AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetov� server o autodr�h�ch
  
ÚvodnĂ­ strĂĄnka ::  ČlĂĄnky ::  Seznam krĂĄtkĂ˝ch zprĂĄv ::  DiskuznĂ­ fĂłrum ::  Fotogalerie ::  Ke staĹženĂ­ ::  Odkazy ::  VyhledĂĄvĂĄnĂ­
May 13 2024 03:17:36 
 
Kalendář
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVODY

1:32
Porsche Cup
Krušnohorský pohár
Moravská liga
Slovakia Cup

POSLEDNÍ ČLÁNKY
Test Corvette C5R Fl...
Aston Martin DBR9 – ...
Test TATRA T602 Tatr...
Porsche 997 RSR od F...
Test TATRA 607/2 (FA...
VW Golf Gr.2 "KAMEI"...
Jak vznikají modely ...
Slotlandia 2011
Dodge Charger 500 od...
Scaleauto Porsche 91...
Flyslot cars Ferrari...
SCX Volkswagen Touar...
SCX Aston Martin DBR9
SCX Aston Martin - p...
GSLOT - Nová značka ...
KLUBY A KROUŽŽKY
AMC Podbaba 132
Česká Třebová
DDM Hradec Králové
MC SRC Most
Pražský klub SCX
SCRC - Praha 7
SRC Brno
KONTAKTY
MEDIA

View Thread
AUTODRÁHA ON-LINE / SLOTCARSWORLD.CZ - Internetovďż˝ server o autodrďż˝hďż˝ch | Digitální autodráha | SCX Digital
strana 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 13:03
odcházení čipů - Stando sáhni si taky do svědomí - mně čipy nehoří, možná tak 2 roky za celou dobu (4 roky). Ony totiž ty čipy hoří jen v těchto případech: přesílený motor, který pak vede k extrémnímu brždění - přetlačování (tlačíš jiné vypadlé auto doku to neuvaříš) a pak často uvíznutí na mostu nebo startovní čáře. V podstatě tedy chyby, které dělá dítě nebo nezodpovědný jedinec (nejčastěji není majitelem auta či dráhy). Při běžném užívání nepamatuju jeden jediný spálený čip.
www.scx.tym.cz
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 13:05
Pepino na našich stránkách www.scx.tym.cz nějaké články a výsledky jsou, udělám i fotky - nestíhám. Co se týká zdejšího portálu, tak se upřimně zeptám - pro koho bych to vlastně psal?
www.scx.tym.cz
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
Jetson
člen

Příspěvků celkem: 17
Registrován od: 01.02.11
Vloženo dne 07-02-2011 13:47
milkom napsal:
odcházení čipů - Stando sáhni si taky do svědomí - mně čipy nehoří, možná tak 2 roky za celou dobu (4 roky). Ony totiž ty čipy hoří jen v těchto případech: přesílený motor, který pak vede k extrémnímu brždění - přetlačování (tlačíš jiné vypadlé auto doku to neuvaříš) a pak často uvíznutí na mostu nebo startovní čáře. V podstatě tedy chyby, které dělá dítě nebo nezodpovědný jedinec (nejčastěji není majitelem auta či dráhy). Při běžném užívání nepamatuju jeden jediný spálený čip.


Svědomí mám v tomto ohledu naprosto čisté. První chip byl vadný od začátku a hned jsem ho reklamoval. Druhý mi odešel asi před půl rokem a bylo to za situace, kdy jsem chtěl po nájezdu na rovinku přidat a místo akcelerace se zakouřilo z auta. Odešel očividně tranzistor co je vidět když se otočí chip vzhůru nohama.

Ale je zbytečné tu řešit tohle. I když je samotná výroba na pár facek, já nijak zásadně nehaním technickou stránku věci, já napadám samotnou myšlenku.smiley
20780088
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 14:26
právě, že samotná myšlenka je geniální smiley Dobře si pamatuju, jak nudný byl pro mě analog. Nakonec mě bavilo jen kroužit na rychlost, protože závody byly celkem o ničem ...
www.scx.tym.cz
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 07-02-2011 15:17
milkom napsal:
... spousta mých známých sem šla a pak mi řekli "ty vole - to je hnízdo analogu, co tam?". ...

... co se týká zdejšího portálu, tak se upřimně zeptám - pro koho bych to vlastně psal?


- Takže lidé od DIGI sem chodí, ale nemᚠpro koho by jsi psal?
- Denně je tu 350 lidí (z čehož je až 30 % nových lidí), ale všichni jsou určitě od analogu?
- Je tu 204 registrovaných, z čehož se tak 20-30 vyjadřuje (k analogu), takže zbytek je taky asi od analogu?

Pokud chceš něco změnit, musíš se o to postarat SÁM !!!
Každý má možnost sem vkládat.


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 15:38
Pepino, to je dobře realizovaná demagogie, mohl bys jít dělat novináře či politika. Mezi těmito dvěma výroky je ale jeden velký rozdíl - a to časový. Oba mé výroky sedí a navzájem si neprotiřečí, když si uvědomíš, kdy jsem je psal. Každého nováčka jsem se ptal, odkud se vzal a z autodraha.org to prostě byla NULA. Ty výroky se teda odlišují mým stupněm poznání. Na začátku byl optimismus, který přes fázi realismu přešel k totální skepsi.
www.scx.tym.cz
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
Pepino
Super Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 1154
Bydliště: Hvozdnice
Registrován od: 13.09.06
Vloženo dne 07-02-2011 16:00
1 - Buď budeš akceptovat to, že se tu píše o tom, co je na trhu nového (včetne SCX digi) a pochopíš, že to něco více napsané je pouze z oblasti blízké adminům.

2 - Nebo se budeš snažit něco tady změnit (protože je to pořád komerční autodráha), začneš psát, ukazovat = najdeš další příznivce.

3 - Nebo se na nás vyflákneš

Každopádně nechápu, proč tu tady pořád dokola předkládáš. Že je to tu o analogu, že tu nikdo o digi nepíše, že jsi přešel ke skepsi. Kdybych se já na podzim 2006 nerozhodl, že chci něco změnit, tak tu tento web není.

Jinak o politice docela přemýšlím, volební motto: Autodráha zdarma do každé rodiny.
Jen nevím, zda analog nebo digi a také přemýšlím, komu z prodejců to dohodit smiley


P.
Admin Team
AUTODRAHA ON-LINE
155143779 www.facebook.com/autodrahaorg/
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 17:39
Pepino, my si pořád nerozumíme. Propagace digitalu není můj byznys. Reagoval jsem jen na vyložené nepravdy nebo polopravdy, protože je to moje povaha (a taky proto nedělám politika). Můj byznys byla propagace Českého poháru a to se mi podařilo na 100%. Jen zcela paradoxně někde zcela jinde, než by to jeden čekal. Asi naivně jsem očekával, že i odsud se někdo na takovou výjimečnou událost (kolik takových závodů v digitálu existuje?) přijde by jen podívat (aby pak dál mohl "objektivně" psát jaká je to srá*ka). No holt jsem byl naivní a pravdu měli mí kolegové, kteří mi říkali, že buším na zavřená vrata.
Být prodejcem digi autodráhy, tak tu neinvestuju do reklamy ani kačku, protože jediné, co se tu potenciální zájemce dozví, že je to poruchový šmejd a hoří tomu čipy. Nebýt mě, tak by se nedozvěděl, že hoří při použití dvojnásob silného motorku, který tam nepatří a standardního uživatele ani nenapadne ho tam narvat.
Takže platí boc 3) Pochopil jsem, proč se digitálu nevěnujete (nebo tak málo) - nemá to tady opravdu auditorium., což jsem prostě na počátku své mise netušil ...
www.scx.tym.cz
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
Petr L
Administrátor

User Avatar

Příspěvků celkem: 2145
Bydliště: Praha
Registrován od: 04.04.07
Vloženo dne 07-02-2011 17:48
To Milkom, už si s tím únavnej, tohle ti zájem lidí nepřinese.

Jestli chceš několho přesvědčit, zveřejňuj info o závodech videa, atp. Časem se to chytne. Ale to se jenom opakuji..


http://132slotcars.blogspot.com/
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 19:54
Mᚠjako vždy pravdu. Zájem o digitál zcela jistě přinesou příspěvky místních fandů analogu ve vláknech o digitálu (sic!). Jinak zájem lidí je. Bohužel ne tady.
www.scx.tym.cz
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
Ivan
člen

Příspěvků celkem: 461
Registrován od: 19.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 21:16
Bude tady v tom vlákně někdy konec? Vždycky při dalším příspěvku si myslím, že se něco nového dozvím, ale jediné to je, že jsem snad jeden z řady analfabetů jelikož nevyznávám digidráhu. Nevyznávám a musím si dát na sebe dobrý pozor abych si ji náhodou nekoupil domů. Zůstanu u analogu i když je to jen stupidní ježdění dokola. Na web o SCX nechodím protože tam nechci prudit o analogu.
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 21:32
Ivane - kouzlo nechtěného je tím nejlepším důkazem, že tento web je čistě o analogu a to dokonce i ve specializovaném vlákně pro digital. Díky smiley
www.scx.tym.cz
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
vitek
člen

User Avatar

Příspěvků celkem: 1642
Bydliště: Zlín
Registrován od: 07.12.06
Vloženo dne 07-02-2011 21:50
Víš, existuje v ČR jedno modelářské forum, kde je spousta kategorií a vláken - svého času se tomu pěkně říkalo místnosti. A já do některých chodím a do jiných ne. Budeli i zde v nějaká místnosti a v ní odborná diskuse o digitálu, tak k ní určitě nepřipojím nic a místnosti se obloukem vyhnu. Ale na obecný dotaz jakou digi dráhu klidně napíšu, že žádnou.



ASTON MARTIN - 100 Years of Power, Beauty, Soul.
http://www.youtube.com/watch?v=BGj6x7AE4Rk
Autor RE: 1. ročník Českého poháru SCX digi
milkom
člen

Příspěvků celkem: 85
Bydliště: Praha
Registrován od: 22.01.07
Vloženo dne 07-02-2011 22:05
No vidíš Vítku - každý jsme jiný. Kdyby tu bylo vlákno"jaký analog vybrat", tak bych tam vůbec nevlezl a už vůbec nepsal, že je analog nesmysl (zvláště když ho nevlastním). Připadal bych si jako ignorant, který přehlíží fakt, že dotyčný zřejmě preferuje analog, když takto formuluje dotaz. Něco jiného by bylo, kdyby dotaz zněl "Analog nebo digital?". Ale tak to nebylo a i toto vlákno o tom není. Střílíte tady proti digitalu jak pominutí - nebo se cítíte ohrožení? Nebo si musíte za každou cenu obhájit své rozhodnutí?
Já mám na svých stránkách odkaz na tento web. Zdá se to být kontraproduktivní, protože jakýkoli zájemce se tu dočte jen a jen negativa, která jsou většinou ale postavená zcela na vodě.
A proto - starejte se o svůj analog, já vám na něj **** a to samé očekávám od vás vůči digitálu. Je tu dost jiných vláken a vašemu nekonečnému nutkání si na digitál plivnout prostě nerozumím - to je vše ...smiley
www.scx.tym.cz
strana 3 z 3 < 1 2 3
Přeskoč do fóra:
INFORMACE
PRAVIDLA WEBU
Copyright, autorská práva
Administrátoři

TOPlist

DDM HRADEC KRÁLOVÉ

Seznam novinek
Kalendář
BPA Gallardo + Výsledky
O DDM Barák

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Zažádejte o nové zde.
NÁHODNÁ FOTOGRAFIE
Škoda Favorit Roadster MTX
Škoda Favorit Roadster MTX
Česká autodráha
RYCHLÝ VZKAZ
Pro zaslání musíte být přihlášen.

Dosud žádné vzkazy.
PŘÍTOMNI
Hosté: 3
Žádný člen online

Registr. členů klubu: 255
Neaktivovaných členů: 0
Nejnovější člen: Gobio