AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 11 2024 16:45:59 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Digitální autodráha | Digitální autodráha (obecně)
strana 2 z 9 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 03-01-2011 10:42
Petře, je vidět, že máme práci. Chce to opravdu důkladné srovnání všech 4 základních digitálních systémů vč. foto apod.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 03-01-2011 11:08
No tak to je tedy úkol.............


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 04-01-2011 17:49
pro Petra L.
Začněne od zákazníka - to bude nejlepší. Je tot totiž o jeho mentalitě. Například my dva. Ty píšeš, že jsi už jako malý rozebíral autíčka Ites a zkoušel do nich dávat silnější motory. No vidíš - mě to ani ve snu nenapadlo. Ani jsem je nerozebíral, snad jen na vyčištění. Zato jsem později dokupoval díly, dělal čtyřdráhu, pořádal závody a hlavně vymýšlel pěkné tratě, nejraději dle skutečných okruhů F1. Už tehdy za tuhého totáče jsem spekuloval, proč me,ůže jezdit více, než 2 auta najednou, když mám tolik kamarádů a máme tolik aut. V mé hlavě byl už tehdy před nějakými 35 lety zárodek idee digi autodráhy - samozřejmě bez realizace. Pak vše skončilo na 30 let v krabicích, analog pro mě představoval totální nudu - stále ve stejné lajně, dokola a dokola ...
Já prostě nepatřím k fandům autodráhy, kteří jsou fascinováni nerealistickou rychlostí autíčka, které při přepočtu má zrychlení z 0 na 100 z vteřinu (pilot má vnitřnosti zřejmě v kufru), ale líbí se mi nápaditost okruhů, taktika jízdy a adrenalin při předjíždění v obtížných úsecích - přesně jako v realitě.
Prostě profilů fandů autodráh je více, proto taky je více typů autodráh a to je moc dobře. Takže na dotaz jakou autodráhu - odpovídám - jaký je zákazník :-)
www.scx.tym.cz
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 04-01-2011 19:08
To milkom. jak myslíš.
Já jsem toho názoru, že v daném segmentu, v našem případě 1/32 digi by měl dobře postavený systém vyhovět oběma typům uživatelů, které jsi zmínil a nejem jim. Pokud ne je někde chyba.

No a pokud ty co máme k dispozici porovnáme, uvidíme komu se to podařilo nejlépesmiley


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 04-01-2011 19:18
pro Petra L. Pro každé srovnávací testy jsou alfou i omegou nastavené váhy kriterií. Můj názor je ten, že u DIGI autodrah by rychlost aut a posilování motorků měl být parametr s velmi nízkou až nulovou váhou. Celkem důvodně se domnívám, že pokud porovnání DIGI autodráh budou provádět jen příznivci analogu, nemůže to objektivně dobře dopadnout smiley. Naopak velmi seriozně bych bral názor Rebase. Že je obchodníkem, ještě nemusí zdaleka znamenat, že má názor tendenčí. Naopak - celkem mě dosud vždy příjemně překvapil, jak objektivně poradil.
www.scx.tym.cz
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 04-01-2011 19:26
ještě dodám k "oběma typům uživatelů". Můj názor se opírá pouze o čtyřletou zkušenost, což je objektivně málo, ale došel jsem zatím k názoru, že tyto dva světy (příznivci analogu a digi) jsou v podstatě neslučitelné. X krát jsme na naše digi závody zvali lidi z analogových autodráh a vždy bylo odpovědí jen naprostý nezájem - ani podívat se nikdy nikdo nepřišel. Stejně tak nikdo od nás se nechodí podívat na závody analogu. Oboje to jsou autodráhy, ale někdy to vypadá, že to má společný jen název ... Nebo je to jinak? To bych vnímal jako dobrou zprávu smiley
www.scx.tym.cz
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 04-01-2011 20:39
Jak jsem psal, pokud ty co máme k dispozici porovnáme, uvidíme komu se to podařilo nejlépe.......




http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
kmasita
člen

Příspěvků celkem: 213
Bydliště: Dobřichovice
Registrován od: 11.03.08
Vloženo dne 04-01-2011 21:50
Milane cituji Vás:

"Já prostě nepatřím k fandům autodráhy, kteří jsou fascinováni nerealistickou rychlostí autíčka,...."

Nerealistická a to zcela je i ta vaše rychlost. Pokud je auto k dráze přitahováno magnetem je jeho chování zcela mimo realitu.

Předpisy které v Pražském poháru máte naopak spoustu těch potenciálních zájemců kteří jsou z oboru a trochu tomu rozumnějí předem odradí. Nemožnost použít jiný motor - vzláště když ten původní se prakticky nedá koupit jako náhradní díl je zcela zcestná.... Vím že někteří účastníci kupují velký počet stejných autíček (víc jak 10) jenom aby měly možnost vybrat ten nejsilnější motor. Někdo má jeden který jede a když mu odejde může to prakticky zabalit.... Další dávají do motorů jine magnety, další si je nechávají převíjet atd.... Tohle je stav který Vám v tichosti potvrdí většina účastníků pp-scx. Tahle situace nastane vždycky když jsou pravidla moc svazující a i malý podvod Vás posune o kus před ostatní.
Moje zkušenost se sériovými scx auty - na které se daly lepší kola je že prakticky celý okruh držíte plný plyn a cca 2 až 3 x za okruh vždy po dlouhé rovince lehce uberete.... To samozřejmně se silnějším motorem nelze, proto jste viděl v Černošicích tolik ran a karambolů..... Hlavním důvodem těch ran bylo to že SCX elektronika si s těmi silnějšími motory neporadí a začne mít různé problémy včetně těch že někdy zabrzdí o něco později než prst na ovladači.... Pokud někdo jede přesně na brzdy a auto si občas zabrzdí později je zle. Ovladače to je další velký problém.... Když pominu mechanické problémy jako je celkové zadrhávání, praskání pérek a části "prstu" která jezdí po tišáku a například časté zničení spínače tlačítka vidím jeden z největších problémů to že řídící jednotka přebírá funkce ovladače na sebe tak že SCX jako snad jediná neumožňuje při použití alternativního slot.it ovladače nastavení brzdy. Vím že to lze nastavit při přihlašování aut v řídící jednotce ale to jak víte je v praxi tak složité že se to při závodech nepoužíváte.... Další problém je velmi malá citlivost ovladače verzus řídící jednotky která má jen 4 nebo 5 (teď nevím přesně) stupňu regulace. Když vezmu že první stupeň je brzda a ten poslední je plný plyn tak o plynulé regulaci nemůže být ani řeč. To celé je zase v řídící jednotce tak že ani jiný (alternativní) ovladač nepomůže.
Dále:
Na auta se nedají koupit základní náhradní díly jako podvozek a klec motoru či kroužek držící vodítko v novějších verzích aut (který praská) tak že to opět nutí lidi kupovat nová a nová autíčka.
Jakýkoliv prodejce by byl nesvéprávný kdyby Vám tu dráhu nedoporučil když ví že když jí propadnete budete jistý a trvalý zdroj jeho příjmů....
Abych jenom nekritizoval auta mají jedny z nejhezčích a nejlehčích karoserií tak že se s nimi setkáváme často po přestavbách na dřevěných drahách.

Tohle je můj pohled - vím že Vám určitě nepůjde pod fousy ale stojím si za ním.
SCXdigitální dráha je podle mne jednoúčelová hračka nevhodná pro jakékoliv jiné použití.

Sám jsem byl svědkem v rodině kamaráda jak děti po prvotním SCX nadšení, odpálily chip jak se přetlačovaly načež následovala reklamace a zvýšený dohled dospělých nad hrou který vyústil v odradění dětí od kontrolovaného hraní "aby zase něco neudělaly špatně a nestálo to spoustu peněz" tak že autodráha leží někde schovaná ....To je přesně ta nejhorší situace jaká může nastat. I když nejsem ani příznivec české dráhy rád při té příležitosti zavzpomínám na Itesy s kovovými podvozky které jezdily dokud bylo alespoň pár zubů na převodu...smiley
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 04-01-2011 22:24
Milkom napsal: "X krát jsme na naše digi závody zvali lidi z analogových autodráh a vždy bylo odpovědí jen naprostý nezájem - ani podívat se nikdy nikdo nepřišel. Stejně tak nikdo od nás se nechodí podívat na závody analogu. Oboje to jsou autodráhy, ale někdy to vypadá, že to má společný jen název ... Nebo je to jinak? To bych vnímal jako dobrou zprávu."

To je v pohodě. Obecně není mnoho těch, kteří dělají více modelářských disciplín na vrcholné úrovni. Kdo závodí s modely plachetnic, tak taky nechodí a nejezdí "rychlíky". Větší potenciál na nové závodníky bych viděl v těch co "nedělají nic", než v těch co už něco dělají.


ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 05-01-2011 10:51
to kmasita:

1. ad pravidla - po přečtení několika pravidel z jiných soutěží autodráh jsem zjistil, že naše pravidla jsou absolutně nejliberálnější. Stojíme si pouze v podstatě za jednotným motorkem, protože při diferenciaci motorků závod nemá vůbec smysl, o tom jsme se v reálu nesčetněkrát přesvědčili.
2. problém s náhradními díly SCX je reálný, ale zase pro někoho, kdo auta ničí nebo chce dohnat k nerealistickým výkonům. Já opakuji za cca 4 roky intenzivního používání - desítky závodů, dětské soutěže, domácí testy - jsem zničil jediný čip a ten mi pan Řebíček obratem vyměnil. Takže pro mě problém nesehnání podvozků, kroužků, motorků nepředstavuje reálný problém. Co je skutečně reálným problémem, je NEVYROVNANOST motorků RX 42, to plně uznávám.

Z vašeho příspěvku vyplývá, že SCX je totální shit. Sorry, to je ale naprostý faul. Pokud SCX používáte tak, jak je určeno výrobcem, tak máte podobnou bilanci jako já - 4 roky, 12 aut, 12 ovladačů. Reklamace - 1x čip, 2 nové ovladače. A to vše po cca 50 použitích.
www.scx.tym.cz
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
JK
člen

Příspěvků celkem: 226
Registrován od: 09.09.09
Vloženo dne 05-01-2011 13:15
Je to jen a jenom o uživateli ajeho prioritách. Někoho víc baví možnost jakési strategie a variability u digi a jinýho rychlost u analogu. Nejde to asi moc vzájemně srovnávat jsou to trochu jiný světy který mají společnou jen tu drážkusmiley. Ten kdo nahlídnul do závodů na dřevě bude určitě víc náchylnější k tuningu za každou cenu než ten kdo jezdí jen doma nebo s kamarády.
Když to kvůli problémům s čipy nebude možné bude v tom hned vidět zásadní chybu digi systému a nakonec ho zavrhne. Prostě odlišný pohled s odlišnýma kriteriema na stejnou věc. Není to nic zvláštního protože podobná situace je i mezi komerčkami a klasickym SRC. Hračka x hi-tech smiley.
A stejně jsou schopný existovat vedle sebe a občas se najde i někdo kdo zabrousí mimo svý hlavní hobby. Nemá cenu to řešit konfrontačně.

Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 05-01-2011 13:29
Má někdo zkušenosti s NINCO ?


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Rebas
člen

Příspěvků celkem: 326
Bydliště: Praha
Registrován od: 18.01.07
Vloženo dne 05-01-2011 14:02
Petr L: jo, pecan i já smiley


Rebas
178856806
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 05-01-2011 14:43
No a jak to běhá? Co to umí?
Z toho co jsem kde zachytil, tak to má kapacitu 8 vozů a systém je náchylný na čistotu trolejí a opotřebované, čí ohnuté kartáčky, pak zlobí výhybky. Víc nic. smiley


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 05-01-2011 14:55
pro JK

mᚠ100% pravdu, je to jen a jen o uživateli. Ti, co jsou fascinováni rychlostí, z naší digi party záhy odešli unudění. Naopak mě a další by zase ani nenapadlo jezdit analog. Jenže tohle vlákno nemělo být konfrontací digi-analog. Mně jen nazvedlo trochu to, že se SCX digi vyčítá, že se tam nedají narvat silnější motorky. Je to stejné, jako kdybych analogu vyčítal, že se tam nedá jezdit v libovolných lajnách. Prostě digi autodráha je zcela jiný svět, pro jiné lidi. Takže pokud budeme srovnávat digitální autodráhy, pojďme se bavit o jejich vybavennosti, rozšířitelnosti, kvalitě provedení, dostupnosti na trhu, dostupnosti servisu, možnosti uplatnění třeba v klubech apod.
Když jsem se rozhodoval, jasně zvítězila SCX, protože Carrera byla tak o deset let pozadu s digitalizací a Scalectric ani Ninco nenabízeli zrovna široký sortiment. Třeba je to dnes jinak, Carera určitě pokročila hodně vpřed.
Cítím se kompetentní psát jen o SCX - narval jsem do toho peněz, jak do lehce ojeté fabie (snad se to nikdy nedozví manželka smiley ) a mám za sebou desítky a desítky závodů, kde bylo i 40 lidí. Svého rozhodnutí ohledně digi SCX nelituju - prostě funguje a to velmi dobře. Chce to jedno jediné - používat ji v souladu s jejím konceptem.
www.scx.tym.cz
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
JK
člen

Příspěvků celkem: 226
Registrován od: 09.09.09
Vloženo dne 05-01-2011 15:36
To milkom:
Já si myslím že to každej z diskutujících chápe podobně jako ty jen má pocit že k tomu musí přidat svuj subjektivní pocit proč ne a tak to vyzní daleko negativněji. Jedinej Květa je ale závodník který digi trvaleji jezdil (a má s ním podstatnější zkušenosti) a po přechodu na dřevo se dnes už na vše okolo digi dívá úplně jinejma očima. Přezto mi přijde jeho náhled jako vždycky objektivní jen je hodně jednostraně orientovanej na nedostatky.
Mám známýho který taky zača z podobného důvodu s SCX + hlavně proto že tady byla prodejní podpora. Pak přešel na Scalextrik a když konečně s digitalizací začala Carrera přeskočil ještě na ní. Když se ho dneska na občasnejch sešlostech u něj doma ptáme jestli tim něco získal tak po dlouhý obhajovací debatě z toho vyleze že vlastně nic. Každou chvíli někdo přijde s něčím novým a výhody a nevýhody se mění ze dne na den. Různý "supervychytávky" a technologický špeky kvůli kterým si to dospělák koupí se nakonec v reálu stejně nepoužívají a pro běžný zařádění si je nejlepší používat standardní nastavení a auta v základu.

Podle mně se každý srovnávání nakonec stane soubojem smiley osobně zaujatých názorů ze kterých si totální laik bez vlastních zkušeností nicmoc pro své rozhodování neodnese.

Jinak taky doufám že manželky ve volným čase nefiltrujou web na téma SRC. Kdyby si zkoukli ceníky motorů a spotřebek tak SRC přijde o dost členůsmiley.

A ještě plný souhlas s tvrzením že věci je nutný používat v souladu s jejich basic konceptem. Je sice možný se tomu vzpírat ale pak se nesmím divit že budou problémy. V sexu to nikoho nepřekvapí zato u autodráhy kupodivu ano... smiley
Editoval JK dne 05-01-2011 15:42
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 05-01-2011 16:27
pro JK
no já se právě obávám z toho co vím, že kolega Mašita je právě ten typ, co si koupil od SCX dvě tři auta plus ovladač, do aut narval naprosto nepatřičné motorky, pak SCX zavrhnul protože vše tímto způsobem zničil a přešel na analog. Pokud se mýlím, tak se zároveň omlouvám, nicméně jeho zkušenosti ohledně SCX jsou s mými nesrovnatelné. Všimni si také, že se zásadně nevyjadřuji nikde k problematice analogových autodráh, protože o nich nic nevím. I k výběru digitální autodráhy by se tak měli vyjadřovat lidé, teří ji opravdu intenzivně či dostatečně používají a hlavně mají tuto krevní skupinu.
Vše co jsem svoji účastí zde chtěl sdělit, se dá shrnout do tohoto summary - jako zákazník potvrzuji, že doporučení pana Řebíčka (Rebase) jsou kompetentní a potenciální záklazníci by jeho hodnocení výše měli brát mnohem seriozněji, než názory závodníků, jejichž srdce tluče pro analog a s digi mají okrajové nebo nulové (tím pádem negativní) zkušenosti. smiley
www.scx.tym.cz
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 05-01-2011 19:32
To milkom:

možná by bylo lepší kdyby si svůj poslední příspěvek smazal.

Kdybych neznal Rebase myslel bych si, že jde o placené PR

Stejně tak v případě K Mašity si myslím, že by bylo lepší kdyby si připustil, že by mohl mít díky svým zkušenostem pravdu, než se do něj navážet.



Editoval Petr L dne 05-01-2011 19:38
http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 05-01-2011 19:48
to Petr L
vycházel jsem z předpokladu, že toto vlákno je založeno pro případné zájemce o koupi digi autodráhy. Rebas byl jediny, kdo napsal relevantní fakta pro výběr mezi 4 základními typy. Naopak já považuju za naprostou hovadinu diskuizi na téma, jestli se dá sehnat náhradní podvozek (proboha proč?) nebo jestli to vydrží motorek s dvojnásobnými otáčkami. Digitální autodráhu si nekupují kutilové, ani rychlostní maniaci. Vy si klidně dál zůstaňte v minulém století a obdivujte analog třeba i u TV vysílání, ale neříkejte ostatním takové bludy, když evidentně nevíte o čem mluvíte a hlavně ke komu.
Konkrétně se teda Květy zeptám - kolik závodů SCX digi uspořádal, kolik drah postavil, kolik má doma dílů, s kolika lidmi o tom mluví, co vše už vyzkoušel a nevyzkoušel, že má mandát psát takové kritické soudy. Díky
www.scx.tym.cz
Autor RE: Jakou digitální autodráhu ?
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 05-01-2011 20:13
Prvně bych zde rád podoknul, že my administrátoři (tedy zde diskutující PetrL i já) máme zkušenosti s oběma systémy (PetrL hlavně s Carrerou, já s SCX i Scalextric), takže víme, o čem je řeč. O tom, že Květa vyzkoušel obojí také nemá cenu diskutovat.

Každý máme jiný názor na základě toho, co od tohoto modelářského odvětví očekáváme. Ačkoliv je autodráha hračka, málokdo zde diskutující ji bere jako hračku a na základě toho chce každý v rámci nabízeného sortimentu výrobce něco vylepšovat či upravovat. A každý taky zjišuje, že to co on chce buď jde nebo ne.

Můj osobní zde již zveřejněný názor je ten, že ze mnou jmenovaných 3 systémů (o Nincu totiž vůbec nic nevím) právě a jen SCX funguje jako jednorázová hračka pro děti i dospělé a jako taková je i provozována. A to i na základě minimálních možných úprav celého kompletu. Ano, SCX byl od začátku nejdále ve vlastní digitalizaci, proto nemusel nic upravovat. Ano, SCX funguje bez větších problémů s napájením apod. Ale právě SCX nabízí nejhorší jízdní vlastnosti modelů a zmíněné minumum náhradních dílů a jako jediný není určen pro další úpravy (kromě rozšíření dráhy). A je to vidět i na tom, že celý systém je vlastně nekompatibilní s analogem stejného výrobce.

Z tohoto důvodu (SCX Digital vs. modelářství ... a proto, že sem běžní uživatelé hraček nechodí) nelze očekávat, že tento systém zde bude mít více viditelných zastánců.

Každopádně to není důvod ho opomenout.

P.S. to milkom: rozhodně si nehoníme ego u TV NOVA, ale jsme rádi za každou možnost propagace DDM ... a tvoje poznámka o minulém století je úplně mimo, protože právě v analogu jde všechno dopředu mnohem rychleji (nové materiály, typy podvozků apod.). Dokonce i tankování na analogu je vyřešeno (obyčejnou diodou a softwarem zdarma) pro ty, kteří by to chtěli provozovat třeba na ITESu.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
Editoval Pepino dne 05-01-2011 20:17
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
strana 2 z 9 < 1 2 3 4 5 > >>
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
16
16
Zajímavé domácí dráhy
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 1
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio