálně jsem na víc stejně neměl. Užili jsme si to.
strana 2 z 2 < 1 2
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
34
34
Setkání Libošovice
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 4
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio